نوشته شده توسط : mohammadsrc

به طبع برای شما اتفاق افتاده میباشد که آنقدر زد خورد خیالی داشته باشید آموزش سئو در مشهد که یادتان برود در کدام خیابان می‌باشید یا این که ابدا برای چه کاری وارد دکان گردیده‌اید. این روز ها دیگر نیازی وجود ندارد خیلی به خودتان فشار بیاورید تا یادتان بیاید هدفتان از وارد شدن به خیابان چه بوده میباشد؟ فارغ از آنکه از رهگذرها پرسش بپرسید، موبایلتان را خارج می آورید و گوگل مپ را گشوده میکنید و حالت مکانی خویش را مییابید. حتی می توانید مسیر منزل را روی گوگل معین فرمایید تا مجاورت‌ترین منش برای رجوع و برگشت به مبدا را به شما نماد دهد. شبیه این حادثه، برای اکثری از یوزرها نیز پیش میاید که برای یافتن محتوای موردنظر خویش، کاغذ جستجوی گوگل را بگشایند، کلمه و واژه‌ای را تایپ نمایند، وارد یک‌سری پیوند از نتیجه ها کاوش شوند و یک دفعه فراموش نمایند در حالا قرائت چه مطلبی میباشند، در چه سایتی می باشند، به هیچ عنوان این مقاله را به صدق پیدا کرده اند یا این که خیر؟ بردکرامب (Breadcrumb) یا این که نشانگر صفحه های، در واقع مانند گوگل مپ برای یوزرها وب میباشد و به آنها نشانه میدهد چه مسیری را طی کرده‌اند تا به اینجا رسیده‌اند.

اشکال بردکرامب ها

مفهوم واژه و کلمه Breadcrumb چه است؟
برای توضیح معنا کلمه و واژه بردکرامب خوب میباشد به دنیای قصه‌های کودکی خویش خصوصی بزنید. روایت هانسل و گرتل را مطلقا به حافظه دارید. خواهر و برادری که برای پیداکردن مسیر، خرده‌های نان را تحت عنوان آرم رجوع به منزل، در مسیر جنبش خویش می‌ریختند. موفقیت کرامب در معنای خرده‌های نان میباشد که به استفاده کننده اذن میدهد به جایی که مسیر خویش را از آن شروع کرده‌اند، برگردند.

گونه های بردکرامب ها کدامند؟
بردکرامب یا این که نشانگر صفحه ها یا این که مسیر راهنما، بخشی از پباده سازی رابط کاربری UI (User Interface) میباشد که مسیر جنبش استفاده کننده در صفحه های تارنما را، تسهیل می نماید. بردکرامب‌ها در سیستم برهان‌ها، نرم افزار‌های قابل انعطاف‌افزاری، بلاگ‌ها و اینترنت‌وبسایت‌ها گزینه به کارگیری قرار می‌گیرند و به مخاطب این قابلیت را میدهند که با هر کلیک، به دایرکتوری موردنظر هدایت گردید.
نشانگر صفحه ها به سه تیم تقسیم می‌گردد:

1. نشانگر صفحه های شرایط (Location) :
رایج‌ترین نوع بردکرامب‌ها می‌باشند که سلسله مراتب و ساختار صفحه ها را علامت میدهند.

2. نشانگر صفحه ها خصوصیت :
‪(Attribute): به طبع برای شما اتفاق افتاده میباشد که وارد وب سایت‌هایی مثل دیجی استایل گردید و دنبال تیشرت بگردید. وقتی که وارد طبقه بندی فرآورده میشوید، ممکن میباشد نیاز داشته باشید که رنگ و سایز لباستان را نیز تعیین فرمائید. در اینجا بردکرامب‌های رنگ و اندازه، مبنی بر صفت می‌باشند.

3. نشانگر صفحه ها هیستوری یا این که مسیر(Path) :
این نوع مسیری را که استفاده کننده طی می‌نماید، به وی آرم می دهد؛ یعنی استفاده کننده متوجه می شود که در وب سایت از چه مسیرهایی تکان نموده است. شاید مسیر راهنمای صفحه های از حیث بعضی خیلی ضروری به لحاظ نرسد، زیرا دکمه رجوع و برگشت مرورگر، این شغل را برای مخاطب جاری ساختن می دهد ولی در هر اکنون، اثر گذار مسیر راهنمای صفحه ها، از امتیازات اینترنت‌وبسایت محسوب میشود.

چه هنگامی به کار گیری از بردکرامب ضروری میباشد؟
در وبسایت‌هایی که ساختار بغرنج‌ای دارا هستند و مجموعه‌بندی‌های گوناگون برای موضوعات و قسمت‌های گوناگون دارا هستند، به کار گیری از مسیر راهنمای صفحه های موءثر خواهد بود. هر وب سایت یا این که هر وبلاگی می تواند از نشانگر صفحه ها استعمال نماید، مگر آنکه گروه‌بندی منظمی نداشته باشد یا این که سلسله مراتب وب سایت، به صحت انتخاب نشده باشد. قابل ذکر میباشد که بردکرامب یک امکان اضافه برای وب سایت شماست و ابدا نمی‌توانید آن را جایگزین منوی اساسی وبسایت فرمایید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 64
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 10 بهمن 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

الگوریتم پنگوئن گوگل، روشی برای جايگاه‌بندی صفحه های میباشد آموزش سئو در مشهد که در آوریل ۲۰۱۲راه‌اندازی شد تا وب سایت‌هایی را که از طریق‌های بهینه سازی کلاه سیاه استعمال می‌کردند، پنالتی و از ورقه حاصل کاوش (SERP) حذف نماید. کمپانی گوگل در کنفرانس SMX که در امسال برگزار شد، اعلام‌کرد هرچند الگوریتم پاندا برای نبرد با محتوای بی‌کیفیت فعال سازی گردیده بود، هنوز سایت‌های اسپم متعددی وجود دارا‌هستند. به همین خیال گوگل الگوریتم پنگوئن را ابتکار نموده است تالینک‌های اسپم را پیدا نماید و وب سایت‌هایی را که به خرید لینک و پیوند رو می آورند، جریمه نماید. مقصود پنگوئن گوگل پنالتی کردن تارنما‌هایی بود که با طرز‌های اسپم، خرید پیوند و پرکردن صفحه های با عبارات کلیدی، قصد داشتند جايگاه خویش را در گوگل بهبود بدهند.
در هر آپ دیت الگوریتم پنگوئن، تارنما‌هایی که پیش‌خیس جریمه گردیده بودند و افت مرتبه داشتند، زمان پیدا می‌نمایند تا مرتبه‌شان را ارتقاء بدهند و در مقابل، وبسایت‎هایی که از پایین نگاه تیزبین پنگوئن جان سلامت به در برده بودند، ممکن میباشد جریمه شوند. اما گهگاه گوگل برخی وب سایت‌ها را به خطا جریمه می‌نماید که در شکل آپ تو دیت شدن الگوریتم، این اشتباه برطرف می شود.
تکثیر پنگوئن گوگل، بر ۳.۱درصد از جستجوهای انگلیسی گویش تاثیر گذاشت. میان سال‌های ۲۰۱۲تا ۲۰۱۶، این الگوریتم یک‌سری‌توشه آپ تو دیت رسانی شد و وبسایت‌های متعددی مبتلا پنالتی پنگوئن گوگل شدند و به گذر زمان مجال، ادراک جامعه seo از شیوه کوشش پنگوئن بیشتر شد. از اوایل سال ۲۰۱۷، پنگوئن به یکی هسته‌های مهم الگوریتم گوگل تبدیل گردیده است.


الگوریتم پنگوئن گوگل

آلرژی‌های گوگل پنگوئن چه می باشد؟
1. طرح لینک و پیوند‌ها: توسعه و گسترش، خرید و مالکیت بک‌پیوند‌هایی که کیفیت پایینی دارا‌هستند؛ یا این که داشتن لینک و پیوند‌هایی که به وب سایت شما ارتباطی ندارند، تصویری غیرواقعی از محبوبیت وب سایت شما نزد گوگل ساخت‌و‌ساز می‌نماید.
2. استعمال بیش تر از حد از لغت ها کلیدی: گنجاندن بیشتراز حد کلمه ها کلیدی در یک شیت اینترنت از نگاه گوگل کارایی برای دستیابی به مرتبه عالی در گوگل میباشد. به این ترتیب تکرار غیرطبیعی کلمه ها کلیدی، موجب جریمه شدن بوسیله الگوریتم پنگوئن گوگل میگردد.

طریق فعالیت گوگل پنگوئن چه‌طور میباشد؟
گوگل پنگوئن تارنما‌هایی را مقصود خویش قرار می دهد که بک‌پیوند‌های اسپم ساخته‌اند تا بتوانند حاصل جستجوی گوگل را به بازی بگیرند و سکو بالاتری کسب نمایند. الگوریتم‌های گوگل، هر تارنما را مبتنی بر فاکتورهای گوناگون گزینه سنجش و چک قرار می دهند. بعضا از این فاکتورها مثل سرعت وبسایت شناخته گردیده‌اند اما بعضا از فاکتورها نا مفهوم و ناشناخته‌اند.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 66
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 9 بهمن 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc
با سلام.به دنیای لوکس بلاگ و وبلاگ جدید خود خوش آمدید.هم اکنون میتوانید از امکانات شگفت انگیز لوکس بلاگ استفاده نمایید و مطالب خود را ارسال نمایید.شما میتوانید قالب و محیط وبلاگ خود را از مدیریت وبلاگ تغییر دهید.با فعالیت در لوکس بلاگ هر روز منتظر مسابقات مختلف و جوایز ویژه باشید.
در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی از قسمت مدیریت با ما در ارتباط باشید.برای حفظ زیبابی وبلاگ خود میتوانید این پیام را حذف نمایید.جهت حذف این مطلب وارد مدیریت وب خود شوید و از قسمت ویرایش مطالب قبلی ،مطلبی با عنوان به وبلاگ خود خوش امدید را حذف نمایید.امیدواریم لحظات خوبی را در لوکس بلاگ سپری نمایید...

:: بازدید از این مطلب : 65
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : 0 0 | نظرات ()

صفحه قبل 1 ... 7 8 9 10 11 ... 12 صفحه بعد