نوشته شده توسط : mohammadsrc

افراد، دسته ها و شرکتهای ساخت سایت بخش اعظمی در کشور ایران وجود دارا‌هستند که می‌توانید ساخت وب سایت اینترنتی خویش را به آن‌ها واگذار کنید. آموزش سئو در مشهد معمولا سوالی که برای کارفرمایان با شخصیت که در این باره تجربیات ای ندارند پیش می‌آید آن میباشد که چطور پروژه خویش را از طراح تحویل بگیریم. رایاپارس از درستی تلاش تارنما خویش مطمئن باشم. در تحت به شما مواقعی را اعلام می نماییم. ahrefs در شرایطی که که دامنه به وسیله طراح تصویب شده باشد پیش از هر فعالیت بایستی مالکیت دامنه به شما منتقل خواهد شد، در غیر این شکل بعدا به نقص‌ بر خواهید خورد. اگر که با شرکتهای عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای مملکت عمل می‌نمایید، پژوهش این قسمت مایحتاج وجود ندارد چون طبق ضابطه نظام صنفی در‌حالتی که که دامنه از طرف طراح برای شما تصویب گردیده باشد صاحب واقعی دامنه شما میباشید و در هر شکل و در طول مایحتاج می‌توانید دامنه خویش را منتقل فرمائید. برای نظارت داده ها مالکیتی دامنه های ir به وب سایت http://nic.ir و برای تحقیق بقیه دامنه ها به وب سایت http://www.whois.com مراجعه‌کنید.

هاست
بعد از تسویه اکانت مالی پروژه و چنانچه که فضای میزبانی هاست شمارا طراح تهیه و تنظیم کرده‌با‌شد میتوانید درخواست داده ها هاست خویش را فرمائید و واحد سنجش دور و بر و پهنای باند خویش را با مورد ها مو جود در فاکتور و تفاهم نامه مقایسه نمائید و در شکل عدم انطباق به کمپانی طراح جابجایی دهید. همینطور می‌توانید از روش ابزار http://tools.pingdom.com/fpt سرعت هاست خویش را نظارت نموده تا مشکلی از حیث سرعت نداشته باشد.

کد نویسی وبسایت
برای آنکه برای تارنما شما از دید اکران صحیح و seo مشکلی پیش نیاید وبسایت شما باید استاندارد w3c داشته باشد. این استاندارد برای هرکدام از صفحه های تارنما شما به طور جدا میباشد. به‌این شکل هر شیت ممکن میباشد استاندارد باشد و یا این که نه. اعتنا فرمائید کاغذ مهم وب سایت شما مهم‌ترین شیت از سایت میباشد که مسلما بایستی استاندارد w3c باشد. برای رسیدگی این گزینه به تارنما http://validator.w3.org مراجعه نموده و نشانی کاغذ ای که قصد پژوهش آن را دارید درج نموده و این افزار برگه متبوع را از دید استانداردهای w3c رسیدگی خواهد نمود و در شکل پذیرش پیغام پذیرش میدهد.

seo وبسایت
رعایت اصول بهینه سازی اثر بسیار متعددی در توفیق وبسایت خواهد داشت و مخارج تبلیغاتی شما‌را تحت عنوان صاحب و مالک وبسایت تحت میاورد. برای آنکه بهینه سازی وب سایت را پژوهش فرمایید خوب میباشد تارنما به وسیله دارای تخصص seo تحقیق شود. در‌صورتی‌که که به دارای تخصص بهینه سازی و seo تارنما دسترسی ندارید میتوانید بهینه سازی وبسایت خویش را در وبسایت http://seositecheckup.com پژوهش کنید. این تارنما مورد های بخش اعظمی از seo را نظارت می کند و در شکل وجود خطاهای جان دار را گزارش میدهد.

اکران وبسایت در مرورگرهای متفاوت
برای آنکه وب سایت خویش را در مرورگرهای متفاوت پژوهش نمائید میتوانید به وب سایت http://browsershots.org مراجهه نموده و نشانی وبسایت خویش را وارد نمائید تا اپ متبوع وبسایت شمارا در مرورگرهای و همینطور ورژن های گوناگون اکران دهد. مهترین مرورگرهای مو جود کروم، فایرفاکس و وب اکسپلورر می‌باشند. مسلما وب سایت خویش را در‌این سه مرورگر رسیدگی نمائید.

ورژن موبایلی سایت
در حالتی که که جزو گستردن سرویس ها طراح طراحی ورژن موبایلی وبسایت و سازش آن با گوشی بوده میتوانید به تارنما http://mobiletest.me مراجعه نموده و اکران وبسایت خویش را در تلفن همراه های متعدد تحقیق فرمائید.

امنیت تارنما
جهت تحقیق امنیت وبسایت خویش می‌توانید به تارنما https://www.scanmyserver.com مراجعه نموده و نشانی وب سایت خویش را وارد فرمائید تا این وبسایت امنیت سایت شما‌را نظارت کند.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 53
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 20 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

به کارگیری از وبسایت ساز یکی‌از نحوه های ساخت وب سایت است. این در حالی میباشد که عالی میباشد در شرایطی که که علم پیاده سازی و اپ نویس او داشته باشید. آموزش سئو در مشهد تارنما را خودتتان و با اعتنا به نیازهای وبسایت پیاده سازی فرمائید. رایاپارس با به کار گیری از وبسایت سازها هر فردی فارغ از نیاز به تجارب پیاده سازی و نرم افزار نویسی وب سایت توانمند به ساخت وب سایت خواهد بود. ahrefs درین قسمت به شما چندین آیتم از برگزیدگان و دوستداشتنی ترین تارنما سازها را معرفی می‌نمایم- همگی آن‌ها به شما قابلیت و امکان ساخت سایت بی آلایش را میدهند ولی صرفا بعضا از آن ها به شما امکان های توسعه یافته خیس از قبیل فروشگاه آنلاین و ... را میدهند.

1. Wix
Wix برای هر سایتی مطلوب است, و این تارنما ساز برای تارنما هایی که در آن‌ها به تعداد متعددی تصاویر به کار گیری می توان به طور خاص مطلوب خیس میباشد. این نرم‌افزار قابلیت و امکان دراگ و دراپ دارااست و به مخاطب قابلیت اعمال تغییرات گزینه دلخواه را میدهد. Wix پوسته های مهیا بخش اعظمی دارااست که می‌توانید از آنان به کار گیری نموده و یا این که تغییرات ما یحتاج را بر روی آن اعمال دهید. تارنما ساز امکان های بخش اعظمی دارااست, براین اساس ممکن میباشد در نگاه نخستین فعالیت با آن نقص‌ به حیث آید, ولی هنگامی که از آن به کار گیری نمودید, شیوه عمل با ابزارهای مخاطب پسند آن را یاد خواهید گرفت. تجهیزات اول Wix بدون پول است, به مانند تجهیزات توسعه یافته خیس اما این ابزار دارنده تبلیغاتی نیز است. اگر که قصد دارید تبلیغات حذف شوند, میتوانید اکانت خویش را به پلان های فراتر ارتقا دهید.

تارنما ساز

2. Shopify
Shopify در صورتی‌که که قصد فعال سازی فروشگاه آنلاین را داشته باشید برای شما شایسته ترین مورد خواهد بود. Shopify برای 14 روز مجانی خواهد بود, و بعد از این بازه زمانی بایستی هزینه پرداخت کنید (که رنجی از 29 تا 129 دلار خواهد داشت).

تارنما ساز

3. Homestead
Homestead یک وبسایت ساز توسعه یافته میباشد که دارنده امکان های اکثری میباشد . این تارنما نیز به طور بازه زمانی وقتی به طور مجانی ارائه می گردد و آن گاه باید نسبت به پرداخت مبادرت نمائید.این تارنما هزاران پوسته داراست و میتوانید از تجهیزات توسعه یافته آن به مانند فروشگاه آنلاین و بقیه ابزارهای آن به کارگیری کنید.

وب سایت ساز

4. Web
و همان طور که از اسم آن پیدا میباشد, Web یکی دوستداشتنی ترین ها میباشد. هر یک‌سری, محبوبیت آن صرفا به جهت اسم وجود ندارد بلکه به جهت تجهیزات ویژه ای میباشد که به یوزرها می‌دهد. تارنما ساز یک کدام از امکاناتی میباشد که‌این تارنما به شما می دهداین وبسایت دارنده پوسته های مهیا بخش اعظمی میباشد و تصاویر نیز به شما ارائه می کند.

وب سایت ساز

5. Webs
Webs یکی‌از کهن ترین وبسایت ساز ها است. احتمالا, امروزه در مقایسه با سایرین زیاد دوستداشتنی وجود ندارد, البته یکی شایسته ترین تعیین ها برای طراحی اشکال متعدد وبسایت ها میباشد. بوسیله Webs, شما می‌توانید به راحتی تارنما های شرکتی، سازمانی و فردی طراحی فرمائید. به علاوه سرویس ها مجانی آن این وبسایت ابزارهای توسعه یافته تری نیز دارااست که بوسیله آن می‌توانید یک تارنما حرفه‌ای پیاده سازی فرمایید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 65
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

این لینک و پیوند ها شمارا به تارنما دیگری هدایت می نمایند. فرض نمائید شما مطلبی درخصوص seo تارنما را در یک تارنما مشاهده کرده و در درحال حاضر پژوهش می باشید. آموزش سئو در مشهد در آن لینکی را مشاهده می‌کنید با تیتر “بهینه سازی تارنما توریسم“. درحال حاضر زیرا شما در قضیه توریسم عمل میکنید، کنجکاو می‌شوید. رایاپارس تا روی آن کلیککرده و درین راستا استیناف ای داشته باشید. پس با یک کلیک وارد برگه ای از وبسایت دیگری خواهید شد و میتوانید. ahrefs از مطالب آن برگه سود ببرید و حتی از آنجا به صفحه های دیگری نیز هدایت گردید.

مقصود لینک و پیوند های فرنگی، ساخت و ساز مسیر پیمایش میان تارنما های متفاوت میباشد. مزیت آن نیز برای وب سایت شما تحت عنوان مبدأ، این میباشد که به گوگل نماد می دهید که خودتان را وارد کانال وبسایت های دارای اعتبار نموده اید (اما در‌صورتی‌که به تارنما های دارای اعتبار لینک و پیوند فرنگی بدهید).

هم اکنون در‌صورتی‌که لینکی که به یک تارنما داده اید، وابسته به برگه ای حقیقی وواقعی و سلامت نباشد، خیر صرفا مزیت پیوند سازی فرنگی را نخواهید داشت؛ بلکه یوزرها را هم از خویش دلسرد میکنید.

توجه فرمائید که وجود لینک و پیوند های شکسته فقطً تقسیر شما وجود ندارد (مگر این که پیوند را غلط بنویسید). در اکثر زمان ها آن تارنما مقصد میباشد که سبب ساز این نقص‌ شد‌ه‌است. از جملهً شاید این ورقه را از دسترس بیرون کرده، شاید ایرادات سروری داراست و حتی خودش هم از آن با خبر وجود ندارد یا این که … .

به این ترتیب در حالتی که در لینک و پیوند های شکسته فرنگی ایراد از شما عدم وجود، آن شیت را کلاً از محتوای خویش حذف کرده و به ورقه دیگری پیوند دهید.

چه وقتی بایستی به وجود پیوند های وخیم مشکوک شویم؟
مفاد ریز از مهمترین نماد هایی می‌باشند که با بروزشان می بایست به تلاش درست پیوند های جانور در وب سایت خویش شک و تردید کرده و آن ها را رسیدگی نمائید؛ یا این که چنانچه مجموعه seo دارید، آنها‌را در جریان این مورد قرار دهید:

در شکل مشاهده کم شدن ترافیک کلی سایت
در شکل مشاهده تنزل نرخ رجوع در تارنما
در شکل مشاهده کاهش تبادلات در سایت
هر یک سری وقت یکبار پیوند های خویش را بررسی کنیم؟


در صورتیکه سایت بزرگی دارید که مملوء از پیوند های داخلی و فرنگی میباشد، عالی میباشد با هر آپدیتی که در صفحه های خویش ایفا می‌کنید، پیوند های خویش را هم تحلیل کرده و از درستی سعی آن‌ها اعتقاد و باور نتایج نمایید. ولی چنانچه تارنما کوچکی دارید که در آن تعداد انگشت شماری لینک و پیوند (داخلی یا این که فرنگی) وجود دارااست، بررسی کردن ماهانه این لینک و پیوند ها می‌تواند کافی باشد. ولی گشوده هم به عهد مشهور فعالیت از سفت کاری عیب نمی نماید و شما می‌توانید به طور مداوم این لینک و پیوند ها را محاسبه نمایید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 47
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 15 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

تگ کنونیکال ضمن تمامی مزیت هایی که قبلی خیس اشاره کردیم، یک امتیاز اصلی دیگر هم دارااست. آن این که با استعمال از این تگ، گوگل از این به آن گاه سکو بندی شمارا میان URLهای شخصی و سوای قیمت تقسیم نخواهد کرد. آموزش سئو در مشهد در قبال این امتیازبندی را تنها به کاغذ مهم مد حیث شما تخصیص میدهد. این فرمان سبب بهبود سکو سایت شما و درنتیجه ارتقاء بازدید تارنما در شیت گزینش گردیده میگردد. رایاپارس آیا گوگل مدام URL ترجیحی مارا در حق تقدم قرار میدهد. ahrefs جواب این سؤال منفی میباشد! شما URL ترجیحی خویش ار با تگ کنونیکال مشخص و معلوم میکنید؛ ولی ممکن میباشد گوگل به تعیین خودش ورقه دیگری را تعیین نماید. از جملهً فرض نمائید 3 ورژن شبیه از یک برگه دارید و خودتان ورژن شماره 2 را تحت عنوان URL کنونیکال تمجید می‌کنید. ولی گوگل خودش تصمیم میگیرد که ورژن شماره 3 را در حق تقدم قرار داده و سکو بندی نماید.

البته ادله نادیده گیری تگ کنونیکال چیست؟ چرا گوگل گاهی خودسرانه خلق و خوی می نماید؟ زیرا مجموع مقصود گوگل این میباشد که شایسته ترین سود را به یوزرها علامت دهد. براین اساس در صورتی ببیند ورژن ای که شما تحت عنوان URL ترجیحی تعیین نموده اید، شایسته ترین آیتم وجود ندارد، در گزینش شما دخل و تصرف می نماید.

مثلا شاید از فی مابین 3 ورژن مو جود از یک ورقه، ورژن شماره 2 برای گوشی ریسپانسیوتر میباشد؛ ولی شما ورژن 1 را تحت عنوان برگه ترجیحی تعریف و تمجید نموده اید. در این حالت گوگل به تشخیص خویش، ورژن 2 را که UX بهتری دارااست به یوزرها تلفن همراه وب سایت شما آرم می‌دهد.

مواقعی که احتمال دارااست تگ کنونیکال بوسیله موتور های کاوش نادیده گرفته خواهد شد

مواقعی که احتمال داراست تگ کنونیکال بوسیله موتورهای جست و جو نادیده گرفته گردد
یکسری نکته حائض اهمیت وجود دارااست که رعایت نکردن آن ها میتواند منجر خواهد شد موتورهای جست و جو تگ کنونیکال شمارا نادیده بگیرند. به‌دنبال ؟؟؟ نکته را باهم میبینیم.

۱. نادیده گرفتن تگ کنونیکال برای صفحه های تکراری
همه صفحه های تکراری می بایست تگ کنونیکال داشته باشند تا از هرگونه عواقبی که دربرگیرنده صفحه ها تکراری میباشد در دفاع باشند.

۲. استعمال از تگ های کنونیکال مختلف
در‌حالتی که در یک کاغذ از تگ های کنونیکال زیادی مصرف شود، گوگل کلیه آن ها را نادیده خواهد گرفت.

۳. چرخه ای از تگ های کنونیکال
صفحاتی که در چرخه هایی از این تگ ها گیر افتاده اند می‌توانند باعث در نظر نگرفتن این تگ ها شوند.

۴. تگ های کنونیکال خالی
وقتی که تگ های کنونیکال به غلط مشتمل بر هیچ URL مشخصی نباشند، این تگ سعی نخواهد داشت.

۵. تگ های کنونیکال حاد
زمانی که‌این تگ ها به هیچ URL «معتبری» اشاره نداشته باشند، از حیث گوگل تگ بیهوده ای محسوب میشوند.

۶. تگ های کنونیکالی فارغ از پیوند
زمانی یک برگه را تحت عنوان URL ترجیحی تعیین می‌کنید، یعنی معتقدید این شیت بسیار اساسی میباشد. درنتیجه برای ثابت این التفات، می بایست دستکم یک پیوند در‌این برگه داشته باشید. خلا این پیوند ها میتواند در معنای اصلی نبودن آن کاغذ تلقی گردد.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 53
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

گوگل تاکنون از الگوریتم های اکثری استعمال کرده است که الگوریتم پاندا گوگل یکی آن ها میباشد، این الگوریتم نخستین دفعه در فوریه سال ۲۰۱۱ بوسیله کمپانی گوگل تحت عنوان الگوریتمی برای سکو بندی معرفی کردید. آموزش سئو در مشهد که مقصود مهم آن کاهش جايگاه تارنما هایی است که از چگونگی پایینی منتفع هستند و اهدای درجه ی فراتر از حیث محتوایی به وب سایت هایی میباشد که دارنده چگونگی مطلوب میباشند. رایاپارس این تارنما ها در غایت جز پیشنهادات اول ی گوگل به یوزرها خواهد بود. الگوریتم پاندا چیست؟ در اوایل سال ۲۰۱۱ موتور جست و جوی‌بار گوگل الگوریتم تازه خویش را با تیتر “پاندا” معرفی کرد. ahrefs الگوریتمی که تمرکزش بر غربال کردن سایت هایی با محتواهای ضعیف بود. در زمان سال جاری ها این الگوریتم بارها به روز و به گذر زمان مجال پخته خیس خواهد شد. تا جایی که امروزه حدوداً تمامی محتواهای سایت ها، از پایین ذره در بین پاندای گوگل می گذرند. البته چنانچه مایلید بدانید که الگوریتم پاندا چیست، چطور فعالیت می نماید و چطور می‌توانید اینترنت سایتان را با مقررات آن تطبیق دهید، تا انتهای این راهنما هم پا ما باشید.

ماموریت مهم گوگل پاندا

ماموریت اساسی گوگل پاندا
الگوریتم پاندا مثل پانداهای حقیقی که معاش خویش را صرفا صرف خوراک تناول کردن و خوابیدن می نمایند وجود ندارد! پاندای گوگل خواب و خوراکی جز محاسبه تارنما ها ندارد. الگوریتم پاندا به گوگل اضافه شد تا نتیجه ها جست و جو را بر طبق واحد سنجش چگونگی محتواها تروتمیز نماید. مقصود اساسی این الگوریتم سختگیر، این میباشد که محتواهای ناقص و بی چگونگی یا این که هرزنامه ها را از SERP حذف نماید و محتواهای رفیعتر را در رأس نتیجه ها قرار دهد.

یکی‌از دستاوردهای اصلی این الگوریتم، حذف مزرعه های محتوایی بود. مزرعه محتوا، به تارنما هایی گفته می‌شود که محتواهای زیاد، البته باکیفیت ذیل را منتشر می نمایند تا تنها وب سایت خویش را لبریز نمایند. اکثر این محتواها نیز تنها اسکن منابع دیگر می باشند. البته پاندای گوگل توانست این مزارع تا حد چشمگیری از لیست حاصل گوگل حذف نماید.

ساز و فعالیت الگوریتم پاندا چیست؟
تشخیص محتواهای ناقص و ضعیف برای یوزرها سایت ها شل میباشد؛ البته این فرمان برای ربات ها و الگوریتم های گوگل بسیار طاقت فرسا میباشد. “AmitSinghal” نائب رئیس جست و جو در گوگل، به خبرنامه “Wired” می‌ گوید:

ˮبرای تفکیک محتواهای بی چگونگی از مثال های کیفیت عالی، می بایست الگوریتم هایی داشته باشیم که تا حد متعددی مشغول دانش ریاضی باشند.ˮ

به این ترتیب الگوریتم پاندا نیز بر پایه ی چند محاسبات ریاضی و اما مطابق فاکتورهایی که بوسیله گوگل برای آن تعریف‌و‌تمجید شد، فعالیت خویش را آغاز کرد. هر وقت هم که گوگل الگوریتم های محتوایی خویش را آپ تو دیت می نماید، پای این به روز ها به الگوریتم پاندا هم گشوده می‌گردد و سایت ها با تمرکز و وسواس بیشتری رصد می‌شوند.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 55
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 10 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

Siri از اپل، Alexa از آمازون نرم افزار دستیار گوگل برای گوگل، گواه این می باشند که جست و جویبار صوتی در آتی مکان جست و جوی‌بار متنی را خواهد گرفت. آموزش سئو در مشهد در این حالت مسلماً الگوریتم ای گوگل هم از قافله عقب نخواهند ماند. رایاپارس در آتی seo، احتمالاً بایستی عنا وین صفحه ها و قسمت های اصلی محتواها را به طور صوت در اختیار بگذاریم. گوگل همین حال خلاقیت خویش را با “گوگل دایرکت” به اکران گذارده میباشد. با این فناوری، مرتبط ترین محتواها بعد از جست جوی‌بار صوتی مخاطب نظارت گردیده. ahrefs آنهایی که سئوی بهتری دارا هستند، فراتر علامت داده میشوند.

Rhys Wynne مدیریت Winwar Media هم دراین مورد اعتقاد دارد که در بعدی اشخاص برای سرچ کردن کوئری خویش نیازی به تایپ کلمه و واژه کلیدی با صفحه کلید را ندارند. بلکه صرفا با صدای خویش میتوانند به موتورهای جست و جو اعلام نمایند که در ادامه چه می‌باشند. درواقع در آتی صدای هر شخص، جانشینی برای عبارات کلیدی متنی خواهد بود.

۵- اسنیپت ها، ابزاری برای جلب اتکا گوگل
در فناوری امروز گوگل، اسنیپت هایی در SERP وجود دارا‌هستند که محتوای مربوط به نیاز استفاده کننده را پیدا می نمایند. در آجل، این فناوری افزایش می‌یابد؛ تا جایی که محتواهای نامرتبط با نیاز یوزرها، به صورت خود کار از SERP حذف میشوند.

درنتیجه، در صورتی میخواهید در آتی seo و سکو نیکی داشته باشید، می بایست به برای اسنیپت ها التفات ویژه ای قائل گردید.

۶- محتوا، محتوا و گشوده هم محتوا
فراتر هم به عنایت محتوا چه در سئوی مدرن و چه در seo آجل اشاره کردیم. گوگل بارها و بارها بر این مورد تأکید کرده که چگونگی محتوا در سکو بندی تارنما ها گزینش کننده میباشد. اکثری از الگوریتم های این شرکت هم برای تشخیص مرتبط ترین و مفیدترین محتواها پیاده سازی گردیده اند.

می بایست بدانید که گوگل، این غول موتورهای جست و جو، از معیاری به اسم EAT برای چک محتواها به کار گیری می نماید. EAT، مخفف واژه های Expertise (تخصص)، Authoritativeness (اعتبار) و Trustworthiness (قابل اتکا بودن) میباشد. یعنی گوگل در محتواهای تارنما ها پیرو این سه خصوصیت میباشد. اکنون هر محتوایی که‌این مشخصات را بیشتر تأمین نماید، منزلت برتری برای گوگل خواهد داشت.

مثلا، گوگل نگاه می نماید که آیا یک محتوا ظریف میباشد؟ آیا به حیث می‌رسد تالیف کننده این محتوا در‌این قضیه تخصص داشته میباشد؟ آیا سایتی که‌این محتوا را منتشر کرده قابل متکی بودن میباشد؟:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 87
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 5 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

پیوند سازی فرنگی نصیب آخر و عاقبت ساز سئوی وبسایت شما میباشد. لینک به منابع دارای اعتبار و وبسایت های مربوط به محتوا برای موتورهای کاوش و مخاطب بسیار مداقه داراست. آموزش سئو در مشهد بایستی در حیث داشت که تعداد لینک و پیوند های خروجی زیاد در محتوای شما می‌تواند بر روی سئوی وبسایت تاثیر منفی داشته باشد. رایاپارس پیوند های خروجی زیاد علامت اسپم بودن میباشد و بخصوص با وجو الگوریتم Spam Brain این زمینه گزینه دقت میباشد. ahrefs می بایست در لحاظ داشت که تعداد لینک و پیوند های خروجی زیاد در محتوای شما می‌تواند بر روی سئوی وبسایت تاثیر منفی داشته باشد. لینک و پیوند های خروجی زیاد علامت اسپم بودن میباشد و بخصوص با وجو الگوریتم Spam Brain این زمینه آیتم دقت میباشد.

۳۷.تعداد لینک و پیوند های داخلی
لینک و پیوند های داخلی به موتورهای کاوش اذن میدهد که ریلکس خیس متوجه مورد و ماهیت محتوای شما شوند که به ایندکس خوب و سریع خیس می انجامد.

۳۸. چگونگی پیوند های داخلی


بی‌شک یکی مهمترین فاکتورهای بهینه سازی، چگونگی لینک و پیوند های داخلی میباشد که اثر بی واسطه بر روی سکو بندی خواهد داشت. مسیر وصال به یک تارنما دارای اعتبار از روش سعی هایی میباشد که شما برای پیوند های داخلی اعمال داده اید.

۳۹. لینک و پیوند های وخیم
وجود لینک و پیوند های وخیم به راحتی میتواند اثرات منفی بر تجارب کاربری داشته باشد چون با کلیک بر روی هر لینک به صفحه ها ۴۰۴ رویه پیدا می نماید.

۴۰. به کارگیری از محتوای بصری


مواقعی مانند عکس، کلیپ و صوت می‌تواند موجب چگونگی بالای محتوا گردد. محتوایی که صرفا دارنده متن باشد برای یوزرها خسته کننده میباشد. محتوای بی نیاز از ارکان بصری به تجربیات کاربری بهتر می انجامد و جزو فاکتورهای Product Rview نیز میباشد.

۴۱. خوانایی محتوا و بی آلایش نویسی
هرچه یوزرها برهه زمانی فرصت بیشتری در وبسایت شما بگذرانند، میتواند اثر خیر و خوبی داشته باشد. مطالب هر چقدر سرازیر و معمولی نوشته شوند، رابطه بهتری در میان مخاطبان تان برقرار می‌گردد.

43. خطاهای HTML و ایراد اعتبار سنجی
خطاها خرد در HTML، اختلال اعتبار سنجی و خطاهای مربوط به کدها را می بایست دورازشوخی گرفت به دلیل آنکه وجود آن ها آرم از چگونگی تحت وبسایت میباشد.

۴۴. اعتبار دامنه (اتوریتی دامنه)
در شرایطی که کلیه چیز موازی باشد، یک ورقه در یک دامنه با اتوریتی فراتر از یک شیت در یک دامنه با اتوریتی کمتر شانس بالاتری در استحصال رده دارااست.

۴۵. پیج رنک


پیج رنک ها در قبل یکی کارداران اصلی درجه بندی در وب سایت ها محسوب میشد ولی امروز گوگل دیگر پیج رنک ها را آپ دیت نمی کند و نمی اقتدار از آن‌ها در اکران خوب حاصل جستجوی گوگل اسم موفقیت.

46. ارتفاع URL ها
URL های بیشتراز حد زمان بر ممکن میباشد به روءیت کرد موتور جستجوی شیت جراحت برساند. در واقع، چند استیناف علامت داده اند که URL های کوتاه در نتیجه ها جستجوی گوگل برتری بیشتری دارا هستند.

47. عمق لینک و پیوند url ها
در‌حالتی که شیت ای از وبسایت شما در اعماق ساختار وبسایت نهفته گردیده باشد در سود نمی تواند به طور ظریف به اکران گذارده گردد. از این رو در شرایطی که میخواهید شیت ای معین از تارنما شما جايگاه بندی بهتری را اخذ کند آن را به ورقه مهم و کتگوری اساسی مجاورت نمایید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 47
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 4 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

تایپ کردن محتوایی که از دید گرامری کامل و بدیهی و مختصر باشد. آموزش سئو در مشهد اخلاق محتوایی که متناسب با نیاز خواننده باشد. رایاپارس استعمال از کلمه و واژه ی کلیدی در متن به طور خیلی طبیعی. ahrefs مطالعه مولف در باب مسائلی که با آن شناخت ندارد با سود گیری از منابع موثق .

۵- به کارگیری ی مدبرانه از لغت ها به طوری که جذابیت برای مخاطب داشته باشد . داشتن مطالعات زیاد: یکی‌از مهمترین مهارت ها و خصوصیت هایی که یک تالیف کننده ی محتوا بایستی داشته باشد داشتن مطالعات زیاد میباشد. به این دلیل‌که برای یک مولف ی عالی و برنده شدن بایستی وقت متعددی را صرف این شغل کرد. تا به امروزه هیچ تالیف کننده ی بزرگی وجود ندارد که فارغ از گذراندن وقت زیاد و پژوهش کردن، نامی گران قدر داشته باشد. در واقع بازرسی ی زیاد یعنی سود گیری از تجربیات دیگرافراد. هر مولف ی آماتوری با استیناف ی کتب و نوشته های نویسندگان تعالی می‌تواند بر مهارت نویسندگی خویش اضافه کند و با الهام از نوشته ها عالی و بیشتر بنویسد.
آشنایی مخاطبان: مهم‌ترین خصوصیت که یک محتوا قادر است داشته باشد رابطه با سایرافراد میباشد که‌این رابطه بایستی دو طرفه باشد. به همین استدلال هر تالیف کننده ای در طول تایپ کردن موضوعی آغاز می بایست مخاطبان خویش را بشناسد و بعد بر این پایه ها محتوای خویش را بنویسد. در واقع یک مولف محتوای عالی آغاز بایستی نیازهای مخاطبان خویش را بشناسد و فهم و شعور نماید و آن‌گاه بر طبق این نیازها و برای رفع آن‌ها محتوایی بنویسد.


به کار گیری از لغات تبارک و ناشناخته ممنوع
یکی‌از اصلی ترین تصورات اشتباه در ارتباط با seo استعمال از لغت ها گران قدر و ناشناخته میباشد که مفهموم آن برای عوام مردم پر‌نور وجود ندارد. در seo ما به هیچ عنوان سعی بر به فیس کشیدن عبارات درشت در متن خویش نداریم، به کارگیری از این لغت ها می‌تواند خواننده را گم راه نماید.اعتنا بدین مورد تحت عنوان واپسین نکته از نکات بهینه سازی در نویسندگی به شما سفارش می شود.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 63
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 3 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

Google trands یکی‌از دیگر از آیتم های بی آلایش و کاربردی لیست ابزارهای جستجوی لغات کلیدی ماست و جزو نادر ابزارهایی میباشد. آموزش سئو در مشهد که دقیقاً اسم «Iran» را در لیست کشورهای انتخابی خویش دارااست. رایاپارس در‌این ابزار به راحتی واژه یا این که عبارت گزینه نظرتان را وارد میکنید و آن‌گاه تعدادی چیز را اخذ می‌کنید. ahrefs نموداری از سیر محبوبیت آن کلمه و واژه کلیدی در گذر مجال

شهرهایی که بیشترین جست و جو را برای آن واژه و کلمه کلیدی داشته اند
عنوان ها و کوئری های دیگری که به آن واژه کلیدی مجاورت میباشند و درین مدت دوستداشتنی بوده اند
ولی درباره بعضا لغات فارسی ممکن میباشد نتیجه ها متعددی نگیرید. البته در شرایطی‌که عبارات کلی خیس و بی آلایش خیس فارسی را جست و جو نمائید، اطلاعاتی جالبی از آن خواهید گرفت.

گوگل ترندز ( Google Trends )

چه وقتی عالی میباشد ازGoogle Trends استعمال کنیم؟
امروزه دیگر کلیه می‌دانیم که عموم در نقاط متفاوت عالم با الگوهای متفاوتی در وب کاوش می نمایند و جذاب خیس این که شیوه کاوش از هر تابعیت با تابعیت دیگر گوناگون میباشد .به همین برهان میباشد که گوگل ترندز به شما اذن استعمال از موتورهای کاوش به نسبت شرایط جغرافیایی خودتان را میدهد. کافی میباشد که یک واژه کلیدی یکسان را با دو حالت متعدد کاوش نمائید تا متوجه تفاوت در میان جستجوها گردید. به عنوان مثال می‌توانید ترازو محبوبیت یک عبارت فارسی را در کشور‌ایران و افغانستان مقایسه نمائید.

یکی از دیگر از کاربردهای این ابزار نیز یافت کردن لغت ها کلیدی دوست داستنی فصلی میباشد. به عنوان مثالً در‌صورتی‌که عباراتی را که به نوعی با فصل تابستان مرتبط میباشند را وارد فرمایید، میبینید که نمودار محبوبیت آن در فصل تابستان به صورت واضحی افزایشی بوده میباشد.

درباره ورژن بدون‌پول Google Trands:
گوگل ترندز نیز از ابزارهای به طور کاملً مجانی گوگل میباشد.

7- همبستگی گوگل ( Google Correlate )
Google Correlate هم از ابزارهای خویش گوگل میباشد. شایسته ترین شرایط به کارگیری از این ابزار این میباشد که آن را با گوگل ترندز مخلوط نمائید.

همبستگی گوگل ( Google Correlate )

چه هنگامی عالی میباشد از Google Correlate استعمال کنیم؟
هنگامی در پی لغات کلیدی اساسی واصلی بیزنس خودتان می باشید، به احتمال زیاد لیستی از ایده های متعدد در راز دارید. از طرفی طبیعی میباشد که یک مغازه ارسال گل بایستی شغل آحاد گل فروشی های محلی را پایین لحاظ داشته باشد. اینجاست که

Google Correlate به شما یاری می نماید که به لغت ها کلیدی خویش از زاویه متفاوتی نگاه فرمائید و کلماتی را که نواسانات علایق فصلی را با لغت ها کلیدی شما مرتبط می سازد پیدا نمایید. به عنوان مثالً برای کلمه و واژه کلیدی خرید آنلاین گل، این ابزار به شما می‌گوید که گل فروشی های دیگر در کنار این سرویس ها ارسال شکلات و توت خارجی های روکش دار و… را هم دارا هستند. بنابراین میتوانید این نظرات را در دستیابی و کارتان بگنجانید.

درباره ورژن مجانی Google Correlate:
این ابزار هم مثل بخش اعظمی از ابزارهای گوگل، به طور کاملً بدون پول میباشد.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 58
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 29 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

زمانی‌که در پنجره مرورگر کلیک راست می کنید، یک‌سری مورد برای مشاهده کد منبع ورقه و برای تفحص کاغذ مشاهده خواهید کرد. آموزش سئو در مشهد View-source به عبارتی چیزی میباشد. رایاپارس که درخواست GET به شما علامت میدهد. این درخواست دربردارنده HTML نپخته شیت میباشد. Inspect، DOMپردازش گردیده را بعداز ساخت‌و‌ساز تغییرات به شما نشانه می دهد. ahrefs به محتوایی که Googlebot می‌بیند مجاورت خیس میباشد. این بخش اصولاً آپدیت گردیده و واپسین ورژن ورقه میباشد. هنگام عمل با جاوا اسکریپت بایستی از inspect over view-source به کارگیری نمایید.

Google Cache – کش گوگل
Google Cache – کش گوگل

کش گوگل طریق قابل اعتمادی برای تحقیق آنچه Googlebot می‌بیند وجود ندارد. این بخش معمولاً HTML اول میباشد، اگرچه برخی اوقات HTML ارائه گردیده یا این که ورژن کهن‌خیس میباشد. این سیستم برای دیدن محتوا در وقتی که یک سایت از شغل میفتد تاسیس شده است. در فیض این قسمت تحت عنوان یک ابزار انواع زدایی اثرگذار وجود ندارد.

Google Testing Tools – ابزارهای آزمایش گوگل
Google Testing Tools – ابزارهای آزمایش گوگل

ابزارهای آزمایش گوگل مانند URL Inspector در کنسول جستجوی گوگل، تستر تلفن همراه از صمیم قلب، آزمایش کننده نتیجه ها برای گونه های زدایی اثر گذار می‌باشند. با این اکنون، حتی این ابزارها یه خرده‌با آنچه گوگل خواهد رویت کرد متعدد می باشند. این ابزارها از این جهت متعدد می باشند که منابع را به طور بلادرنگ میکشند و از ورژن های کش گردیده آن طور که رندر به کار گیری می‌نماید استعمال نمی کنند. همینطور اسکرین شات‌ها در‌این ابزارها صفحاتی را با پیکسل های نگارگری گردیده علامت می دهند که گوگل آنها‌را در رندر نمی‌بیند.

با این هم اکنون، ابزارها برای مشاهده اینکه آیا محتوا لود شد‌ه‌است یا این که نه، اثر گذار می‌باشند. HTML نشانه داده گردیده درین ابزارها DOM رندر شد‌ه‌است. می توانید قطعه‌ای از متن را کاوش فرمائید تا مشاهده کنید به‌طور پیش‌فرض بار گذاری گردیده است یا این که نه.

Searching Text in Google – جستجوی کلمات در گوگل
Searching Text in Google – جستجوی کلمه ها در گوگل

پژوهش سریع دیگری که میتوانید جاری ساختن دهید این میباشد که به آسانی قسمتی از محتوای خویش را در گوگل کاوش فرمائید. عبارت “یکسری عبارت از محتوای خویش” را کاوش نمایید و ملاحظه کنید آیا ورقه برگردانده گردیده‌است یا این که نه. در‌حالتی که اینطور میباشد، احتمالاً محتوای شما چشم گردیده‌است. اعتنا داشته باشید که محتوایی که به صورت پیش‌فرض مخفی میباشد ممکن میباشد در قطعه شما در SERP ظواهر نشود.

Using the ahref tool – به کار گیری از ابزار ahref
Using the ahref tool – به کارگیری از ابزار ahref

هم پا با صفحه های اکران فهرست لینک، می توانید جاوا اسکریپت را در خزیدن های حسابرسی تارنما فعال نمائید تا قفل داده های بیشتری را در ممیزی های خویش گشوده نمایید.

همینطور نوار ابزار Ahrefs از جاوا اسکریپت مدد می‌نماید و به شما این قابلیت را میدهد تا HTML را با ورژن های رندر گردیده برچسب‌ها مقایسه فرمایید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 62
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 مهر 1401 | نظرات ()

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 12 صفحه بعد