نوشته شده توسط : mohammadsrc

افراد، دسته ها و شرکتهای ساخت سایت بخش اعظمی در کشور ایران وجود دارا‌هستند که می‌توانید ساخت وب سایت اینترنتی خویش را به آن‌ها واگذار کنید. آموزش سئو در مشهد معمولا سوالی که برای کارفرمایان با شخصیت که در این باره تجربیات ای ندارند پیش می‌آید آن میباشد که چطور پروژه خویش را از طراح تحویل بگیریم. رایاپارس از درستی تلاش تارنما خویش مطمئن باشم. در تحت به شما مواقعی را اعلام می نماییم. ahrefs در شرایطی که که دامنه به وسیله طراح تصویب شده باشد پیش از هر فعالیت بایستی مالکیت دامنه به شما منتقل خواهد شد، در غیر این شکل بعدا به نقص‌ بر خواهید خورد. اگر که با شرکتهای عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای مملکت عمل می‌نمایید، پژوهش این قسمت مایحتاج وجود ندارد چون طبق ضابطه نظام صنفی در‌حالتی که که دامنه از طرف طراح برای شما تصویب گردیده باشد صاحب واقعی دامنه شما میباشید و در هر شکل و در طول مایحتاج می‌توانید دامنه خویش را منتقل فرمائید. برای نظارت داده ها مالکیتی دامنه های ir به وب سایت http://nic.ir و برای تحقیق بقیه دامنه ها به وب سایت http://www.whois.com مراجعه‌کنید.

هاست
بعد از تسویه اکانت مالی پروژه و چنانچه که فضای میزبانی هاست شمارا طراح تهیه و تنظیم کرده‌با‌شد میتوانید درخواست داده ها هاست خویش را فرمائید و واحد سنجش دور و بر و پهنای باند خویش را با مورد ها مو جود در فاکتور و تفاهم نامه مقایسه نمائید و در شکل عدم انطباق به کمپانی طراح جابجایی دهید. همینطور می‌توانید از روش ابزار http://tools.pingdom.com/fpt سرعت هاست خویش را نظارت نموده تا مشکلی از حیث سرعت نداشته باشد.

کد نویسی وبسایت
برای آنکه برای تارنما شما از دید اکران صحیح و seo مشکلی پیش نیاید وبسایت شما باید استاندارد w3c داشته باشد. این استاندارد برای هرکدام از صفحه های تارنما شما به طور جدا میباشد. به‌این شکل هر شیت ممکن میباشد استاندارد باشد و یا این که نه. اعتنا فرمائید کاغذ مهم وب سایت شما مهم‌ترین شیت از سایت میباشد که مسلما بایستی استاندارد w3c باشد. برای رسیدگی این گزینه به تارنما http://validator.w3.org مراجعه نموده و نشانی کاغذ ای که قصد پژوهش آن را دارید درج نموده و این افزار برگه متبوع را از دید استانداردهای w3c رسیدگی خواهد نمود و در شکل پذیرش پیغام پذیرش میدهد.

seo وبسایت
رعایت اصول بهینه سازی اثر بسیار متعددی در توفیق وبسایت خواهد داشت و مخارج تبلیغاتی شما‌را تحت عنوان صاحب و مالک وبسایت تحت میاورد. برای آنکه بهینه سازی وب سایت را پژوهش فرمایید خوب میباشد تارنما به وسیله دارای تخصص seo تحقیق شود. در‌صورتی‌که که به دارای تخصص بهینه سازی و seo تارنما دسترسی ندارید میتوانید بهینه سازی وبسایت خویش را در وبسایت http://seositecheckup.com پژوهش کنید. این تارنما مورد های بخش اعظمی از seo را نظارت می کند و در شکل وجود خطاهای جان دار را گزارش میدهد.

اکران وبسایت در مرورگرهای متفاوت
برای آنکه وب سایت خویش را در مرورگرهای متفاوت پژوهش نمائید میتوانید به وب سایت http://browsershots.org مراجهه نموده و نشانی وبسایت خویش را وارد نمائید تا اپ متبوع وبسایت شمارا در مرورگرهای و همینطور ورژن های گوناگون اکران دهد. مهترین مرورگرهای مو جود کروم، فایرفاکس و وب اکسپلورر می‌باشند. مسلما وب سایت خویش را در‌این سه مرورگر رسیدگی نمائید.

ورژن موبایلی سایت
در حالتی که که جزو گستردن سرویس ها طراح طراحی ورژن موبایلی وبسایت و سازش آن با گوشی بوده میتوانید به تارنما http://mobiletest.me مراجعه نموده و اکران وبسایت خویش را در تلفن همراه های متعدد تحقیق فرمائید.

امنیت تارنما
جهت تحقیق امنیت وبسایت خویش می‌توانید به تارنما https://www.scanmyserver.com مراجعه نموده و نشانی وب سایت خویش را وارد فرمائید تا این وبسایت امنیت سایت شما‌را نظارت کند.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 24
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 20 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

به کارگیری از وبسایت ساز یکی‌از نحوه های ساخت وب سایت است. این در حالی میباشد که عالی میباشد در شرایطی که که علم پیاده سازی و اپ نویس او داشته باشید. آموزش سئو در مشهد تارنما را خودتتان و با اعتنا به نیازهای وبسایت پیاده سازی فرمائید. رایاپارس با به کار گیری از وبسایت سازها هر فردی فارغ از نیاز به تجارب پیاده سازی و نرم افزار نویسی وب سایت توانمند به ساخت وب سایت خواهد بود. ahrefs درین قسمت به شما چندین آیتم از برگزیدگان و دوستداشتنی ترین تارنما سازها را معرفی می‌نمایم- همگی آن‌ها به شما قابلیت و امکان ساخت سایت بی آلایش را میدهند ولی صرفا بعضا از آن ها به شما امکان های توسعه یافته خیس از قبیل فروشگاه آنلاین و ... را میدهند.

1. Wix
Wix برای هر سایتی مطلوب است, و این تارنما ساز برای تارنما هایی که در آن‌ها به تعداد متعددی تصاویر به کار گیری می توان به طور خاص مطلوب خیس میباشد. این نرم‌افزار قابلیت و امکان دراگ و دراپ دارااست و به مخاطب قابلیت اعمال تغییرات گزینه دلخواه را میدهد. Wix پوسته های مهیا بخش اعظمی دارااست که می‌توانید از آنان به کار گیری نموده و یا این که تغییرات ما یحتاج را بر روی آن اعمال دهید. تارنما ساز امکان های بخش اعظمی دارااست, براین اساس ممکن میباشد در نگاه نخستین فعالیت با آن نقص‌ به حیث آید, ولی هنگامی که از آن به کار گیری نمودید, شیوه عمل با ابزارهای مخاطب پسند آن را یاد خواهید گرفت. تجهیزات اول Wix بدون پول است, به مانند تجهیزات توسعه یافته خیس اما این ابزار دارنده تبلیغاتی نیز است. اگر که قصد دارید تبلیغات حذف شوند, میتوانید اکانت خویش را به پلان های فراتر ارتقا دهید.

تارنما ساز

2. Shopify
Shopify در صورتی‌که که قصد فعال سازی فروشگاه آنلاین را داشته باشید برای شما شایسته ترین مورد خواهد بود. Shopify برای 14 روز مجانی خواهد بود, و بعد از این بازه زمانی بایستی هزینه پرداخت کنید (که رنجی از 29 تا 129 دلار خواهد داشت).

تارنما ساز

3. Homestead
Homestead یک وبسایت ساز توسعه یافته میباشد که دارنده امکان های اکثری میباشد . این تارنما نیز به طور بازه زمانی وقتی به طور مجانی ارائه می گردد و آن گاه باید نسبت به پرداخت مبادرت نمائید.این تارنما هزاران پوسته داراست و میتوانید از تجهیزات توسعه یافته آن به مانند فروشگاه آنلاین و بقیه ابزارهای آن به کارگیری کنید.

وب سایت ساز

4. Web
و همان طور که از اسم آن پیدا میباشد, Web یکی دوستداشتنی ترین ها میباشد. هر یک‌سری, محبوبیت آن صرفا به جهت اسم وجود ندارد بلکه به جهت تجهیزات ویژه ای میباشد که به یوزرها می‌دهد. تارنما ساز یک کدام از امکاناتی میباشد که‌این تارنما به شما می دهداین وبسایت دارنده پوسته های مهیا بخش اعظمی میباشد و تصاویر نیز به شما ارائه می کند.

وب سایت ساز

5. Webs
Webs یکی‌از کهن ترین وبسایت ساز ها است. احتمالا, امروزه در مقایسه با سایرین زیاد دوستداشتنی وجود ندارد, البته یکی شایسته ترین تعیین ها برای طراحی اشکال متعدد وبسایت ها میباشد. بوسیله Webs, شما می‌توانید به راحتی تارنما های شرکتی، سازمانی و فردی طراحی فرمائید. به علاوه سرویس ها مجانی آن این وبسایت ابزارهای توسعه یافته تری نیز دارااست که بوسیله آن می‌توانید یک تارنما حرفه‌ای پیاده سازی فرمایید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 33
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

این لینک و پیوند ها شمارا به تارنما دیگری هدایت می نمایند. فرض نمائید شما مطلبی درخصوص seo تارنما را در یک تارنما مشاهده کرده و در درحال حاضر پژوهش می باشید. آموزش سئو در مشهد در آن لینکی را مشاهده می‌کنید با تیتر “بهینه سازی تارنما توریسم“. درحال حاضر زیرا شما در قضیه توریسم عمل میکنید، کنجکاو می‌شوید. رایاپارس تا روی آن کلیککرده و درین راستا استیناف ای داشته باشید. پس با یک کلیک وارد برگه ای از وبسایت دیگری خواهید شد و میتوانید. ahrefs از مطالب آن برگه سود ببرید و حتی از آنجا به صفحه های دیگری نیز هدایت گردید.

مقصود لینک و پیوند های فرنگی، ساخت و ساز مسیر پیمایش میان تارنما های متفاوت میباشد. مزیت آن نیز برای وب سایت شما تحت عنوان مبدأ، این میباشد که به گوگل نماد می دهید که خودتان را وارد کانال وبسایت های دارای اعتبار نموده اید (اما در‌صورتی‌که به تارنما های دارای اعتبار لینک و پیوند فرنگی بدهید).

هم اکنون در‌صورتی‌که لینکی که به یک تارنما داده اید، وابسته به برگه ای حقیقی وواقعی و سلامت نباشد، خیر صرفا مزیت پیوند سازی فرنگی را نخواهید داشت؛ بلکه یوزرها را هم از خویش دلسرد میکنید.

توجه فرمائید که وجود لینک و پیوند های شکسته فقطً تقسیر شما وجود ندارد (مگر این که پیوند را غلط بنویسید). در اکثر زمان ها آن تارنما مقصد میباشد که سبب ساز این نقص‌ شد‌ه‌است. از جملهً شاید این ورقه را از دسترس بیرون کرده، شاید ایرادات سروری داراست و حتی خودش هم از آن با خبر وجود ندارد یا این که … .

به این ترتیب در حالتی که در لینک و پیوند های شکسته فرنگی ایراد از شما عدم وجود، آن شیت را کلاً از محتوای خویش حذف کرده و به ورقه دیگری پیوند دهید.

چه وقتی بایستی به وجود پیوند های وخیم مشکوک شویم؟
مفاد ریز از مهمترین نماد هایی می‌باشند که با بروزشان می بایست به تلاش درست پیوند های جانور در وب سایت خویش شک و تردید کرده و آن ها را رسیدگی نمائید؛ یا این که چنانچه مجموعه seo دارید، آنها‌را در جریان این مورد قرار دهید:

در شکل مشاهده کم شدن ترافیک کلی سایت
در شکل مشاهده تنزل نرخ رجوع در تارنما
در شکل مشاهده کاهش تبادلات در سایت
هر یک سری وقت یکبار پیوند های خویش را بررسی کنیم؟


در صورتیکه سایت بزرگی دارید که مملوء از پیوند های داخلی و فرنگی میباشد، عالی میباشد با هر آپدیتی که در صفحه های خویش ایفا می‌کنید، پیوند های خویش را هم تحلیل کرده و از درستی سعی آن‌ها اعتقاد و باور نتایج نمایید. ولی چنانچه تارنما کوچکی دارید که در آن تعداد انگشت شماری لینک و پیوند (داخلی یا این که فرنگی) وجود دارااست، بررسی کردن ماهانه این لینک و پیوند ها می‌تواند کافی باشد. ولی گشوده هم به عهد مشهور فعالیت از سفت کاری عیب نمی نماید و شما می‌توانید به طور مداوم این لینک و پیوند ها را محاسبه نمایید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 22
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 15 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

تگ کنونیکال ضمن تمامی مزیت هایی که قبلی خیس اشاره کردیم، یک امتیاز اصلی دیگر هم دارااست. آن این که با استعمال از این تگ، گوگل از این به آن گاه سکو بندی شمارا میان URLهای شخصی و سوای قیمت تقسیم نخواهد کرد. آموزش سئو در مشهد در قبال این امتیازبندی را تنها به کاغذ مهم مد حیث شما تخصیص میدهد. این فرمان سبب بهبود سکو سایت شما و درنتیجه ارتقاء بازدید تارنما در شیت گزینش گردیده میگردد. رایاپارس آیا گوگل مدام URL ترجیحی مارا در حق تقدم قرار میدهد. ahrefs جواب این سؤال منفی میباشد! شما URL ترجیحی خویش ار با تگ کنونیکال مشخص و معلوم میکنید؛ ولی ممکن میباشد گوگل به تعیین خودش ورقه دیگری را تعیین نماید. از جملهً فرض نمائید 3 ورژن شبیه از یک برگه دارید و خودتان ورژن شماره 2 را تحت عنوان URL کنونیکال تمجید می‌کنید. ولی گوگل خودش تصمیم میگیرد که ورژن شماره 3 را در حق تقدم قرار داده و سکو بندی نماید.

البته ادله نادیده گیری تگ کنونیکال چیست؟ چرا گوگل گاهی خودسرانه خلق و خوی می نماید؟ زیرا مجموع مقصود گوگل این میباشد که شایسته ترین سود را به یوزرها علامت دهد. براین اساس در صورتی ببیند ورژن ای که شما تحت عنوان URL ترجیحی تعیین نموده اید، شایسته ترین آیتم وجود ندارد، در گزینش شما دخل و تصرف می نماید.

مثلا شاید از فی مابین 3 ورژن مو جود از یک ورقه، ورژن شماره 2 برای گوشی ریسپانسیوتر میباشد؛ ولی شما ورژن 1 را تحت عنوان برگه ترجیحی تعریف و تمجید نموده اید. در این حالت گوگل به تشخیص خویش، ورژن 2 را که UX بهتری دارااست به یوزرها تلفن همراه وب سایت شما آرم می‌دهد.

مواقعی که احتمال دارااست تگ کنونیکال بوسیله موتور های کاوش نادیده گرفته خواهد شد

مواقعی که احتمال داراست تگ کنونیکال بوسیله موتورهای جست و جو نادیده گرفته گردد
یکسری نکته حائض اهمیت وجود دارااست که رعایت نکردن آن ها میتواند منجر خواهد شد موتورهای جست و جو تگ کنونیکال شمارا نادیده بگیرند. به‌دنبال ؟؟؟ نکته را باهم میبینیم.

۱. نادیده گرفتن تگ کنونیکال برای صفحه های تکراری
همه صفحه های تکراری می بایست تگ کنونیکال داشته باشند تا از هرگونه عواقبی که دربرگیرنده صفحه ها تکراری میباشد در دفاع باشند.

۲. استعمال از تگ های کنونیکال مختلف
در‌حالتی که در یک کاغذ از تگ های کنونیکال زیادی مصرف شود، گوگل کلیه آن ها را نادیده خواهد گرفت.

۳. چرخه ای از تگ های کنونیکال
صفحاتی که در چرخه هایی از این تگ ها گیر افتاده اند می‌توانند باعث در نظر نگرفتن این تگ ها شوند.

۴. تگ های کنونیکال خالی
وقتی که تگ های کنونیکال به غلط مشتمل بر هیچ URL مشخصی نباشند، این تگ سعی نخواهد داشت.

۵. تگ های کنونیکال حاد
زمانی که‌این تگ ها به هیچ URL «معتبری» اشاره نداشته باشند، از حیث گوگل تگ بیهوده ای محسوب میشوند.

۶. تگ های کنونیکالی فارغ از پیوند
زمانی یک برگه را تحت عنوان URL ترجیحی تعیین می‌کنید، یعنی معتقدید این شیت بسیار اساسی میباشد. درنتیجه برای ثابت این التفات، می بایست دستکم یک پیوند در‌این برگه داشته باشید. خلا این پیوند ها میتواند در معنای اصلی نبودن آن کاغذ تلقی گردد.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 26
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

گوگل تاکنون از الگوریتم های اکثری استعمال کرده است که الگوریتم پاندا گوگل یکی آن ها میباشد، این الگوریتم نخستین دفعه در فوریه سال ۲۰۱۱ بوسیله کمپانی گوگل تحت عنوان الگوریتمی برای سکو بندی معرفی کردید. آموزش سئو در مشهد که مقصود مهم آن کاهش جايگاه تارنما هایی است که از چگونگی پایینی منتفع هستند و اهدای درجه ی فراتر از حیث محتوایی به وب سایت هایی میباشد که دارنده چگونگی مطلوب میباشند. رایاپارس این تارنما ها در غایت جز پیشنهادات اول ی گوگل به یوزرها خواهد بود. الگوریتم پاندا چیست؟ در اوایل سال ۲۰۱۱ موتور جست و جوی‌بار گوگل الگوریتم تازه خویش را با تیتر “پاندا” معرفی کرد. ahrefs الگوریتمی که تمرکزش بر غربال کردن سایت هایی با محتواهای ضعیف بود. در زمان سال جاری ها این الگوریتم بارها به روز و به گذر زمان مجال پخته خیس خواهد شد. تا جایی که امروزه حدوداً تمامی محتواهای سایت ها، از پایین ذره در بین پاندای گوگل می گذرند. البته چنانچه مایلید بدانید که الگوریتم پاندا چیست، چطور فعالیت می نماید و چطور می‌توانید اینترنت سایتان را با مقررات آن تطبیق دهید، تا انتهای این راهنما هم پا ما باشید.

ماموریت مهم گوگل پاندا

ماموریت اساسی گوگل پاندا
الگوریتم پاندا مثل پانداهای حقیقی که معاش خویش را صرفا صرف خوراک تناول کردن و خوابیدن می نمایند وجود ندارد! پاندای گوگل خواب و خوراکی جز محاسبه تارنما ها ندارد. الگوریتم پاندا به گوگل اضافه شد تا نتیجه ها جست و جو را بر طبق واحد سنجش چگونگی محتواها تروتمیز نماید. مقصود اساسی این الگوریتم سختگیر، این میباشد که محتواهای ناقص و بی چگونگی یا این که هرزنامه ها را از SERP حذف نماید و محتواهای رفیعتر را در رأس نتیجه ها قرار دهد.

یکی‌از دستاوردهای اصلی این الگوریتم، حذف مزرعه های محتوایی بود. مزرعه محتوا، به تارنما هایی گفته می‌شود که محتواهای زیاد، البته باکیفیت ذیل را منتشر می نمایند تا تنها وب سایت خویش را لبریز نمایند. اکثر این محتواها نیز تنها اسکن منابع دیگر می باشند. البته پاندای گوگل توانست این مزارع تا حد چشمگیری از لیست حاصل گوگل حذف نماید.

ساز و فعالیت الگوریتم پاندا چیست؟
تشخیص محتواهای ناقص و ضعیف برای یوزرها سایت ها شل میباشد؛ البته این فرمان برای ربات ها و الگوریتم های گوگل بسیار طاقت فرسا میباشد. “AmitSinghal” نائب رئیس جست و جو در گوگل، به خبرنامه “Wired” می‌ گوید:

ˮبرای تفکیک محتواهای بی چگونگی از مثال های کیفیت عالی، می بایست الگوریتم هایی داشته باشیم که تا حد متعددی مشغول دانش ریاضی باشند.ˮ

به این ترتیب الگوریتم پاندا نیز بر پایه ی چند محاسبات ریاضی و اما مطابق فاکتورهایی که بوسیله گوگل برای آن تعریف‌و‌تمجید شد، فعالیت خویش را آغاز کرد. هر وقت هم که گوگل الگوریتم های محتوایی خویش را آپ تو دیت می نماید، پای این به روز ها به الگوریتم پاندا هم گشوده می‌گردد و سایت ها با تمرکز و وسواس بیشتری رصد می‌شوند.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 28
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 10 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

Siri از اپل، Alexa از آمازون نرم افزار دستیار گوگل برای گوگل، گواه این می باشند که جست و جویبار صوتی در آتی مکان جست و جوی‌بار متنی را خواهد گرفت. آموزش سئو در مشهد در این حالت مسلماً الگوریتم ای گوگل هم از قافله عقب نخواهند ماند. رایاپارس در آتی seo، احتمالاً بایستی عنا وین صفحه ها و قسمت های اصلی محتواها را به طور صوت در اختیار بگذاریم. گوگل همین حال خلاقیت خویش را با “گوگل دایرکت” به اکران گذارده میباشد. با این فناوری، مرتبط ترین محتواها بعد از جست جوی‌بار صوتی مخاطب نظارت گردیده. ahrefs آنهایی که سئوی بهتری دارا هستند، فراتر علامت داده میشوند.

Rhys Wynne مدیریت Winwar Media هم دراین مورد اعتقاد دارد که در بعدی اشخاص برای سرچ کردن کوئری خویش نیازی به تایپ کلمه و واژه کلیدی با صفحه کلید را ندارند. بلکه صرفا با صدای خویش میتوانند به موتورهای جست و جو اعلام نمایند که در ادامه چه می‌باشند. درواقع در آتی صدای هر شخص، جانشینی برای عبارات کلیدی متنی خواهد بود.

۵- اسنیپت ها، ابزاری برای جلب اتکا گوگل
در فناوری امروز گوگل، اسنیپت هایی در SERP وجود دارا‌هستند که محتوای مربوط به نیاز استفاده کننده را پیدا می نمایند. در آجل، این فناوری افزایش می‌یابد؛ تا جایی که محتواهای نامرتبط با نیاز یوزرها، به صورت خود کار از SERP حذف میشوند.

درنتیجه، در صورتی میخواهید در آتی seo و سکو نیکی داشته باشید، می بایست به برای اسنیپت ها التفات ویژه ای قائل گردید.

۶- محتوا، محتوا و گشوده هم محتوا
فراتر هم به عنایت محتوا چه در سئوی مدرن و چه در seo آجل اشاره کردیم. گوگل بارها و بارها بر این مورد تأکید کرده که چگونگی محتوا در سکو بندی تارنما ها گزینش کننده میباشد. اکثری از الگوریتم های این شرکت هم برای تشخیص مرتبط ترین و مفیدترین محتواها پیاده سازی گردیده اند.

می بایست بدانید که گوگل، این غول موتورهای جست و جو، از معیاری به اسم EAT برای چک محتواها به کار گیری می نماید. EAT، مخفف واژه های Expertise (تخصص)، Authoritativeness (اعتبار) و Trustworthiness (قابل اتکا بودن) میباشد. یعنی گوگل در محتواهای تارنما ها پیرو این سه خصوصیت میباشد. اکنون هر محتوایی که‌این مشخصات را بیشتر تأمین نماید، منزلت برتری برای گوگل خواهد داشت.

مثلا، گوگل نگاه می نماید که آیا یک محتوا ظریف میباشد؟ آیا به حیث می‌رسد تالیف کننده این محتوا در‌این قضیه تخصص داشته میباشد؟ آیا سایتی که‌این محتوا را منتشر کرده قابل متکی بودن میباشد؟:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 40
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 5 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

پیوند سازی فرنگی نصیب آخر و عاقبت ساز سئوی وبسایت شما میباشد. لینک به منابع دارای اعتبار و وبسایت های مربوط به محتوا برای موتورهای کاوش و مخاطب بسیار مداقه داراست. آموزش سئو در مشهد بایستی در حیث داشت که تعداد لینک و پیوند های خروجی زیاد در محتوای شما می‌تواند بر روی سئوی وبسایت تاثیر منفی داشته باشد. رایاپارس پیوند های خروجی زیاد علامت اسپم بودن میباشد و بخصوص با وجو الگوریتم Spam Brain این زمینه گزینه دقت میباشد. ahrefs می بایست در لحاظ داشت که تعداد لینک و پیوند های خروجی زیاد در محتوای شما می‌تواند بر روی سئوی وبسایت تاثیر منفی داشته باشد. لینک و پیوند های خروجی زیاد علامت اسپم بودن میباشد و بخصوص با وجو الگوریتم Spam Brain این زمینه آیتم دقت میباشد.

۳۷.تعداد لینک و پیوند های داخلی
لینک و پیوند های داخلی به موتورهای کاوش اذن میدهد که ریلکس خیس متوجه مورد و ماهیت محتوای شما شوند که به ایندکس خوب و سریع خیس می انجامد.

۳۸. چگونگی پیوند های داخلی


بی‌شک یکی مهمترین فاکتورهای بهینه سازی، چگونگی لینک و پیوند های داخلی میباشد که اثر بی واسطه بر روی سکو بندی خواهد داشت. مسیر وصال به یک تارنما دارای اعتبار از روش سعی هایی میباشد که شما برای پیوند های داخلی اعمال داده اید.

۳۹. لینک و پیوند های وخیم
وجود لینک و پیوند های وخیم به راحتی میتواند اثرات منفی بر تجارب کاربری داشته باشد چون با کلیک بر روی هر لینک به صفحه ها ۴۰۴ رویه پیدا می نماید.

۴۰. به کارگیری از محتوای بصری


مواقعی مانند عکس، کلیپ و صوت می‌تواند موجب چگونگی بالای محتوا گردد. محتوایی که صرفا دارنده متن باشد برای یوزرها خسته کننده میباشد. محتوای بی نیاز از ارکان بصری به تجربیات کاربری بهتر می انجامد و جزو فاکتورهای Product Rview نیز میباشد.

۴۱. خوانایی محتوا و بی آلایش نویسی
هرچه یوزرها برهه زمانی فرصت بیشتری در وبسایت شما بگذرانند، میتواند اثر خیر و خوبی داشته باشد. مطالب هر چقدر سرازیر و معمولی نوشته شوند، رابطه بهتری در میان مخاطبان تان برقرار می‌گردد.

43. خطاهای HTML و ایراد اعتبار سنجی
خطاها خرد در HTML، اختلال اعتبار سنجی و خطاهای مربوط به کدها را می بایست دورازشوخی گرفت به دلیل آنکه وجود آن ها آرم از چگونگی تحت وبسایت میباشد.

۴۴. اعتبار دامنه (اتوریتی دامنه)
در شرایطی که کلیه چیز موازی باشد، یک ورقه در یک دامنه با اتوریتی فراتر از یک شیت در یک دامنه با اتوریتی کمتر شانس بالاتری در استحصال رده دارااست.

۴۵. پیج رنک


پیج رنک ها در قبل یکی کارداران اصلی درجه بندی در وب سایت ها محسوب میشد ولی امروز گوگل دیگر پیج رنک ها را آپ دیت نمی کند و نمی اقتدار از آن‌ها در اکران خوب حاصل جستجوی گوگل اسم موفقیت.

46. ارتفاع URL ها
URL های بیشتراز حد زمان بر ممکن میباشد به روءیت کرد موتور جستجوی شیت جراحت برساند. در واقع، چند استیناف علامت داده اند که URL های کوتاه در نتیجه ها جستجوی گوگل برتری بیشتری دارا هستند.

47. عمق لینک و پیوند url ها
در‌حالتی که شیت ای از وبسایت شما در اعماق ساختار وبسایت نهفته گردیده باشد در سود نمی تواند به طور ظریف به اکران گذارده گردد. از این رو در شرایطی که میخواهید شیت ای معین از تارنما شما جايگاه بندی بهتری را اخذ کند آن را به ورقه مهم و کتگوری اساسی مجاورت نمایید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 21
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 4 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

تایپ کردن محتوایی که از دید گرامری کامل و بدیهی و مختصر باشد. آموزش سئو در مشهد اخلاق محتوایی که متناسب با نیاز خواننده باشد. رایاپارس استعمال از کلمه و واژه ی کلیدی در متن به طور خیلی طبیعی. ahrefs مطالعه مولف در باب مسائلی که با آن شناخت ندارد با سود گیری از منابع موثق .

۵- به کارگیری ی مدبرانه از لغت ها به طوری که جذابیت برای مخاطب داشته باشد . داشتن مطالعات زیاد: یکی‌از مهمترین مهارت ها و خصوصیت هایی که یک تالیف کننده ی محتوا بایستی داشته باشد داشتن مطالعات زیاد میباشد. به این دلیل‌که برای یک مولف ی عالی و برنده شدن بایستی وقت متعددی را صرف این شغل کرد. تا به امروزه هیچ تالیف کننده ی بزرگی وجود ندارد که فارغ از گذراندن وقت زیاد و پژوهش کردن، نامی گران قدر داشته باشد. در واقع بازرسی ی زیاد یعنی سود گیری از تجربیات دیگرافراد. هر مولف ی آماتوری با استیناف ی کتب و نوشته های نویسندگان تعالی می‌تواند بر مهارت نویسندگی خویش اضافه کند و با الهام از نوشته ها عالی و بیشتر بنویسد.
آشنایی مخاطبان: مهم‌ترین خصوصیت که یک محتوا قادر است داشته باشد رابطه با سایرافراد میباشد که‌این رابطه بایستی دو طرفه باشد. به همین استدلال هر تالیف کننده ای در طول تایپ کردن موضوعی آغاز می بایست مخاطبان خویش را بشناسد و بعد بر این پایه ها محتوای خویش را بنویسد. در واقع یک مولف محتوای عالی آغاز بایستی نیازهای مخاطبان خویش را بشناسد و فهم و شعور نماید و آن‌گاه بر طبق این نیازها و برای رفع آن‌ها محتوایی بنویسد.


به کار گیری از لغات تبارک و ناشناخته ممنوع
یکی‌از اصلی ترین تصورات اشتباه در ارتباط با seo استعمال از لغت ها گران قدر و ناشناخته میباشد که مفهموم آن برای عوام مردم پر‌نور وجود ندارد. در seo ما به هیچ عنوان سعی بر به فیس کشیدن عبارات درشت در متن خویش نداریم، به کارگیری از این لغت ها می‌تواند خواننده را گم راه نماید.اعتنا بدین مورد تحت عنوان واپسین نکته از نکات بهینه سازی در نویسندگی به شما سفارش می شود.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 28
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 3 آبان 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

Google trands یکی‌از دیگر از آیتم های بی آلایش و کاربردی لیست ابزارهای جستجوی لغات کلیدی ماست و جزو نادر ابزارهایی میباشد. آموزش سئو در مشهد که دقیقاً اسم «Iran» را در لیست کشورهای انتخابی خویش دارااست. رایاپارس در‌این ابزار به راحتی واژه یا این که عبارت گزینه نظرتان را وارد میکنید و آن‌گاه تعدادی چیز را اخذ می‌کنید. ahrefs نموداری از سیر محبوبیت آن کلمه و واژه کلیدی در گذر مجال

شهرهایی که بیشترین جست و جو را برای آن واژه و کلمه کلیدی داشته اند
عنوان ها و کوئری های دیگری که به آن واژه کلیدی مجاورت میباشند و درین مدت دوستداشتنی بوده اند
ولی درباره بعضا لغات فارسی ممکن میباشد نتیجه ها متعددی نگیرید. البته در شرایطی‌که عبارات کلی خیس و بی آلایش خیس فارسی را جست و جو نمائید، اطلاعاتی جالبی از آن خواهید گرفت.

گوگل ترندز ( Google Trends )

چه وقتی عالی میباشد ازGoogle Trends استعمال کنیم؟
امروزه دیگر کلیه می‌دانیم که عموم در نقاط متفاوت عالم با الگوهای متفاوتی در وب کاوش می نمایند و جذاب خیس این که شیوه کاوش از هر تابعیت با تابعیت دیگر گوناگون میباشد .به همین برهان میباشد که گوگل ترندز به شما اذن استعمال از موتورهای کاوش به نسبت شرایط جغرافیایی خودتان را میدهد. کافی میباشد که یک واژه کلیدی یکسان را با دو حالت متعدد کاوش نمائید تا متوجه تفاوت در میان جستجوها گردید. به عنوان مثال می‌توانید ترازو محبوبیت یک عبارت فارسی را در کشور‌ایران و افغانستان مقایسه نمائید.

یکی از دیگر از کاربردهای این ابزار نیز یافت کردن لغت ها کلیدی دوست داستنی فصلی میباشد. به عنوان مثالً در‌صورتی‌که عباراتی را که به نوعی با فصل تابستان مرتبط میباشند را وارد فرمایید، میبینید که نمودار محبوبیت آن در فصل تابستان به صورت واضحی افزایشی بوده میباشد.

درباره ورژن بدون‌پول Google Trands:
گوگل ترندز نیز از ابزارهای به طور کاملً مجانی گوگل میباشد.

7- همبستگی گوگل ( Google Correlate )
Google Correlate هم از ابزارهای خویش گوگل میباشد. شایسته ترین شرایط به کارگیری از این ابزار این میباشد که آن را با گوگل ترندز مخلوط نمائید.

همبستگی گوگل ( Google Correlate )

چه هنگامی عالی میباشد از Google Correlate استعمال کنیم؟
هنگامی در پی لغات کلیدی اساسی واصلی بیزنس خودتان می باشید، به احتمال زیاد لیستی از ایده های متعدد در راز دارید. از طرفی طبیعی میباشد که یک مغازه ارسال گل بایستی شغل آحاد گل فروشی های محلی را پایین لحاظ داشته باشد. اینجاست که

Google Correlate به شما یاری می نماید که به لغت ها کلیدی خویش از زاویه متفاوتی نگاه فرمائید و کلماتی را که نواسانات علایق فصلی را با لغت ها کلیدی شما مرتبط می سازد پیدا نمایید. به عنوان مثالً برای کلمه و واژه کلیدی خرید آنلاین گل، این ابزار به شما می‌گوید که گل فروشی های دیگر در کنار این سرویس ها ارسال شکلات و توت خارجی های روکش دار و… را هم دارا هستند. بنابراین میتوانید این نظرات را در دستیابی و کارتان بگنجانید.

درباره ورژن مجانی Google Correlate:
این ابزار هم مثل بخش اعظمی از ابزارهای گوگل، به طور کاملً بدون پول میباشد.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 33
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 29 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

زمانی‌که در پنجره مرورگر کلیک راست می کنید، یک‌سری مورد برای مشاهده کد منبع ورقه و برای تفحص کاغذ مشاهده خواهید کرد. آموزش سئو در مشهد View-source به عبارتی چیزی میباشد. رایاپارس که درخواست GET به شما علامت میدهد. این درخواست دربردارنده HTML نپخته شیت میباشد. Inspect، DOMپردازش گردیده را بعداز ساخت‌و‌ساز تغییرات به شما نشانه می دهد. ahrefs به محتوایی که Googlebot می‌بیند مجاورت خیس میباشد. این بخش اصولاً آپدیت گردیده و واپسین ورژن ورقه میباشد. هنگام عمل با جاوا اسکریپت بایستی از inspect over view-source به کارگیری نمایید.

Google Cache – کش گوگل
Google Cache – کش گوگل

کش گوگل طریق قابل اعتمادی برای تحقیق آنچه Googlebot می‌بیند وجود ندارد. این بخش معمولاً HTML اول میباشد، اگرچه برخی اوقات HTML ارائه گردیده یا این که ورژن کهن‌خیس میباشد. این سیستم برای دیدن محتوا در وقتی که یک سایت از شغل میفتد تاسیس شده است. در فیض این قسمت تحت عنوان یک ابزار انواع زدایی اثرگذار وجود ندارد.

Google Testing Tools – ابزارهای آزمایش گوگل
Google Testing Tools – ابزارهای آزمایش گوگل

ابزارهای آزمایش گوگل مانند URL Inspector در کنسول جستجوی گوگل، تستر تلفن همراه از صمیم قلب، آزمایش کننده نتیجه ها برای گونه های زدایی اثر گذار می‌باشند. با این اکنون، حتی این ابزارها یه خرده‌با آنچه گوگل خواهد رویت کرد متعدد می باشند. این ابزارها از این جهت متعدد می باشند که منابع را به طور بلادرنگ میکشند و از ورژن های کش گردیده آن طور که رندر به کار گیری می‌نماید استعمال نمی کنند. همینطور اسکرین شات‌ها در‌این ابزارها صفحاتی را با پیکسل های نگارگری گردیده علامت می دهند که گوگل آنها‌را در رندر نمی‌بیند.

با این هم اکنون، ابزارها برای مشاهده اینکه آیا محتوا لود شد‌ه‌است یا این که نه، اثر گذار می‌باشند. HTML نشانه داده گردیده درین ابزارها DOM رندر شد‌ه‌است. می توانید قطعه‌ای از متن را کاوش فرمائید تا مشاهده کنید به‌طور پیش‌فرض بار گذاری گردیده است یا این که نه.

Searching Text in Google – جستجوی کلمات در گوگل
Searching Text in Google – جستجوی کلمه ها در گوگل

پژوهش سریع دیگری که میتوانید جاری ساختن دهید این میباشد که به آسانی قسمتی از محتوای خویش را در گوگل کاوش فرمائید. عبارت “یکسری عبارت از محتوای خویش” را کاوش نمایید و ملاحظه کنید آیا ورقه برگردانده گردیده‌است یا این که نه. در‌حالتی که اینطور میباشد، احتمالاً محتوای شما چشم گردیده‌است. اعتنا داشته باشید که محتوایی که به صورت پیش‌فرض مخفی میباشد ممکن میباشد در قطعه شما در SERP ظواهر نشود.

Using the ahref tool – به کار گیری از ابزار ahref
Using the ahref tool – به کارگیری از ابزار ahref

هم پا با صفحه های اکران فهرست لینک، می توانید جاوا اسکریپت را در خزیدن های حسابرسی تارنما فعال نمائید تا قفل داده های بیشتری را در ممیزی های خویش گشوده نمایید.

همینطور نوار ابزار Ahrefs از جاوا اسکریپت مدد می‌نماید و به شما این قابلیت را میدهد تا HTML را با ورژن های رندر گردیده برچسب‌ها مقایسه فرمایید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 31
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

صرف حیث از آنچه در وب اعمال می‌دهید، مدام می بایست به روش استعمال از کلمه ها کلیدی و لغات برای ارتقا و توسعه و گسترش تجارت خویش تصور کنید. آموزش سئو در مشهد برای باور از این که به چه شکل می توانید seo خویش را تا حد ممکن ارتقا دهید، ما یک‌سری نکته سریع برای seo خوب کلمه ها کلیدی و اجتناب از کنیبالیزیشن را توده کرده ایم. رایاپارس اجزای مختلفی در بهینه سازی وجود دارااست. ahrefs حتی در‌حالتی که شایسته ترین سئو کلمه ها کلیدی را در حوزه عمل کاری خویش داشته باشید، درصورتی که تارنما شما به صدق فهرست بندی نشده باشد، نمی‌توانید شغل های متعددی جاری ساختن دهید. بررسی لیست seo به شما این یقین را می دهد که وبسایت شما به صحت تولید گردیده و مهیا آغاز به ساخت و ساز رنک بالا میباشد.

ولی بایستی اعتنا کنید که میبایست از seo کلاه سیاه به شدت جلوگیری نموده چون منجر می‌گردد که درجه وب سایت شما در گوگل به شدت ذیل آمده و همینطور seo منفی سبب ساز پنالتی گوگل نیز می شود. به صورت نمونه، بک پیوند pbn یکی‌از مواقعی میباشد که به شدت سبب ساز افت سکو سئوی شما می شود.

۲. پیش گویی اصول فنی بهینه سازی
پیش گویی اصول فنی seo - cannibalization چیست

کلاً بهینه سازی تکنیکال مشتمل بر مواقعی مانند مورد ها پایین می باشد:

تولید یک معماری وب سایت اثرگذار با پوسته بندی URL، به کار گیری از پایین دامنه‌ها و به کارگیری از متا تگ‌های درست.
ساخت سایت با تمرکز برای اعتقاد از لود سریع صفحه های.
دسترسی به فهرست سازی و شیت بندی برای هدایت ربات‌ها در حوالی سایت شما.
۳. کلمات کلیدی زمان بر را غرض قرار دهید
یک کدام از دیگر از راههای بهتر برای ارتقاء بهینه سازی و پرهیز از کنیبالیزیشن عبارات کلیدی این میباشد که مطمئن گردید کلمه ها‌های وقتگیر (long tail keyword) را غرض قرار می‌دهید. در حالی که کلمه ها کلیدی بلند ممکن میباشد به اندازه لغات کلیدی اساسی ترافیک ساخت نکنند، ولی تمرکز بیشتری دارا‌هستند. این بدان معناست که شما قابلیت گزینش طیف گسترده تری از بازدیدکنندگان را دارید و همینطور شانس خویش را برای پر رنگ کردن تعدادی عبارت در سایت خویش ارتقاء می‌دهید.

گزینش لغت ها کلیدی بلند برای تارنما شما شل خیس از آن چیزی میباشد که تصور می‌کنید.

۴. از لغات کلیدی اساسی و متنوع به کار گیری فرمایید
از عبارات کلیدی اساسی و متنوع استعمال فرمائید - cannibalization چیست

بسته به صنعتی که بیزنس شما در آن عمل می‌نماید، ممکن میباشد موضوعاتی در وبسایت شما وجود داشته باشد که نیاز به پوشش متعددی دارااست. به مکان ساخت‌و‌ساز یک بلاگ ۲۰۰۰۰ واژه، ساخت یکسری نوشته‌ی‌علمی که تمامی به هم متصل می باشند منطقی‌خیس میباشد. یک کدام از شیوه های اجتناب از کنیبالیزیشن لغات کلیدی، به کارگیری از ارتباطات برای ارسال دوباره گوگل و خواننده گان شما به “مقر علم” مهم یا این که بخشی از محتوای مهم میباشد.

۵. به کارگیری از لغات کلیدی خویش را با تمرکز تحقیق نمائید
در غایت، مطمئن گردید که استراتژی بهینه سازی محتوای جامعی دارید که به شما امداد می‌نماید در هر ورقه تازه روی کدام لغات کلیدی تمرکز نمائید. هر چه مجال بیشتری برای ردیابی و اندازه گیری به کارگیری از عبارات کلیدی خویش تخصیص دهید، شل خیس می توانید از کنیبالیزیشن لغت ها کلیدی اجتناب نمایید.

حرف اخر
مهم‌ترین قاعده ای که هنگام تحقیق و ارتقاء جايگاه offpage و داخلی و اجتناب از کنیبالیزیشن عبارات کلیدی بایستی به خیال و خاطر داشته باشید این میباشد:

“هر ورقه در وبسایت شما بایستی مطلبی نفیس و منحصربه‌فرد به خواننده‌گان شما ارائه دهد.”

در‌حالتی که صفحاتی که ساخت و ساز می کنید مقصود خاص خویش را ارائه دهد، دیگر نیازی وجود ندارد نگران کنیبالیزیشن باشید. ولی، اعتقادوباور از این که همگی صفحه های شما تماماً مخصوص می‌باشند، سهل و آسان خیس از نظارت دوباره آن میباشد. به ویژه در حالی که کسب و کار شما در اکنون رویش و پیشرفت باشد و شما می بایست برای تارنما خویش محتوای الهام قسمت جدیدی بیابید.

همان طور که وب سایت شما در اکنون بسط میباشد، شانس شما برای عکس العمل با کلمه ها کنیبالیزیشن نیز ارتقا می یابد. شایسته ترین کاری که می توانید در‌این موقعیت ایفا دهید این میباشد که در مواقع خاص به آسانی محتوای فعلی را به روزرسانی نموده و یا این که مطالب تازه را جایگزینی محتوا پیشین فرمایید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 30
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

تغییر‌و تحول مسیرها (ریدایرکت) می توانند شما‌را از دردسرهای متعددی مانند اشتباهات پیوند و فساد کاغذ نجات دهد ولی در صورتی‌که تعداد متعددی از این تغییر و تحول مسیرها وجود داشته باشد. آموزش سئو در مشهد می تواند خطاها متعددی را برای شما ساخت‌و‌ساز نماید. تغییر‌و تحول مسیرهای زیاد می تواند اینترنت‌وب سایت شما‌را با سرعت کمتری بار گذاری نماید. رایاپارس هرچه تغییر تحول مسیر بیشتری صورت بپذیرد استفاده کننده بایستی مجال بیشتری برای ورد به کاغذ فرود داشته باشد. ahrefs نکته دیگری که قابل ذکر است این میباشد که برای یک شیت بایستی صرفا یک تغییر‌و تحول مسیر داشته باشید، در غیر اینصورت شما یک رینگ تغییر و تحول مسیر را به خطر می‌اندازید. رینگ تغییر و تحول مسیر زنیجیره‌ای از تغییر‌و تحول مسیرها برای یک شیت میباشد که میتواند گم راه کننده باشد چون مرورگر نمی‌داند کدام کاغذ را علامت دهد و در غایت با یک خطای بسیار نامطبوع روبرو شود. در شکل داشتن شیت 404، طریق‌های متعددی برای فردی‌سازی شیت و ارائه برخی راهنمای‌ها برای یوزرها وجود دارااست به این ترتیب آنها را از دست ندهید. برای این خواسته میتوانید یک برگه صمیمانه پیاده سازی کرده و مخاطب را به شیت اصل خویش یا این که مطالب مرتبط دیگر ارسال فرمایید.

قابلیت و امکان اینترنت‌تارنما و قابلیت و امکان به کارگیری از آن
۵.مطمئن گردید که اینترنت‌وبسایت شما برای گوشی به خیر عمل می‌نماید
بهینه سازی تکنیکال - نمايش موبايلی

از آن جا که بیش تر از 50 درصد از تمام یوزرها در سراسر دنیا برای مرور وب از دستگاه‌های گوشی خویش به کارگیری می‌نمایند، گوگل نمایه‌سازی تلفن همراه را در حق تقدم قرار داده میباشد. بایستی اعتقادوباور نتیجه ها فرمایید که اینترنت‌تارنما شما برای دستگاه‌های گوشی باصرفه شد‌ه‌است. این باصرفه‌سازی معمولا از نگاه پیاده سازی و همینطور از لحاظ سرعت و کوشش نیز به شغل می‌رود. در کل ترجیح داده میشود که ساخت سایت ریسپانسیو اجرا دهید که برای گوشی و کامپیوتر پاسخگو باشد تا اینکه بخواهید ورژن غیروابسته برای هریک پیاده سازی نمائید.

۶. URLها را برای جذب موتورهای کاوش بسازید
بهینه سازی تکنیکال - تشکیل داد URL ها را برای جذب موتورهای کاوش

URLها بسیار اصلی می‌باشند و می بایست توشه اولیه آن‌ها‌را به صدق اخذ فرمایید تا نیاز به تغییر و تحول آنها نباشد. URLهایی برای یوزرها و موتورهای کاوش موثر میباشند که توصیفی باشند و دارنده لغت ها کلیدی باشند. با این حالا اکثری از اشخاص اکثر اوقات این مورد را فراموش می‌نمایند و اینترنت‌وبسایت‌هایی با URLهای پویا میسازند که به هیچ وجه باصرفه‌سازی نشده‌اند. این بدان مضمون‌ وجود ندارد که گوگل چنین URLها را نمی‌پذیرد. آنان می توانند مرتبه‌بندی شوند البته عاقبت به جایی خواهید رسید که ناچار خواهید شد برای پیشرفت در عملکرد آنها را با موردها نو مخلوط فرمائید و این از نظر موتورهای کاوش یک جنگ خواهد بود.

ما پیش از این بارها درمورد پست الکترونیک یا این که URLهای سهل سخن کرده‌ایم که تا چه معیار التفات دارا هستند. از داشتن پارامترهای غیر قابل درک در URL دوری کنید. اجرا پیوند‌سازی نیز در اینصورت برای شما سخت شود. به جهت ظواهر URLها شما ممکن میباشد زمان‌های تبادل لینک و پیوند را از دست بدهید.

در شرایطی‌که شما استفاده کننده وردپرس یا این که تارنما سازمی باشید بایستی از آیتم فردی‌سازی به کارگیری فرمائید و ساختار لینک و پیوند خویش را تهیه نمایید. ساختن یک URL استاندارد شغل چندان رنج وجود ندارد. میتوانید برای این مراد 3 نکته پایین را دنبال فرمایید:

استعمال از (-) به مکان (_)
کوتاه ساختن URL
به کار گیری از لغات کلیدی:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 26
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 25 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

محتوایی بنویسید که دست اولیه باشد و از منابع دیگر نسخه برداری نشده باشد. محتوایی که تا قبل از این در وب سایت شما منتشر شد‌ه‌است را اسکن نکنید. آموزش سئو در مشهد درصورتی که تارنما شما دارنده محتوایی باشد که از تارنما‌های دیگر اسکن گردیده‌است موتورهای کاوش ممکن میباشد تارنما شمارا جریمه نمایند یا این که برگه شما‌را مرتبه‌بندی نکنند. رایاپارس محتوای با کیفیت خوب بنویسید. ahrefs حتی هنگامی محتوای خویش را صرفا به خواسته سکو‌بندی seo تولید می کنید مدام به خاطر داشته باشید که حق تقدم تمرکز شما بایستی بر روی خواننده گان باشد. محتوایی کیفیت عالی ساخت‌و‌ساز نمایید که اثر گذار و دارنده بها باشد.

۱۱. محتوای خویش را معمولی و برای سطح های تازه کار بنویسید


seo داخلی - محتوای معمولی و برای سطح های تازه کار

تایپ کردن مطالب با باکیفیت به معنای این وجود ندارد که یک نوشته‌ی‌علمی تحقیقاتی در سطح دانش کده بنویسید. در واقعیت دقیقا معنای برعکس دارااست. مقاله شما می بایست برای هر سطح از خواننده مطلوب باشد از به شغل بردن اصطلاحات غامض و تخصصی در آن خودداری کنید. همچنی عملکرد فرمایید جملا‌ت و جمله‌های شما کوتاه باشد.

۱۲. تراکم کلمه و واژه کلیدی را 2-3% در لحاظ بگیرید
به موتورهای کاوش یاری فرمایید تا با استعمال از واژه کلیدی اساسی به طور کلی محتوا، قضیه محتوای شما‌را تشخیص دهد. شایسته ترین نحوه به کارگیری از دو تا سه توشه در هر 100 کلمه و واژه میباشد تا تراکم 2-3% تولید گردد. برای خودداری از تکرار کلمه ها فرمائید نگذارید لغات کلیدی شما از این تعداد فراتر رود.

۱۳. از لغت ها کلیدی مرتبط دست‌کم یک توشه در بدنه محتوا به کارگیری نمایید
بهینه سازی داخلی - لغت ها کلیدی مرتبط

 

به لیست لغت ها کلیدی خویش رجوع‌کنید و هر توشه دستکم یک کلمه و واژه کلیدی را در ورژن متن خویش وارد نمائید. همت فرمایید این عبارات را به شرایط طبیعی در محتوای خویش بگنجانید و خویش را بدون چاره به به کارگیری از آنان نکنید.

۱۴. محتوای خویش را قابل کپی و قابل فهم و شعور فرمائید
هم خواننده گان و هم موتورهای کاوش از محتوایی استعمال می‌نمایند که کپی و ادراک آن سهل باشد. از محتوا و همینطور پوسته‌بندی به کار گیری نمایید که بتوان آن را سریع نسخه برداری و تحقیق کرد.

محتوا را به زیرنویس‌های توصیفی تقسیم فرمائید.
برای لیست داده ها از علائم نگارشی استعمال نمائید.
برای پررنگ کردن نکات اصلی از پوسته‌بندی مطلوب استعمال فرمایید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 29
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 24 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

پنهان کاری به معنای این میباشد که صفحاتی که به یوزرها آرم داده میشود با صفحاتی که به گوگل علامت داده می‌گردد مختلف میباشد. تغییر و تحول مسیرها که به آن تغییر‌و تحول مسیرهای آب تحت کاه نیز گفته می گردد. آموزش سئو در مشهد به یوزرها کاغذ‌ای گوناگون از گوگل نشانه میدهند که هر دو این اقدامات به معنای نقض راهبرد‌های اینترنت مستر میباشد. رایاپارس این پنالتی یا این که مجازات به دو صورت ذیل میباشد. ahrefs تطابقات جزئی که بخشی از تارنما شمارا پایین اثر قرار می دهد.

تطابقات کلان که مجموع اینترنت‌وبسایت شمارا ذیل اثر قرار می دهد.

راه‌حل:
۱- به نصیب Google Search Console >Crawl> Fetch as Google بروید آن‌گاه صفحه ها را از بخش مجروح اینترنت‌وب سایت خویش بردارید.

۲- محتوای برگه خویش را با محتوایی که گوگل آورده میباشد مقایسه فرمائید.

۳- هرگونه تغییرات و تعارضات دربین این دو را بر طرف فرمایید تا هر دو به طور یکسان در بیاید.

۴- کلیه تغییر تحول مسیرها و هدایت کننده‌ها را محاسبه فرمایید و آن‌هایی را که 1- یوزرها را به مقصد غیر انتظار هدایت می‌نماید 2- به طور منوط یوزرها را هدایت می‌نمایند از جمله صرفا کاربرانی را که از یک منبع خاص میایند هدایت می‌نمایند 3- مفاد آب ذیل کاه و غیر معمول تعریف‌و‌تمجید گردیده دیگر را حذف فرمایید.

۵- بعد از تصحیح این مفاد یک درخواست بازبینی ارسال فرمایید.

۲.او‌لین کلیک بدون‌پول
این جریمه مخفیانه علیه اینترنت‌تارنما‌هایی میباشد که محتوای بدون نقص را به گوگل نشانه می دهند ولی محتوای قابل مشاهده برای یوزرها محصور میباشد به خصوص کاربرانی که از خدمت‌های گوگل می آیند. در صورتیکه استفاده کننده برای ورود به یک اینترنت‌تارنما و دیدن محتوا نیاز به نام نویسی یا این که اشتراک داشته باشد مبنی بر با سیاست‌های گوگل وجود ندارد.

این یکی‌از دیگر از جریمه‌های گوگل میباشد که‌این جریمه نیز به دو شکل جاری ساختن می شود:

تطابقات جزئی که بخشی از وب سایت شما‌را ذیل اثر قرار می دهد.

تطابقات عظیم که مجموع اینترنت‌وبسایت شما‌را زیر اثر قرار میدهد.

راه‌حل:
۱- محتوای آرم داده گردیده به یوزرها بایستی به عبارتی محتوایی باشد که به خدمت‌های گوگل نشانه داده می‌گردد. هرگونه اصلاحاتی که برای این انطباق نیاز میباشد اعمال دهید.

۲- بعداز تصحیح زمینه، درخواست تجدید حیث را ارسال فرمایید.

نکته: از سیاست «اولی کلیک بدون پول» گوگل به کار گیری فرمایید. اذن بدهید که یوزرها به کارگیری از سرویس ها گوگل یک نوشته‌ی‌علمی بی نقص فارغ از نام نویسی یا این که اشتراک بعد از ورود به تارنما شما ببینند.

۳.تصاویر نهفته گردیده
پنالتی گوگل - تصاویر

پنالتی یا این که جریمه گوگل برای تصاویر نیز اجرا می شود. از جمله تصاویری که:

– با یک تصویر دیگر مخفی می گردند.

– مختلف از تصویر ارائه گردیده می باشند.

– یوزرها را به یک تصویر دیگر هدایت می‌نمایند.

تمامی این مفاد مشمول جریمه گوگل میشوند.

چاره:
۱- به گوگل دقیقا به عبارتی تصویری را که به یوزرها تارنما اکران می‌دهید علامت دهید.

۲- بعداز تصحیح زمینه درخواست تجدید لحاظ را ارسال فرمائید.

نکته: هر بلاگینی که نصب کرده‌اید را نظارت نمائید تا اعتقادوباور نتیجه ها خواهد شد که هیچ مشکلی در تصاویر نیست.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 31
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 23 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

برخورد از جانب یوزرها شما نصیب مهمی از ASO به حساب میآید. هر دو استور ایده ها و بازبینی‌هایی که یوزرها برای برنامه شما باقی می گذارند را اساسی می‌شمارند. آموزش سئو در مشهد هرچه ریت شما بیشتر باشد شما بوسیله مغازه‌ها مرتبط‌خیس شناخته می شوید و رنک آن نیز فراتر می‌رود. رایاپارس همان گونه که شما می دانید بیشتر یوزرها برنامه‌ها را با سرچ در اپلیکیشن استور پیدا می‌نمایند. شاید متوجه گردیده باشید که با صرفه‌سازی نرم افزار استور درصورتی که شما بخواهید. ahrefs اپتان در معرض یوزرها قابل قبولی قرار بگیرد از مداقه ویژه‌ای شامل است. در واقعیت بیشتر اشخاص گفت و گو دارا هستند که با صرفه‌سازی شما یک استراتژی موءثر بازاریابی برای برنامه‌ها و بازی‌های گوشی میباشد. در اینجا شما میتوانید متوجه گردید که چه‌گونه می بایست از باصرفه‌سازی نرم افزار استور سود ببرید.

بهبود واحد سنجش مشاهده و تمایز در نرم افزار استورها
اساسی وجود ندارد که اپلیکیشن یا این که بازی شما چقدر عالی میباشد، درصورتی که نتواند در استورها پیدا گردد دیگر بهتر وجود ندارد. لذا اذن ندهید که عمل سختتان ندیده باقی بماند، آغاز به باصرفه‌سازی فرمائید.

مدام به وسیله یوزرها مربوطه یافت گردید
اینکه شما پیدا گردید کفاف نمیدهد، بلکه برنامه می بایست به وسیله یوزرها قابل قبولی یافت گردد؛ کاربرانی که به‌دنبال شکار اپی همچون نرم‌افزار شما می‌باشند. ASO به شما در این باره امداد می‌نماید.

ارتقا دانلودهای ارگانیکتان
یک استراتژی بهتر ASO در واقع راهی خوب برای ارتقاء نصب ارگانیک و ضمانت نتیجه ها بلندمدت میباشد. با پژوهش منظم اعتقادوباور نتایج نمایید که سعی‌های شما باعث به توفیق می شود.

هزینه‌های استحصال مخاطب را کاهش دهید
عوض اینکه پولتان را برای تبلیغات صرف فرمائید می توانید با دقت روی پرورش ارگانیک به امداد ASO هزینه حصول استفاده کننده خویش را کاهش دهید. این خیر فقط پول شمارا پس‌انداز می‌نماید،بلکه رویش استوار شما‌را نیز ضمانت می‌نماید.

ارتقاء درآمد و نرخ تبدیل
تبلیغ‌ها در خریدهای باطن‌اپ‌ای و شیوه های شبیه برای درآمدزایی از یک اپلیکیشن صرفا بخشی از این پروسه میباشند. در‌حالتی که یوزرها از روش تبلیغ وارد اپلیکیشن شما شوند و آنرا دانلود نکنند شما آنها‌را از دست می‌دهید. به همین استدلال میباشد که ASO الزامی میباشد.

دیده‌انداز کاربری خودتان را توسعه و گسترش دهید
با در دسترس قرار دادن برنامه خویش به دیگر لهجه‌ها می توانید کاربرانی را از تک تک عالم پیدا فرمایید. ASO به شما یاری می‌نماید که نرم افزار خویش را جهانی فرمائید.

شیوه کارایی seo برنامه در مارکت‌
روش کوشش سئو نرم افزار

قبل از اینکه بیشتر درمورد باصرفه‌سازی اپلیکیشن استور سخن کنیم، ما یحتاج میباشد که به صحت پایه آن را بدانیم. چنانچه شما تماماً در موضوع بازاریابی برنامه گوشی تازه کار میباشید، پست وبلاگ ما درمورد این عبارت توضیح نیکی به شما ارائه میدهد و یک نقطه استارت بهتر میباشد.

زمانیکه اپلیکیشن شما توسعه و گسترش داده شد و با نهاد‌های بازاریابی نرم افزار آشنا شدید می‌بایست تصمیم بگیرید که نرم‌افزار و بازی شما کجا منتشر خواهد شد. شما می توانید آن را در گوگل پلی یا این که اپل اپلیکیشن استور و یا این که روی هر دوی آنها راه اندازی نمائید. عالی میباشد که با جزئیات بیشتری به تحقیق این دو استور بپردازیم.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 25
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

این گزارش ترافیک شمارا از نگاه منبع تقسیم‌بندی می‌نماید: ارگانیک، بی واسطه، ارجاعی، آدرس اینترنتی، اجتماعی، سرچ مبلغی، اکران، تعلق و (دیگر مفاد) (GA از گروه‌بندی دیگر موردها به کارگیری می‌نماید، آن‌هم زمانیکه نمی‌داند می بایست یک تحت تیم از ترافیک را گروه‌بندی کرد. آموزش سئو در مشهد شما میتوانید از مجموع ترافیک‌ها روی شبکه‌ها کلیک فرمایید. رایاپارس روی هر تیم‌بندی‌ای که می خواهید کلیک فرمائید تا هر منبع را با جزئییات کشف فرمائید. ahrefs بسته به تیم‌بندی‌ای که تعیین میکنید، صفحه ها فرود (که یوزرها URLهای آن را وارد کرده‌اند)، منبع (که اینترنت‌وب سایت برای شما به ارمغان آورده میباشد) و یا این که واژه و کلمه کلیدی (که کوئری‌اش آنان‌را به وب سایت شما هدایت کرده) را مشاهده خواهید کرد.

برای اینکه این داده ها را به طور تصویری ببینید روی All Traffic > Treemaps کلیک فرمایید. این پست به شما آرم میدهد که چه‌گونه گزارش Treemaps را بخوانید و تهیه و تنظیم فرمائید.

گوگل آنالیتیکس - گزارش‌ دهی گوگل آنالیتیکس

در گزارش آجل منبع/رسانه، تیم کلی ترافیک (که آن را در “Channels”) ، به موتور کاوش یا این که دامنه تقسیم‌بندی می شود.

چنانچه بخواهید داده ها جزیی بیشتری را در امر روش ورود اشخاص به ساییتان دربیاورید به دردتان خواهد خورد. از جمله، ممکن میباشد متوجه گردید که 70 درصد از ترافیک ارجاعی شما از لینکدین می آید، درحالیکه فقط 5 درصد از پینترست میاید بسته به حق تقدم‌های مجموعه بازاریابی شاید مجال آن باشد که راءس توجهتان را عوض فرمائید.

گوگل آنالیتیکس - گزارش‌ از گوگل آنالیتیکس

گزارش نهایی، ارجاعات، URLهای خاصی که اشخاصی را به تارنما شما رسول‌اند آشکار می‌سازد، از جمله، ترافیک ارجاعی‌تان.

 

گزارش‌های اخلاق گوگل آنالیتیکس
از تک تک گزارش‌ها در GA اینجانب بیشتر از گزارش‌های اخلاق و رفتار استعمال میکنم.

محتوای وبسایت
این گزارش به شما دیده‌اندازی از آحاد پست‌های وبلاگ، صفحه ها فرود، صفحه های اینترنت در سایتتان میدهد.

آحاد صفحه ها
عالی میباشد با Site Content > All Pages استارت کنیم. این آرم دهنده صفحاتی با بیشترین ترافیک برای واپسین ویو و یا این که قسمت میباشد. این به درد شما میخورد، شما می بایست مدام حواستان به URLهایی که خیلی بازدید خورده‌اند باشد البته اینجانب بیشتر به هنگام نظارت رویش یا این که افت ترافیک از آن به کارگیری میکنم.

برای اینکه ایده‌ای به شما داده خواهد شد شاید ترافیک کلی به اینترنت‌وبسایت اینجانب به اندازه 10 درصد، ماه به ماه افت پیدا نماید. اینجانب به قسمت Site Content > All Pages میروم و محدوده تاریخ را به‌این ماه نسبت به ماه گذشته تغییر‌و تحول می ‌دهم (اعتقاد و باور نتیجه ها فرمایید که روزهای هفته با هم یک کدام از باشند).

گوگل آنالیتیکس - تک تک صفحه ها وب سایت

 

بعد از آن می توانم تفاوت‌های جان دار در بازدیدهای شیت را از نگاه URL مشاهده کنم:

گوگل آنالیتیکس -مجموع صفحه های

این به اینجانب امداد می‌نماید که تشخیص دهم کدام صفحه ها ترافیک کمتری اخذ کرده‌اند و به ارتقا این افت امداد کرده‌اند.

نکته به دردبخور: اینجانب دوست دارم “Sort Type” را از “Default” به “Absolute Change” تغییر و تحول دهم تا ببینم که حاصل با اختلاف متعددی در درصد ظواهر گردیده‌اند جای اینکه براساس تمام بازدیدها آراسته گردیده باشند.

همینطور Page Title را تحت عنوان آنگاه ثانویه اضافه می کنم تا اسم هر کاغذ را به همدم URL اش مشاهده کنم.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 28
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 19 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

 

اینجانب نمی‌گویم که مقاله ها تحقیقاتی بالا پشت به روز اخیر گوگل می‌باشند. اینجانب علامت می ‌دهم که دو بسط اخیر می بایست نماد دهند که امروزه جدیدترین‌ها چه میباشند. آموزش سئو در مشهد بخش اعظمی از اشخاص هنوز به 200 برهان رنک‌دهی معتقدند و این آپ دیت‌ها نیز فیض غرض قرار دادن تارنما‌های معدود کیفیتند. رایاپارس این یک رویکرد غلط در شعور به روز‌های گوگل میباشد. ahrefs همان گونه که از دو نمونه فوق می بینید، الگوریتم گوگل نسبت به 200 سیگنال رنک‌دهی غامض‌خیس میباشد.

توضیح گوگل از آپ دیت مارس ۲۰۱۹
اینجانب انتظار دارم که گوگل در برخی مفاد در بعدی توضیح دهد که چه چیزی معرفی گردیده‌است. در‌حالتی که این تغییر و تحول به نوعی از الگوریتم‌های بالا مشابه باشد ممکن میباشد گوگل سرگردان گردد که‌این الگوریتم چیست و از حیث اینکه نتیجه ها این الگوریتم چه می‌باشند کلام نماید.

گردآوری‌آوری مشاهدات از اینکه کدام وبسایت‌ها ذیل اثر قرار می گیرند یک گفت و گو میباشد. سود‌گیری از این مشاهدات اکثر وقت ها یک طریقه ضعیف بدست میدهد. به آنها مشاهدات طبی می گویند چراکه این مشاهدات در اکثری از تارنما‌های پزشکی مرتبط زیر‌اثر قرار گرفته‌اند.

البته واقعیت این میباشد که گوگل وب سایت‌های پزشکی را گزینه مقصود قرار نداده میباشد. متاسفانه این ارزیابی‌های ضعیف سبب ساز به حیران شدن ما میگردند. این ایده غلط که گوگل وب سایت‌های پزشکی را گزینه غرض قرار داده هنوز نیز پابرجاست. این سبب میگردد که سود‌گیری براساس مشاهدات محصور با خطر مواجه گردد. این خیلی بد میباشد که اسم آپ دیت‌های پزشکی را به آن داده گردیده‌اند. این سبب ساز گیجی متعددی میگردد.

اینجانب فکرمیکنم که عالی میباشد برای داده ها از جانب گوگل حوصله کرد، با حق تصویب امتیاز و پژوهش ها، موازات آن ها را پیدا کرد و آنگاه آنچه که پیش آمده را موشکافی کرد. این یک شیوه بسیار سنجیده برای شعور آپ تو دیت‌های گوگل است.

داده‌های سیستریکس رویکرد متعددی برای توضیح این دارا هستند که چرا آپ دیت‌های گوگل از حیث اکثری از ناشران پسرفت نموده است. این داده‌ها گواه پسرفت نیستند. اینجانب معتقدم که‌این آپ دیت پسرفت نکرده میباشد.

 :: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 23
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 18 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

رویدادهای اساسی و مربوط به مورد کاری خویش را شناسایی نمایید. برگزارکنندگان این حوادث با اخذ مبلغ مشخصی از شما اسم شما‌را تحت عنوان حامی مالی مالی معرفی کرده و تارنما شمارا نیز معرفی می‌نمایند. آموزش سئو در مشهد پادکست‌‌ها فقط خط مش گفتگو نیستند. گاهی متن‌های نوشتاری به طور پرسش و پاسخ میتوانند مفیدتر باشند. رایاپارس لذا میتوانید به ساخت و ساز اینگونه محتواهایی بپردازید. ahrefs در قسمت نظرها مشتریان، لحاظ خویش را تصویب کنید

می توانید لیستی از جدیدترین مال و یا این که خدماتی که اخذ کرده‌اید تنظیم فرمایید. به اینترنت‌وب سایت کمپانی‌های ارائه دهنده آن سرویس ها و کالاها مراجعه‌نمایید و لحاظ خویش را درباره آن جنس تصویب نمائید. می توانید در نصیب لحاظ مشتریان محتوا را به تارنما خویش لینک و پیوند دهید و همینطور در‌حالتی که وب سایت متبوع کمپانی بسیار بزرگی نباشد میتوانید از آنها درخواست فرمایید که تارنما شما‌را تحت عنوان یک مصرف کننده معرفی کنند.

۳۱. به کارگیری از نصیب سوا‌التحصیلان
گفته شد که تارنما‌های آکادمیک بخشی را برای پیوند دادن در مشت خارج از‌التحصیلان قرار می دهد. به طور ابتدایی شما هم تحت عنوان استفاده کننده با نام نویسی میتوانید از این نصیب برای ساخت بک‌پیوند به کار گیری کنید. ولی درین قسمت ما می خواهیم به شما بگوییم که در صورتی به طور عصر‌ای به ایجاد محتوای مربوط به این صفحه های بپردازید میتوانید به طور موثرتری بر seo وبسایت خویش از این طرز فعالیت فرمائید.برای این شغل میتوانید وبسایت های education با پسوند .edu و همینطور وبسایت های دولتی با پسوند .gov را پیدا نمایید که قابلیت و امکان تایپ کردن محتوا را داشته باشند .

۳۲. از مشتریان خویش یاری بگیرید
در صورتیکه ایمیلی از مشتریان راضی خویش اخذ میکنید می توانید از آنها بخواهید که حیث خویش را در وبسایت تصویب نمایند. شاید در ظواهر تصویب یک کامنت اثر متعددی بر بازدید تارنما شما نداشته باشد ولی میتواند در وقت گیر بازه زمانی تاثیرات مفیدی بر seo شما داشته باشد. شاید توصیه همیاری در فروش و درآمدزایی اینترنتی نیز برای مشتریان شما جذابیت کافی داشته باشد تا با شما همیاری نمایند.

۳۳. سازمان‌ها و ارگان‌ها
در شرایطی که عضو سازمان خاصی می‌باشید میتوانید از آنان بخواهید که لینک و پیوند تارنما شمارا در قسمت اعضاوجوارح معرفی کنند. همینطور این تارنما‌ها معمولا بخشی را برای رویدادهای خاص در حیث میگیرند. لذا در شرایطی که بتوانید محتوای مناسبتی مطلوب با آن سازمان را ایجاد نمائید میتوانید با ارسال برای آنان درخواست تصویب آن محتوا و همینطور ساخت و ساز بک‌لینک و پیوند را داشته باشید.

۳۴. لیستی از ابزارها ساخت نمائید
می توانید لیستی از امکانات، ابزار و قابل انعطاف‌افزارهای مربوط به عمل خویش ساخت و ساز فرمائید و به معرفی آنان بپردازید.

۳۵. از بلاگرها به کارگیری فرمایید
میتوانید محصول ها و سرویس ها خویش را به بلاگرها معرفی نمائید تا نسبت به معرفی آن مبادرت کنند. این شغل میتواند بسیار مفیدتر از ساخت‌و‌ساز بک‌لینک و پیوند و کلاه سیاه باشد.

۳۶. اشاره به مارک
گاهی در بعضی از محتواهای ساخت‌و‌ساز گردیده نام مارک شما بیان میگردد. شما می توانید به مدیریت آن اینترنت‌تارنما پست الکترونیک دهید و از وی بخواهید که آن واژه را به تارنما شما لینک و پیوند دهد. می توانید از BuzzSumo برای جستن این محتواهای اتفاقی منفعت ببرید.

۳۷. استعمال از روزنگار‌های مناسبتی
میتوانید از روزنگار‌های روزمره، ماهانه و یا این که هر ساله برای این خواسته سود ببرید. می توانید از این روز‌نگار‌ها برای فایده بردن از بک‌لینک و پیوند‌های بیشماری به کار گیری فرمائید. مثلا، روز‌نگار HIIT یکی‌از این مثال روز‌نگار‌ها می باشد که بیشتراز 400 بک‌لینک و پیوند دارااست.

۳۸. از مثال موردی به کار گیری فرمایید
به کار گیری از مثال موردی می تواند اثر به سزایی بر بازدید وبسایت شما داشته باشد. هر فرصت فردی قصد استیناف متنی را با محتوای متبوع داشته باشد به طبع مثال‌های موردی را رسیدگی و استیناف می‌نماید.

۳۹. نمودارها
طی نظارت اثر نمودارها بر موتورهای کاوش این سود به دست آمد که نمودارهای دیدنی قادر است اثر مثبتی بر بازدید وبسایت شما داشته باشد. یک نمودار با ظاهری مطلوب و بیان کننده قادر است داده ها متعددی را در بازه نسبتا کوتاه در مقایسه با محتوای متنی به خواننده ارائه دهد. لذا نمودارها می توانند بسیار اثرگذار باشند.

۴۰. یک بلاگ بسازید
سوای وب لاگ هم می توانید در بهینه سازی کردن وبسایت خویش غالب گردید. البته با داشتن یک بلاگ و ایجاد محتوا مطلوب و پیوند‌های درست می توانید خیلی سریع‌خیس به‌این فیض دست پیدا نمائید.

۴۱. محتوایی تولید نمائید که مخاطبین با تصویب ایده ها خویش به آن امداد نمایند
گاهی با ساخت‌و‌ساز محتوای بحران برانگیز و جذاب برای مخاطبین آن ها آغاز به تصویب نظرها خویش در انتهای آن محتوا کرده و گاهی اشخاص با هم دعوا و به تبادل داده ها می پردازند. این شغل می تواند اثر بسیار مثبتی بر بهینه سازی وبسایت شما داشته باشد.

۴۲. محتوای رمانتیک ساخت‌و‌ساز نمایید
طی پژوهش ها اخیر محتواهای رمانتیک ساخت و ساز گردیده 70 درصد بیشتر از دیگر محتواها چشم و تحقیق گردیده‌اند. لذا می توانید با ساخت‌و‌ساز محتوای رمانتیک اشخاص متعددی را وارد اینترنت‌وب سایت خویش نمائید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 26
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 17 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

تمرکز برروی عبارات کلیدی وقت گیر می بایست قسمت مهمی از استراتژی رسیدگی برای لغات کلیدی زمانبر باشد. عبارات کلیدی زمانبر عبارتنداز لغت ها کلیدی یا این که لغت ها کلیدی که خاص‌خیس (و معمولا وقت گیر‌خیس‌) از لغت ها کلیدی متداول می باشند. معمولا لغات کلیدی مهم را “head” می‌نامند. آموزش سئو در مشهد کلمه ها کلیدی زمان بر ترافیک کمتر البته نرخ تبدیل به مشتری بالاتری دارا هستند. رایاپارس چون برروی یک کالا یا این که مسئله خاص تمرکز دارا هستند. ahrefs در‌صورتی‌که علاقمندید بدانید چرا برای سئو سایتتان بایستی تمرکزتان را برروی عبارات کلیدی وقت گیر بگذارید، نوشته‌ی‌علمی مربوط به عنایت کلمه ها کلیدی وقتگیر رابخوانید.

رقابت چیست؟
برای گزینش کلمه ها کلیدی خاص که متشکل از یکسری کلمه و واژه کلیدی میباشند بایستی رقابت آن عبارت‌های اساسی را هم در نظربگیرید. در حالتی که رقابت در کناره‌ای از بازار که آن را تعیین کرده‌اید بسیار زیاد میباشد، بایستی بدین نکته هم دقت فرمایید که جايگاه به چنگ آوردن برروی این عبارت‌های رقابتی بسیار طاقت فرسا‌خیس‌از سایر میباشد. چنانچه رقبای کمتری دارید، حتی می توانید با عبارات کلیدی اساسی در حین مقداری از موتورهای کاوش سکو‌ اخذ فرمائید. به این ترتیب شما می بایست رقبای خودتان را گزینش فرمائید؟ به چه شکل بایستی کاوش نمایید؟ 2 نوع استراتژی وجود داراست:

گوگل کردن و ارزیابی رقبا
سعی نمائید، تحلیل نمایید و مجدد آزمون نمایید.(کوشش و نادرست)
گوگل کردن و چک رقبای شما
لغت ها کلیدی که بدست آورده‌اید را در گوگل کاوش فرمائید. برای استارت از عبارت‌های اساسی و آنهایی که همگانی‌خیس می‌باشند، استفاد نمائید. برگه نتیجه ها موتورهای کاوش را (SERP) تحقیق نمائید. این صفحه های آحاد اینترنت‌وب سایت‌های که قصد به رقابت با آنان از روش seo محتواهای خویش با استعمال از آن لغات کلیدی را دارید آرم می دهد.

برای پژوهش اینکه آیا شما بضاعت رقابت با رقبا را دارید یا این که نه، بایستی تک تک مورد ها ذیل را تجزیه و ارزیابی فرمایید:

آیا وب سایت‌های آنان حرفه ای میباشد؟ آیا وبسایت‌ها شرکتی می‌باشند؟ از خودتان بپرسد که آیا شما بضاعت رقابت بااین کمپانی‌ها را دارید یا این که نه. آیا وب سایت شما بین تارنما‌هایی که از حاصل کاوش بدست آمده میباشد وجود داراست یا این که نه؟

آیا نتیجه ها موتورهای کاوش برندهای شناخته گردیده را نشانه میدهد؟ رقابت با رقبای شناخته گردیده بسیار دشوار‌خیس می‌باشذ. در صورتی‌که برندها از روش تبلیغات تلویزیونی یا این که رادیو شناخته گردیده‌اند، شانس شما درین رقابت بسیار معدود خواهد بود.

در باب محتوای این برگه چه چیزی می دانید؟ آیا محتوای این وب سایت‌ها بهتر درج شده میباشد یا این که سئو گردیده است؟ چه بازه زمانی مقاله‌ها در تارنما‌ها وجود دارااست؟ در شرایطی که رقبای شما دارنده محتوای ضعیف باشند، احتمالا شانس بیشتری برای درجه به چنگ آوردن خواهید داشت!

آیا تبلیغات در گوگل را ایفا داده‌اند؟ هزینه هرکلیک در گوگل به چه یه خرده می‌باشد؟ جايگاه به دست آوردن بصورت ارگانیک برای عبارت‌هایی که هزینه تبلیغات موتورهای جستجوی آنان بالاست دشوار هست.

یک پرسش بی آلایش
یک پرسش برای همگی بوجود می آید: چه‌طور اینترنت‌وب سایت اینجانب در موتورهای کاوش فراتر از وبسایت‌های دیگر در نتیجه ها موتورهای کاوش (SERPs) قرار بگیرد. آیا میزان دارایی‌ی بازاریابیتان موازی با دیگر هزینه‌هاست، در شرایطی که اینگونه چیزی میباشد روی عبارت مهم تمرکز فرمایید. در حالتی که اینچنین وجود ندارد تمرکز خودتان را برروی عبارت‌های کلیدی وقت گیر بگذارید.

در قدم بعدی بعد از ارزیابی و محاسبه، کلمه ها کلیدی شبیه با کلمه و واژه کلیدی مهم البته مقداری وقتگیر‌خیس را پیدا نمائید. عبارت‌های خاص و زمان بر کاوش گردیده بوسیله مخاطبان ترافیک کمتری دارا‌هستند، البته مرتبه دریافت کردن درین حالت بسیار بی آلایش‌خیس خواهد بود. وقتی که شما بروی کلمه ها کلیدی زمان بر جايگاه اخذ نمائید، سکو دریافت کردن از عبارات کلیدی اساسی ریلکس‌خیس‌ شود.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 31
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 12 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

احتمالا شما لینک و پیوند‌هایی دارید که برای بهینه سازی وبسایت شما عنایت متعددی ندارند. در شرایطی که شما یک لینک و پیوند ورود (لاگین) برروی شیت مهم برای مشتریانتان دارید، آموزش سئو در مشهد نمیخواهید پیوند‌های گران بها را به کاغذ ورود (لاگین) خویش سرریز فرمائید چرا‌که این برگه نیازی به درجه بالا در نتیجه ها کاوش ندارد. رایاپارس شما برای خودداری از این­فعالیت و از دست رفتن پیوند‌های پر ارزش میتوانید. ahrefs با استعمال از برچسب (تگ) “نوفالو” از گوگل بخواهید که‌این لینک و پیوند­ها را پیگیری نکند، به این شکل لینک و پیوند‌های پر ارزش از دربین نمی‌رود.

در حال حاضر شاید بدین فکر می کنید که می بایست درپی لینک و پیوند­های نوفالو (لینک و پیوند­هایی که عنایت خیلی مقداری نسبت به لینک و پیوند­های نفیس دارا‌هستند) باشید. اینگونه کاری یک سری سال پیشین بسیار با عنایت بود البته اینک مداقه آن بسیار تحت آمده میباشد. در شرایطی‌که برچسب نوفالو را در یک ورقه قرار دهید، پیوند­های گران بها برای آحاد آن کاغذ ازبین می­رود. جای اینکه لینک و پیوند­های “نوفالو” در یک ورقه بسازید لینک و پیوند­های فالو البته با تعداد نادر بسازید.

اعتنا داشته باشید افزودن یک برچسب “نوفالو” بدین مفهوم وجود ندارد که صفحه های متبوع نمی‌تواند در نتیجه ها موتورهای کاوش گوگل چشم گردد. در‌حالتی که شما نمیخواهید صفحه ها یا این که پست­هایتان در حاصل کاوش اکران داده شوند، بایستی برای آنان یک برچسب سوای شاخص (NO-index) نیز اضافه نمایید. برچسب “فارغ از شاخص” به‌این معنا میباشد که گوگل نباید این برگه را رندرکند و همینطور نباید محتوا را در فهرست گوگل و درنتیجه در حاصل کاوش اکران دهد.

انکر تکست
هنگامی که شما تصمیم گرفته‌اید که کدام لینک و پیوند بایستی برروی یک برگه و کدام کاغذ­‌ها می بایست لینک و پیوند­های با ارزش اخذ نمایند، بسیار با التفات میباشد که انکر تکست­های صحیح را هم تعیین و به کار گیری فرمائید. انکر تکست متن قابل کلیک برای بازدیدکنندگان میباشد. به صورت نمونه، متن انکرتکست تحت مشمول دو عدد پیوند داخلی، “link schema” و “paid links” می­باشد:

لینک و پیوند سازی داخلی تارنما - انکر تکست

 

شما می توانید متن انکرتکست دربردارنده پیوند را در تصویر بالا ملاحظه کنید.
وجود بیشتراز حد انکر تکست در یک برگه، ممکن میباشد برای تارنما شما بسیار مضر باشد. seo بیش تر از حد در معنای کی ورود استافینگ(Keyword stuffing) میباشد.

در قبل برای یک نوشته‌ی علمی می­توانستیم به انکرتکست­‌ها واژه کلیدی شبیه بدهیم و موتورجستجوی گوگل مرتبه تارنما شمارا برای واژه کلیدی موردنظر ارتقا دهد. امروزه گوگل بسیار هوشمند شد‌ه‌است و محتوای پیشین و آن‌گاه یک کلمه و واژه کلیدی را تماما متوجه می­‌گردد و شما دیگر نمی‌توانید یک واژه و کلمه کلیدی را براحتی به محتوا اضافه نمایید. به این ترتیب برای افزودن واژه و کلمه کلیدی بایستی با احتیاط پیش بروید و این نکته را در لحاظ بگیرید که برای آحاد کلیدی تان نباید از لینک و پیوند استعمال فرمایید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 26
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 10 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

یکی از دیگر از طریق ها بررسی کردن آمارهای نرخ کلیک(ctr) از حالت جستجوی بالای لغات کلیدی در سرچ کنسول گوگل میباشد. آموزش سئو در مشهد چنانچه متوجه شدید که دوران مجال متعددی ارتفاع می کشد. رایاپارس که بر روی لینک و پیوند‌های شما کلیک می‌گردد، بایستی نظارت فرمائید که چه لغت ها کلیدی برای این ورقه رقم خورده میباشد. ahrefs همینطور مطمئن گردید محتوای صفحه ها شما دقیقا بر طبق با هدف ها جستجوگران باشد. ممکن میباشد ایده بسیار خیر و خوبی برای آزمایش ارکان تبدیل سئو بر روی این صفحه های باشد.

چنانچه در سمت راست شیت سرچ کنسول، شما مشاهده کردید نرخ کلیک (ctr) برای یک واژه و کلمه گرانبها بسیار زیر میباشد، بایستی به صفحه های گزینه نظربرای اصلاح دقت فرمایید و همینطور متوجه گردید که چرا اینگونه اتفاقی افتاده میباشد. ممکن میباشد تیتر یا این که توضیحات (متادیسکیرپشن) مرتبط با شیت نباشد یا این که دیدنی نباشند.

۹. صفحه های ایندکس گردیده در کنسول سرچ گوگل
از یک چیز مطمئن هستم: هیچ کسی نمیخواهد کاغذ وبی که ایندکس نشده میباشد در حاصل کاوش پیدا نمایند. به همین استدلال میباشد که شما نیاز به دقت در تنی چند از صفحه های در تارنما خویش دارید که ایندکس گردیده اند.

درصورتی که متوجه شدید که مقطع مجال غیر بی آلایش برای صفحه های ایندکس گردیده شما نماد داده میشود، میتوانید بصورت دستی آن‌ها را در سرچ کنسول گوگل با به کارگیری از آیتم Crawl>Fetch as Googleثبت نمائید.

صفحه ها ایندکس گردیده در کنسول گوگل

همینطور شما بایستی دقت داشته باشید که تعداد صفحه ها ایندکس گردیده نسبت به چه تعداد از صفحه ها تصویب گردیده، می‌باشند. مجددا؛ در حالتی که متوجه شدید درصد بسیار کوچکی از صفحه ها ایندکس گردیده اند،میتوانید بصورت دستی از روش سرچ کنسول گوگل درخواست ایندکس صفحه های را فرمائید.

وبسایت مپ

۱۰.کرال یا این که خزیدن صفحه های به طور روزمره
همینطور سرچ کنسول گوگل به شما علامت می دهد تعداد صفحه های کرال گردیده در 90 دیروز چه یک‌سری میباشد.

در‌حالتی که هزار کاغذ داشته باشید و فقط درصد مقداری از آن کرال (خزیده) میگردند، این آیتم میتواند به یک ایراد در میزان دارایی خزیدن شما اشاره نماید. گوگل نمیخواهد صفحه های درونی وبسایت شما‌را کرال نماید، در صورتیکه به حیث رسد که ربات ها اکثری از منابع سیستم شما‌را برای ایفا عمل مصرف می‌نمایند.

۱۱.عنوان ها و توضیحات تکراری
شما همینطور می توانید در سرچ کنسول گوگل ) (Google Search Console برای رسیدگی تعداد عنا وین و توضیحات تکراری وبسایت خویش استعمال فرمائید. تحت عنوان یک قاعده کلی، محتوای تکراری احتساب نمیشود. وقتی که یک‌سری شیت دارنده تگ‌های تیتر و متای تعریف(متادیسکریپشن) شبیه می باشند. ربات ها به موتورهای کاوش میگویند که کل این صفحه ها مشابه هم می باشند؛ این قادر است اقتضائات موضعی و توانگری شمارا برای سکو بندی این اصلاحات تضعیف نمایند.

در حالتی که متوجه گردید که محتوای تکراری در تارنما خویش داشته اید، این ایده خیر و خوبی برای بروزرسانی صفحه های وب سایت میباشد که آنرا اختصاصی یا این که مسدود نمایید.

۱۲. خطاهای کرالرها
همینطور سرچ کنسول گوگل خطاهای کرال ها (خزنده) را نشانه میدهد. اگرچه گزارش پیش‌ فرض خطاهای وبسایت نشانه می دهد، شما می توانید از فیلترها برای مشاهده مشکلات در نصیب بندی (segment) به کار گیری نمایید. هرگونه خطای کرالرها را شما می بایست پیدا فرمایید و به موقع رفع نادرست نمایید.

مجموع متریک های بهینه سازی را دنبال نمائید
تعداد بسیار متعددی متریک وجود دارااست و درین نوشته‌ی‌علمی مهم‌ترین های آن را برای شما ذکر کرده‌ایم و این قادر است برای استارت شغل بسیار خوب باشد.

هرچه بیشتر در بازاریابی دیجیتال شغل میکنیم، بیشتر خاطر میگیریم. پیشنهاد می شود بصورت عمقی در تجزیه و بررسی خویش نفوذ نمائید و انتخاب نمائید کدام یک از این متریک‌های بهینه سازی برای سنجش توفیق seo وب سایت شما موءثر میباشد.

در‌صورتی‌که متریک‌های اساسی‌تری از لحاظ شما وجود داراست را در کامنت به ما هم معرفی فرمایید و اینکه بگویید از دید شما کدام یک از این متریک‌ها اصلی‌خیس می‌باشند و به چه‌دلیلی این مداقه داراست.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 25
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 9 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

seo مخفف (Search Engine Optimization) به معنای سئو تارنما برای موتور کاوش میباشد. ولی چه مفهومی دارااست؟ seo برای یک شخص بی آلایش عنایت متعددی ندارد. آموزش سئو در مشهد البته برای یک صاحب و مالک وبسایت تمامی چیز محسوب میشود. درین نوشته‌ی‌علمی شمارا با نقش seo در وب سایت و عنایت آن بیشتر آشنا خوا‌هیم کرد. رایاپارس غرض seo به شغل بردن کلیدواژه‌ها اساسی ست که زمانی شخصی به صورت تصادفی یکی آن ها را کاوش می‌نماید. ahrefs سبب خواهد شد وی مستقیما به وبسایت شما مراجعه کرده و در سود شمار بازدیدکنندگان از وبسایت بیشتر گردد.

نقش بهینه سازی در یک وبسایت چیست؟
التفات seo - نقش seo در یک تارنما

بهینه سازی سبب ساز میگردد صفحه ها یک تارنما وخواندن آنان برای بازدیدکنندگان بسیار بی آلایش گردد. همینطور منجر می‌گردد بازدیدکنندگان به مکان حیران شدن در گونه های و اقسام موضوعات و داده ها، دقیقا به عبارتی اطلات لازمی که به دنبالش می باشند را پیدا نمایند. در واقعیت هر اینترنت سایتی ابتدا می بایست از یک نقطه ای استارت به عمل نماید و ممکن میباشد در صدر ترافیک بر روی آن بسیار معدود باشد یا این که به هیچ وجه وجود نداشته باشد. سوای داشتن ترافیک، وب سایت شما چیره نخواهد بود و در‌این حالت صرفا وقت خویش را هدر می دهید و در حالتی که می‌خواهید اشخاص از وبسایت تان دیدن نمایند، بهینه سازی کلید حل این ایراد شماست.

رویه هایی که بهینه سازی به سایتتان امداد می نماید:
به کارگیری از seo ترافیک بیشتر بر روی وبسایت را به هم پا می‌آورد که برای آحاد تارنما ها امری حیاتی میباشد. بازدیدکنندگان نو را به همپا داراست. ممکن میباشد وبسایت شما از گذشته یک سری بیننده داشته باشد ولی با به کارگیری از بهینه سازی، هزاران بازدید کننده با وارد کردن کلمه های کلیدی در کاوش به وب سایت شما هدایت میگردند. به شما در درآمدزایی بیشتر امداد می نماید. از جمله چنانچه وبلاگ دارید و برای درآمدزایی از تارنما تان از گوگل ادسنس استعمال میکنید، هر توشه که بر روی اطلاع رسانی‌ها کلیک می‌گردد، بهینه سازی بازیدکنندگان بیشتری را به وبسایت تان هدایت می نماید که‌این به عایدی شماست.

سایت خویش را برپایه استخراج توفیق بسازید. در صورتیکه میخواهید تارنما موفقی داشته باشید، پیش از به کار گیری از seo می بایست مطمئن گردید که وب سایت تان، حرفه‌ای تاسیس شده است چون وقتی که از بهینه سازی به کارگیری میکنید بازدیدکنندگان وبسایت بیشتر میشوند و برای مراقبت کردن آن ها و ترغیب کردنشان برای مراجعه به تارنما، این شغل بسیار اساسی میباشد.

توصیه اینترنت سر: تفاوت seo و گوگل ادوردز؛ کدام یک برای دستیابی‌ و شغل شما عالی میباشد؟

چطور می اقتدار ظواهر وبسایت را خوب کرد؟


تک تک محتوای بر روی وبسایت را تروتمیز و سازماندهی فرمایید.
داده ها اساسی را به طور پررنگ (bold) یا این که ایتالیک (italic) آرم دهید.
با به کار گیری از یک سیستم راهنما بازدیدکنندگان را در سریع و معمولی گشتن در وب سایت امداد فرمائید.
یک پوسته یا این که الگویی که نشانه دهنده تارنما شماست را تنظیم فرمائید.
این شغل طاقت فرسا وجود ندارد و میتوانید با استعمال از یک نرم‌افزار قابل انعطاف افزاری خویش آن را جاری ساختن دهید.
همینطور میتوانید الگوهای از پیش پیاده سازی گردیده را خریداری نمایید یا این که از کسی بخواهید آن را برای شما بسازد.
هر مکان مورد نیاز میباشد از تصاویر به کار گیری فرمایید.
برای این عمل تصاویر یا این که عکس هایی را که خودتان با دوربین حرفه‌ای گرفته اید، به شغل ببرید.
کوشش فرمایید محتوای تارنما را با جزئیات ولی مرتبط با زمینه و سوای لبه بیان نمائید.
از فونت مطلوب و معمول به کار گیری فرمایید.

در‌حالتی که تا الان به ظاهرسایتتان مداقه نمی دادید از هم اکنون به سپس روی آن شغل نمائید، مسلما ادامه مقاله را بخوانید:
اکثر سایتها فونتهای نامناسب و مضحک ای که به نظرشان بهتر میباشد را تعیین می نمایند در حالی که‌این فعالیت سبب میگردد بازدیدکنندگان تارنما کمتر شوند. هنگامی که دارید محتوای وب سایت را می نویسید می بایست در آن کلمه های کلیدی را که اکثر زمان ها کاوش می‌شوند را به شغل ببرید و در این‌حالت ترافیک بیشتری به وبسایت خویش جذب می‌کنید. این مقصود نخستین در به کار گیری از seo میباشد و سبب می‌گردد وب سایت شما در صفحه های نخستین کاوش بیاید. سود با استعمال از بهینه سازی پس از مدتی متوجه بروز تغییراتی خواهید شد، مانند ارتقا شمار بازدیدگان از وب سایت که بسیار خوشایند خواهد بود. در‌صورتی‌که نو وارد دنیای وبسایت گردیده اید بایستی بدانید که برای یک تارنما چیره، به کارگیری از seo امری اساسی میباشد. در حالتی که با روش به کار گیری از آن شناخت ندارید، در وب اشخاص و سایتهای متخصصی مانند Elance و oDesk دراین باره می باشند که میتوانند به شما یاری نمایند.
ولی برای آشنا شدن با بهینه سازی عالی میباشد که مقاله ها مربوط به سئو در بلاگ اینترنت سر را استیناف فرمائید و همینطور توصیه میکنم برای تعیین عبارات کلیدی مهم از لغت ها کلیدی وقتگیر آغاز فرمائید تا رقابت درین عرصه را غالب گردید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 24
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 7 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

همواره با مراجعه به وبسایت gtmetrix می‌توانید سرعت بارگذاری تارنما، تعداد درخواست های ارسالی به سرور، وسعت برگه تارنما و اکثری مفاد دیگر را مشاهده و رسیدگی کنید. آموزش سئو در مشهد در گزارش تهیه و تنظیم گردیده به وسیله این وبسایت برای اگاهی از سرعت سرور مورد نیاز میباشد مواقعی که با نوع (Type) سرور server معین گردیده اند را نظارت نمایید. رایاپارس در نصیب Optimize images می‌توانید واحد سنجش باصرفه بودن تصاویر وب سایت را ارزیابی فرمائید. ahrefs سرعت بارگذاری وب سایت - آزمایش سرعت بار گذاری وب سایت

برای محسوس بودن تغییر‌و تحول سرعت، یک ورژن یکسان از نرم افزار وردپرس در دو تارنما تحت نصب گردیده است. تارنما ۱ از هاست لینوکس ساده و وبسایت ۲ از هاست لینوکس ماهر به کارگیری میکند. تفاوت سرعت بارگذاری وب سایت در تصاویر ذیل به طور کامل مشخص و معلوم و بیان کننده هست:

آزمایش سرعت بارگذاری وب سایت ۱ در هاست لینوکس بی آلایش:
سرعت بارگذاری وب سایت - عامل ها اثرگذار بر سرعت بار گذاری وبسایت
شایسته ترین ابزارهای آزمایش سرعت وب سایت
برای آزمایش سرعت وبسایت شیوه‌ها و ابزارهای مختلفی وجود داراست. ۴ ابزاری که در پی معرفی کردیم اولاً بدون پول‌اند، دوماً از جنبه‌های مختلفی که درپی توضیح می دهیم خوب و کاربردی‌خیس می‌باشند.

۱. page speed insights

PageSpeed Insights یکی‌از ابزارهای مجانی گوگل برای آزمایش سرعت تارنما و سنجش تجارب یوزرها میباشد. در پی به‌مکان نام کاملش از مخخف آن یعنی PSI به کارگیری می کنیم.

شاخص‌هایی که PSI برای اندازه‌گیری سرعت سایت و سنجش تجربیات یوزرها داراست مطابق استاندارهای گوگل می‌باشند. یعنی به عبارتی شاخص‌‌هایی که گوگل برای مرتبه‌بندی سایت‌ها به کارگیری می‌‌نماید.

هر مورد از این شاخص‌ها مثل تأثیر دروس کارنامه روزگار مکتب روی نمره میانگین ضریب و وزن دارا‌هستند. از جملهً در حالتی‌که درس ریاضی ضریب ۴ داشت یعنی تاثیرش ۴ موازی درس ورزش با ضریب ۱ میباشد. معیار تاثیرگذاری شاخص‌ها در PSI با درصد معلوم گردیده و در غایت یعد از یک احتساب با پیش بینی تک تک شاخص‌‌ها، به عددی فی مابین ۱ تا ۱۰۰ می‌رسیم. این نمره سرعت شماست که بالای گزارش برای دو نوع دستگاه گوشی و رایانه‌های فردی مجزا گزارش میگردد. هر چه عدد گزارش گردیده بزرگتر باشد یعنی سرعت و تجارب یوزرها از سایت شما عالی میباشد.

در قسمت‌های آن گاه با جزئیات بی نقص درباره این گزارش و طرز به کار گیری از آن برای ارتقاء و سئو سرعت وبسایت توضیح دادیم.

۲. جی تی متریکس (Gtmetrix)

ابزار دوم و پرکابرد آزمایش سرعت تارنما، جی تی متریکس میباشد. جی تی متریکس سه نمره پایانی بر پایه ی سه طریق اندازه‌گیری متعدد برای سرعت وب سایت گزارش می دهد.

این سه تا که در تصویر تحت با قاب قرمز‌رنگ مشخص و معلوم گردیده‌اند را درپی به ترتیب توضیح میدهیم.

۱. PageSpeed Score

PageSpeed Score به طور درصد اکران داده میشود و بر اساس به عبارتی خدمت آزمایش سرعت گوگل (شبیه به عبارتی آزمایش PSI) میباشد. ولی این شیوه سنجش کارایی تارنما در جی تی متریک مقداری ویرایش گردیده است.

جی تی متریکس یک جايگاه‌بندی براساس حروف لاتین (A, B, C ,...) هم به‌این درصد اضافه نموده است.

۲. YSlow Score

شیوه YSlow مبنی بر ۲۳ شاخص عملکردی میباشد که کمپانی یاهو برای سنجش سرعت و همت وب سایت‌‌ها استعمال می‌نماید. این ۲۳ شاخص وزن و اثر متنوعی روی نمره آخری دارا هستند. معمولاً عددی که درین طریق به دست میاید مسافت یه خرده با PageSpeed Score دارااست.

۳. Fully Loaded Time

این شاخص برحسب مجال گزارش می گردد و مقطع فرصت بار گذاری بدون نقص وب سایت را آرم می دهد. این فرصت ممکن میباشد از تجربیات خودتان زمان بر‌خیس باشد زیرا جی تی متریکس در‌این شاخص وقتی را در حیث میگیرد که برگه تماما بار گذاری گردیده و تا ۲ ثانیه هیچ ارتباطی با وب برقرار نکند. یعنی قابلیت دارااست وبسایتی در ظواهر بی نقص بار گذاری گردیده باشد ولی همچنان در هم اکنون اخذ پوشه‌ یا این که رابطه با سرور باشد. هر وقت این رابطه انقطاع شد یعنی کاغذ Fully Load شد‌ه‌است.

۳. webpagetest

سو‌مین ابزار کاربردی برای محاسبه و باصرفه‌سازی سرعت تارنما webpagetest میباشد. با این خدمت بدون پول، می توانید یک رسیدگی بی نقص از مجال لود و عامل ها تاثیرگذار در کندی سایت به دست ‌آورید.

ولی گزارش webpagetest جامع و تخصصی میباشد. با این ابزار می توانید ایرادات امنیتی، تصاویر پرحجم، منابع مازاد، پردازش‌های مجال‌بر و دیگر اشتباهات احتمالی را پیدا نمائید.

شایسته ترین ساختار برای کمپین جستجوی گوگل ادز چه‌طور می باشد؟مطلقا بخوانید: شایسته ترین ساختار برای کمپین جستجوی گوگل ادز به چه شکل میباشد؟
آزمایش سرعت و کارایی این خدمت هم براساس طرز Page Speed گوگل عمل می‌نماید.

۴. سرچ کنسول

معین میباشد که وظیفه مهم سرچ کنسول آزمایش سرعت سایت وجود ندارد؛ سرچ کنسول ابزاری برای سنجش سعی و حضور وب سایت در حاصل گوگل میباشد. تفحص بیشتر ...

البته گوگل در واپسین به‌روزرسانی سرچ کنسول گزارش جدیدی به اسم Core web vitals اضافه کرد که سرعت وب سایت را مبنی بر به عبارتی شیوه Page Speed گوگل به طور مداوم اندازه‌گیری و گزارش میدهد.

در‌این گزارش خبری از اعداد و ارقام غامض وجود ندارد. صرفا سه سطح ضعیف، مستلزم باصرفه‌سازی و عالی دارااست.

کدام ابزار آزمایش سرعت وبسایت خوب و ظریف‌خیس میباشد؟
یکسری نکته قابل توجه در نظارت سرعت وب سایت وجود داراست که پیش از استعمال از هر ابزاری بایستی بدانید.

در صورتیکه شما با وب پرسرعت و با با کیفیت یک وب سایت هنگفت و پرحجم را گشوده نمایید، شاید لود بدون نقص آن صرفا یک ثانیه ارتفاع بکشد. البته کاربری که به هر دلیلی با وب ضعیف و معدود سرعت بخواهد همین وب سایت را گشوده نماید شاید ۳۰ ثانیه در انتظار بماند. این نکته را هم در لحاظ بگیرید که عواملی مثل اختلالات کانال وب ‌قادر است این تجارب را بدتر هم بکند.

نکته حائض اهمیت آجل، آزمایش کردن مجموع صفحه های وبسایت میباشد. در حالتی که یک کاغذ (مثل صفحۀ اساسی وبسایت) خیلی سریع میباشد نباید معیاری برای تک تک سایت باشد. آحاد صفحه ها یا این که مراحلی که استفاده کننده دنبال می‌نماید می بایست سریع باشد خیر تنها یک ورقه.

 

آزمایش سرعت بارگذاری تارنما ۲ در هاست لینوکس ماهر پرسرعت:
سرعت بار گذاری وب سایت - دست اندرکاران اثر گذار بر سرعت بار گذاری تارنما

با اعتنا به تصاویر بالا می توانید اینطور سود بگیرید که چه‌گونه می توایند با خرید هاست لینوکس ماهر سرعت وبسایت خویش را فراتر ببرید. با بالا بردن سرعت سایتتان مطمئنا می توانید seo وبسایت خویش را در موتورهای کاوش بهبود ببخشید. یکی عامل ها بسیار اساسی در ذر مرتبه تصاحب کردن از موتورهای کاوش سرعت بار گذاری شدن وب سایت میباشد.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 29
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 6 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

در شرایطی که رئیس تارنما خبری میباشید وبسایت شما همگام با خبر ها متغیر روز همیشه در حالا تغییر تحول میباشد. آموزش سئو در مشهد در قبل در حالتی‌که شما ساختار تارنما خویش را تغییر و تحول می دادید ابزار موتورهای کاوش توانا به تشخیص محتوای نو تارنما شما نبودند. رایاپارس و این موضوع موجب میشد تا مخاطبان شما وسعت متعددی از مطالب نو را از دست بدهند. ahrefs در اینگونه قوانینی شما حتی در حالتی‌که گزارشات وبمستر تولز خویش را هم آنالیز می کردید متوجه ایندکس نشدن مطالب تازه نمی شدید. برای خودداری از اینگونه اتفاقاتی ما راءس تکثیر خبر گوگل را به شما معرفی می‌کنیم. براین اساس خبر‌ها تازه شما به راحتی در نصیب خبر ها گوگل نمایان میگردند.

گوگل با ارائه ی ابزار راءس تکثیر خبر در حیث دارااست تا کلیه مطالب آپ دیت گردیده ی وبسایت های خبری را در کوتاه ترین مجال ممکن ایندکس نماید.

راءس تکثیر خبر گوگل
با استعمال از راس تکثیر خبر ، خیر فقط مخاطبان شما با کلیک بر روی مقاله‌ها داده ها بیشتری از محتوای تولید گردیده به دست میاورند ، بلکه شما نیز خوب از گذشته میتوانید خبر‌ها و محتوای خویش را تیم بندی نمایید. بعداز تهیه و تنظیم گوگل وبمستر تولز میتوانید برای تغییرات تحت از راس نشر به کار گیری نمائید :

جزئیات وب سایت خبری خویش را آپ تو دیت رسانی نمایید ، از جمله میتوانید اسم وب سایت را تغییر‌و تحول دهید و در مطالب منتشر گردیده ی خویش منابع مربوطه را برچسب فرمایید.
نشانی قسمت های متفاوت را آپدیت رسانی فرمایید ، وقتی که ساختار وب سایت خویش را تغییر و تحول می دهید یا این که نصیب جدیدی به آن می‌افزایید بایستی نشانی های مربوطه را نیز آپ تو دیت رسانی فرمایید .
قسمت های گوناگون وبسایت خویش را برچسب بزنید ، با دقت به محتوا برای هر قسمت تیتر جدا از هم گزینش نمایید.
توصیه میشود هر توشه که تغییری در تارنما خویش تولید میکنید گزارشات راءس تکثیر خبر را در اختیار گرفتن نمائید و در صورتی‌که نیاز بود قسمت های گوناگون آن را آپ دیت رسانی فرمایید.

فعلا این راس صرفا برای انتشارات در آمریکا ایالات متحده فعال میباشد البته در آجل ی مجاورت انتظار می رود خیر صرفا کشورهای بیشتری از آن برخوردار شوند بلکه تجهیزات بهتری نیز به آن اضافه شود. گوگل در حیث داراست با توسعه و گسترش این ابزار قسمت خبر ها گوگل را افزایش دهد و بنابراین برای مخاطبان شایسته ترین فیض را ساخت نماید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 32
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 4 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

تا کنون به مطالبی که گوگل طبق مشی طبیعی خویش آنان را ایندکس می نماید اندیشیده اید؟ معمولا اشخاص وسعت ترافیک تارنما خویش را چک می نمایند یا این که بیشتر به قسمتی میپردازند. آموزش سئو در مشهد که میل دارا هستند از روش آن بازدیدکننده را به سمت وب سایت خویش جلب نمایند. غافل از آنکه بیشترین سود از نصیب هایی نتایج می گردند. رایاپارس که به وسعت ترافیک بازدید کننده مربوط وجود ندارد. ahrefs اصلی خیس از آن ، آیا شما فقط مطالب خاصی را در صفحه های مشخص و معلوم تحقیق کرده و seo می‌کنید؟ یا این که مطالب تکراری را با نشانی های متعدد ساخت و ساز نموده اید؟ می بایست دقت داشته باشید که‌این اقدامات ابدا ایده آل مخاطب وجود ندارد و او را از مقصود به دور می سازد.

التفات ایندکس صفحه های متفاوت در چیست؟

موتور کاوش ظریف ترین محتوای شمارا اکران دهد.
هنگامی که شما بدانید کدام مطالب در حاصل کاوش اکران داده میشوند میتوانید شایسته ترین منفعت را از خزنده ی گوگل ببرید ، بدین ترتیب که با ساخت‌و‌ساز محتوای نفیس در موضع مطلوب خزنده به محض ورود به وبسایت به داده ها مناسب دسترسی پیدا می نماید.
تجزیه و نظارت ظریف محتوا و تحقیق اثرات آن ها در حاصل ، داده ها با ارزشی را به دست می‌دهد.
تحلیل حالت ایندکس صفحه های در گوگل
از روش اکانت کاربری گوگل وبمستر تولز خویش ، در بالا آیتم ی عبارت کاوش (search queries) را گزینش کرده ، بعد صفحه ها رفیعتر (top pages) را تعیین فرمائید.

خوب میباشد گزارش بی نقص سه ماهه را به مکان یک ماهه ملاحظه کنید. از این نحوه در لیست نشانی ها تعداد نشانی های قابل مشاهده معمولا یک و نیم موازی وضعیت یک ماهه میباشد.به عنوان مثال ممکن میباشد با مشاهده ی ۱ماه ۲,۰۰۰ URL در لیست باشد در‌حالتی که که با گزینش گزارش بی نقص سه ماهه به ۳,۰۰۰ URL ارتقا مییابد.

بعد این لیست را به طور اکسل دانلود نمائید.

با اکران حالت ایندکس صفحه های به طور نمودار پژوهش گزارشات با سرعت بیشتری اعمال می‌گیرد.

نمودار موقعیت ایندکس صفحه ها

رسیدگی جدول
اکنون لیستی در پوسته اکسل دارید که مطابق نشانی ها آراسته گردیده‌است. این لیست به شما قابلیت و امکان اقدامات متفاوتی را میدهد، به عنوان مثال سازمان دهی براساس حروف الفبا که براین اساس شما میتوانید به راحتی مطالبی که ایندکس گردیده اند و در فیض ی کاوش آرم داده میگردند را بیابید.

آیا مطالبی وجود دارا هستند که در‌این لیست از خودکار افتاده باشند؟ آیا این مطالب به عبارتی نصیب هایی می باشند که بایستی تمرکز بیشتری روی آن داشت؟
آیا مطالبی است که کاوش گر نباید آن‌ها‌را ببیند و هنوز متا تگ آنان حذف نشده میباشد یا این که بر عکس ، مطالبی که بایستی به وسیله جستجو گر چشم شوند البته متا تگ آن‌ها بدون نقص وجود ندارد؟ این بخشها ممکن میباشد از نگاه گوگل قسمت های بی قیمت تلقی شوند و از لحاظ کاوشگر به دور بماند. یا این که قسمت هایی که متبوع نیستند تحت عنوان شیت فرود در سود ی کاوش ها چشم شوند.
آیا خطایی در پوسته صفحه های هم اسم و محتوای تکراری اخذ نموده اید؟
آیا محتوایی با رنکینگ بالا در پوسته PDF یا این که DOC دارید که در گزارش های آنالیتیکز به انگیزه فرمت آنان اکران داده نمی‌شود؟ آیا ما یحتاج میباشد این فرمت ها به صورت کدهای HTML تبدیل شوند؟
آیا نشانی وبسایت شما با پیشوند www و فارغ از این پیشوند جدا از هم نشان داده می شود؟
آیا صفحه های یا این که فایل ای درین لیست می‌بینید که ورژن ی آن دیرین باشد؟ ممکن میباشد گاهی این صفحه های به جای‌اینکه از مسیر ۳۰۱ به ورژن ی نو هدایت شوند از مسیر ۳۰۲ هدایت شوند. شاید مسیر ۳۰۲ نیز به مرتبه بندی وبسایت صدمه نزند البته همواره مسیر اساسی و مطلوب بهینه سازی مسیر ۳۰۱ برای تغییر‌و تحول نشانی هاست.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 38
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 2 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

شاید برای شما هم این ایراد اتفاق افتاده باشد که مطلبی را در وب سایت یا این که وب لاگ خویش منتشر می کنید، البته وقتی که آنرا در گوگل و یا این که بقیه موتورهای کاوش، کاوش می کنید. آموزش سئو در مشهد مرتبه نیکی در کاوش ندارد و یا این که به هیچ عنوان اکران داده نمی شود، و یا این که گاهی این اختلال برای ورقه اساسی وب سایت نیز واقعه می افتد. رایاپارس انگیزه چیست و چه‌گونه این ایراد را حل نمایید. ahrefs چرا وبسایت شما در کاوش مرتبه خیر ندارد؟

گوگل و بقیه موتورهای کاوش، تلاششان این میباشد که بتوانند تارنما های باکیفیت و مربوط به کلمه و واژه کاوش گردیده بوسیله مخاطب را معرفی نمایند. اینها کلیه روز ها الگوریتم های خویش را بروزرسانی میکنند تا بتوانند در معرفی سایتهای کیفیت بالا و مربوط به واژه کاوش گردیده به وسیله مخاطب، دقیقتر و خوب کار کنند و درین قضیه، موتورهای کاوش متفاوت با همدیگر رقابت دارا هستند. در حالتی که وب سایت شما در کاوش ظواهر نمی‌شود، ادامه این نوشته‌ی‌علمی را بخوانید.

[قدم نخستین]- اعتقاد و باور نتیجه ها نمائید، وبسایت و نوشته های شما ایندکس گردیده‌است: درصورتی که وبسایت شما نو احداث گردیده پاره ای طاقت فرمایید تا ایندکس نشود این فعالیت ممکن میباشد تا ۳ روز مجال پیروز شود؛ بعضی وقت ها شما مطلبی را در وب سایت خویش منتشر می‌کنید، اما در کاوش ظواهر نمی شود، یکی‌از انگیزه های آن اینست که مقاله شما ابدا ایندکس و تصویب نشده باشد. این خلل معمولا وقتی پیش میاید که نوشته ی شما تازه باشد و روبات گوگل تا کنون متوجه نشده میباشد که شما مقاله جدیدی را منتشر ساخته اید. پس مورد نیاز میباشد که شما آغاز اعتقاد نتیجه ها نمائید که مقاله شما به وسیله گوگل خوانده و ایندکس گردیده‌است یا این که نه؟ برای اینکار به گوگل مراجعه نموده و نشانی تارنما خویش را کنار info: کاوش نمائید. به عنوان مثال در حالتی که خواستید بدانید نوشته یادگرفتن سئو در گوگل ایندکس گردیده‌است یا این که نه می بایست اینطور در گوگل کاوش فرمائید.

 

در ارتباط ارتقاء سرعت ایندکس بعدا خوا‌هیم نوشت.

[گام دوم]- یقین نتایج نمائید که وب سایت شما و نوشته های آن برای گوگل، قابل ایندکس باشد: گاهی پیش می‌آید که دوران متعددی قدمت تارنما شما میگذرد البته بازم هم برگه اساسی تارنما شما در گوگل ایندکس وجود ندارد؛ و یا این که گاهی مجال متعددی از منتشر شدن مقاله نو شما در وب سایت میگذرد البته گشوده هم اندیکس نمی‌شود. برای اینکه یقین نتیجه ها فرمائید که نوشته نو تان و یا این که وب سایت به وسیله گوگل قابل ایندکس میباشد، موراد تحت را تحقیق نمایید.

۱- تحقیق فرمایید که آدرسی که ایندکس نمی شود در قسمت Crawl Errors گوگل وبمستر تولز پیغام نادرست (مانند ۴۰۰/۴۰۳/۴۰۴ و …) نداشته باشد، و سلامت باشد.

۲- پوشه Robots.txt وبسایت خویش را تحقیق فرمایید، تا از روش روبات وبسایت، مسدود نشده باشد.

۳- اعتقاد و باور نتیجه ها فرمایید که در

نشانی مقاله شما meta tag مسدود کننده ایندکس مانند وجود نداشته باشد.

[قدم سوم]- اعتقاد و باور نتیجه ها فرمائید که مرور تارنما و نوشته های آن به وسیله روبات گوگل و مخاطب آسوده باشد: وب سایت ها و نوشته هایی که تحقیق آن برای کلیه کاربرها به جهت نیاز داشتن به نصب پلاگین خاصی بر روی مرورگر یا این که پسوند غیر متنی داشتن میسر وجود ندارد، سکو خیر در کاوش دستیابی نمی کنند. (مانند وبسایت هایی که برای مشاهده آن میبایست پلاگین Silverlight یا این که پیکان پلیر نصب کرد، یا این که سایتهایی که به مکان متن از عکس به کار گیری کردند).:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 42
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 1 مهر 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

 

هرکدام از موتورهای جستجو گر (مانند گوگل و یاهو) به صفحه ها تارنما‌ها بر حسب الگوریتم های خاص خودشان امتیاز میدهند. هر قدر سایتی امتیاز بالاتری داشته باشد. آموزش سئو در مشهد در هنگام اکران حاصل search، در خط بالاتری قرار می گیرد. رایاپارس این به معنای ورود بیننده بیشتر از تارنما‌های کاوش گر میباشد. ahrefs ولی به چه شکل می‌اقتدار از جايگاه وبسایت خویش در اینترنت باخبر شد؟ چه معیارهایی برای معلوم کردن سکو وبسایت و رنکینگ تارنما در وب وجود داراست.

ما در‌این نوشته ی علمی برای شما توضیح خوا‌هیم بخشید که جايگاه وب سایت بر چه پایه به حساب آوردن می‌گردد و معیارهای گوناگون برای جايگاه بندی صفحه های اینترنتی کدام می باشند و همینطور رنکینگ تارنما های متفاوت را تحقیق خوا‌هیم کرد.

مرتبه تارنما و نحوه رسیدگی آن
اولی چیزی که‌این ایام به‌تیتر جايگاه وبسایت ها مطرح میباشد Pagerank گوگل میباشد. گوگل امتیازی را فی مابین 0 تا 10 به تارنما‌ها و صفحه های داخلی آن‌ها می دهد که هر قدر این امتیاز فراتر باشد نشانه از اساسی بودن وبسایت داراست. این امتیاز بندی به طور تقریب هر ماه یکبار یا این که دو توشه بوسیله گوگل بازبینی گردیده و تغییر‌و تحول می‌نماید. برای اینکه امتیاز پیج رنک وبسایت‌های متفاوت را در زمان مفتوح کردن آن وب سایت ببینید می توانید به نشانی www.pagerank.net رجوع‌کنید و نشانی ورقه گزینه نظرتان را وارد فرمائید تا امتیاز آن را به شما اعلام نماید.

به حساب آوردن PageRank گوگل فعالیت بسیار مجال بری میباشد و توشه محاسباتی متعددی به گوگل وارد می‌نماید، در تاریخ 28 فروددین ماه 1395، گوگل اکران پیج رنک را برای مردم غیرفعال کرد. گوگل طی اطلاعیه‌ای اذعان کرد که به جهت سوء به کارگیری برخی اینترنت مسترها از پیج رنک و به کارگیری از آن تحت عنوان معیاری برای بها گذاری وب سایت و فروش بک لینک و پیوند به سایرین، دیگر پیج رنک را به طور همگانی اکران نمی‌دهد و تنها از آن تحت عنوان یک مقدار سنجش برای الگوریتم‌های خودش استعمال می‌نماید و اینترنت مسترها امروزه از اتوریتی autorithy تحت عنوان واحد سنجش سنجش اعتبار تارنما به کار گیری می‌نمایند که یک مقدار عددی میان 0 تا 100 میباشد و هرچه این عدد به 100 مجاورت‌خیس باشد، اعتبار و اقتدار وب سایت فراتر میباشد. این میزان بوسیله کمپانی MOZ ساخت‌و‌ساز گردیده و با سنجش دسته‌ای از دست اندرکاران متفاوت راجع‌به یک وب سایت معقول می‌گردد.

برای اکران اتوریتی وب سایت می توانید به http://opensiteexplorer.com رجوع‌نمایید و نشانی وب سایت خویش را در قاب مربوطه وارد فرمائید یا این که تولبار moz را بر روی مرورگر کروم خویش نصب فرمایید.

در‌حالتی که تحت عنوان یک مدیریت تارنما قصد دارید به سایتی پیشنهاد رپورتاژ یا این که بک لینک و پیوند بدهید عالی میباشد آغاز اتوریتی آن را رسیدگی فرمایید و ترجیحا از تارنما‌هایی با اتوریتی تحت 20 لینک و پیوند نگیرید. چون لینک و پیوند‌های بی چگونگی ممکن میباشد به جايگاه بندی وبسایت شما زخم برسانند. در حیث داشته باشید که واحد سنجش اساسی امتیاز صفحه ها اینترنتی کماکان پیج رنک گوگل میباشد و PA و DA صرفا تخمینی برای سکو صفحه ها اینترنتی میباشند و ممکن میباشد با مقادیر گوگل تطابق نداشته باشند.

در لحاظ داشته باشید که میزان پیج رنک گوگل بر این پایه تعریف و تمجید می‌گردد که پیوند‌های صفحه ها اینترنتی به یکدیگر امتیاز یکسانی ندارند و هر کاغذ‌ای که پیچ رنک بالاتری داشته باشد امتیاز بیشتری خواهد داشت و این امتیاز را به صفحاتی که به آن ها پیوند داده میباشد منتقل می‌نماید (فارغ از آنکه از امتیاز خویش کاسته گردد) به همین جهت برای یک تارنما اینترنتی بسیار اصلی میباشد که از وبسایت‌هایی لینک و پیوند ورودی اخذ نماید که امتیاز بالاتری دارا هستند. هر چه امتیاز ورودی وب سایت شما بیشتر باشد، گوگل نیز امتیاز بیشتری به تارنما شما ارائه می دهد.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 66
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 31 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

شما می بایست همگی شغل های اسپم را حذف کرده و درخواستی به گوگل برای رسیدگی وب سایت بدهید. این درخواست از روش اینترنت مستر ارسال می گردد. آموزش سئو در مشهد گوگل در یک مدت بصورت تکه تکه صفحه ها وب سایت را به نتیجه ها کاوش گشوده خواهد گرداند. رایاپارس بهینه سازی ارزان: چه گونه متوجه بهینه سازی کلاه سیاه شویم. ahrefs گونه های جریمه‌های گوگل

بیشترین و شاید بتوان اذعان کرد بی آلایش‌ترین نوع جریمه‌‌ای که گوگل برای تارنما‌ها در لحاظ میگیرد، افت درجه میباشد که در سود آن افت بازدیدکننده حادثه خواهد به زمین خورد. این نوع جریمه‌ها عمدتا به طور اتومات نیز شکل می گیرند. براین اساس از این لحاظ می‌اقتدار جریمه‌ها را به دو مجموعه خود کار (الگوریتمی) و دستی تقسیم کرد.

جریمه‌های دستی

جذاب میباشد بدانید گوگل برخی از وبسایت‌ها را به طور دستی جریمه می‌نماید. یعنی کارکنان گوگل به طور دستی یک وب سایت به خصوص را پنالتی کرده و یکی‌از گونه های جریمه‌های گوگل را روی آن ایفا می‌نمایند. این مفاد معدود برای وبسایت‌هایی که پا را بسیار بالاتر از خط قرمزهای گوگل قرار می دهند و معمولا یا این که به وسیله خویش کارگر گوگل شناسایی گردیده یا این که از سوی رقیبانشان گزارش گردیده‌‌اند واقعه می‌ افتد.

در‌این موردها یک پست الکترونیک یا این که یک هشدار در شیت کنسول برای مدیریت تارنما ارسال می گردد که آرم میدهد تارنما او به چه برهان و چطور ذیل پنالتی گوگل قرار گرفته میباشد.

جریمه‌های الگوریتمی

البته در موقعیت کلی اکثر پنالتی‌های گوگل با آپ تو دیت‌های الگوریتم‌ها یا این که خزیده شدن تارنما‌ها به وسیله کرالرها و به طور خود کار ایفا میگردد.
گوگل پنالتی‌ها میتوانند مشمول اشکال ذیل شوند.

کاهش سکو و منزلت وب سایت در نتیجه ها طبیعی کاوش (SERP)
حذف شدن یک برگه (URL) برای یک واژه کلیدی خاص از نتیجه ها طبیعی کاوش (SERP)
حذف شدن بی نقص وبسایت از حاصل طبیعی کاوش (SERP)
طرز‌های تشخیص پنالتی گوگل
برخلاف جریمه‌های دستی که با هشدار گوگل تماما قابل تشخیص‌‌اند، جریمه‌های الگوریتمی سوای هیچ هشداری واقعه میفتند و تشخیص آنها ممکن میباشد طاقت فرسا باشد. برای تشخیص پنالتی‌های الگوریتمی از آرم‌های پایین امداد بگیرید:

طرز‌های تشخیص پنالتی گوگل

ترافیک سایتتان را در مقطع‌های هنگامی نظارت فرمائید. معمولا هنگامی فارغ از ساخت و ساز تغییری از سمت شما (از جمله فساد هاست یا این که خطاها دیگر) به صورت ناگهانی افت ترافیک رخداد میفتد، تارنما آیتم جریمه گوگل قرار گرفته میباشد.
تارنما با اینکه پیش از این برای نام مارک درجه خیر گرفته بود، ولی این درجه را از دست داده میباشد. معمولا اینترنت‌وبسایت‌ها حتی در‌حالتی که برای کلیدواژه‌های دیگر جايگاه خیر نداشته باشند، برای نام برندشان درجه میاورند.
مرتبه سایتتان برای یک کلیدواژه به صورت غیر قابل انتظاری افت می‌نماید؛ به عنوان مثال از رده دوم یا این که سوم به ناکجاآباد می‌رود.
سرچ یک کلیدواژه در محدوده وب سایت خودتان در گوگل، هیچ سود‌‌ای ندارد. برای مثال در حالتی که site:example.com keyword را گوگل نمایید، هیچ سود‌‌ای اکران داده نخواهد شد.

چنانچه کمپانی seo عمل از دادن حساب اینترنت مستر به شما امتناع می نماید. مطمئن گردید که با یک کمپانی بهینه سازی کلاه سیاه وارد معامله گردیده اید. اینترنت مستر گوگل براحتی به هر کمپانی اذن می دهد به مالک وب سایت یک حساب ارائه بدهند.

در‌صورتی‌که وبسایت شما در عبارات متعددی در مرتبه های اولیه تا سوم گوگل میباشد و ناگهان یک شبه در همگی کلمه ها سکو خویش را از دست اعطا کرد. کمپانی seo عمل با تکنیک های seo کلاه سیاه مرتبه وب سایت شمارا بالا برده میباشد.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 44
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 30 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

seo منفی (Negative بهینه سازی) عبارت میباشد از بکارگیری تکنیک های مخرب برای زیر آوردن مرتبه وب سایت های رقبا. تکنیک های seo منفی برای تارنما مقصود در وقتگیر مقطع مخرب می‌باشند. آموزش سئو در مشهد به وبسایت رقبا زخم می دهند. برای شناخت بیشتر با تکنیک های بهینه سازی منفی با ما یاروهمدم باشید. seo یا این که seo وب سایت عبارت میباشد. رایاپارس از جاری ساختن چندین تاکتیک برای معرفی وبسایت به موتورهای کاوش و مهمتر از همگی آن ها گوگل، بهینه سازی دربرگیرنده همه عمل هایی میباشد. ahrefs که باطن وب سایت و فارغ تارنما برای بالارفتن درجه وب سایت در موتورهای کاوش اعمال می گردد. در seo منفی با سوء استعمال از طریق های سئوی خارجی تلاش میگردد که به رقبا جراحت وارد گردد.

هنگامیکه از seo منفی سخن می‌گردد. کلاً میتوان بیان کرد که مراد تکنیک هایی از بهینه سازی میباشند. که جوانمردانه به شمار نمی پروسه. برخی از این تکنیک ها خلاف قواعد موتورهای کاوش بوده و در زمان فرصت برای وب سایت مخاطب مضر خواهند بود. این تکنیک ها با مقصود تخریب حریفان جاری ساختن می‌شوند. برخی از آن‌ها بر روی بهینه سازی تارنما اجراکننده مخرب و بعضا دیگر هنوز ضرری به تارنما اجراکننده وارد نمیکنند.

مقصود این وب سایت از معرفی تکنیک های بهینه سازی منفی و طرز طراحی آن‌ها، اجتناب یوزرها از این تکنیک ها و عدم به کار گیری از آن‌ها بصورت تصادفی میباشد. چون که بعضی از این تکنیک ها در ظواهر مشکلی برای جاری ساختن ندارند. از جمله خریداری نمودن تعداد متعددی بکلیک اسپم برای رقبا و گزارش آن به گوگل. ظواهر این عمل هیچ ایرادی ندارد و هیچ منبع قانونی هم این شغل را جزء کارهایی که ممکن میباشد به تنبیه وب سایت سبب ساز گردد لیست نکرده میباشد. ولی بکارگیری این تکنیک جزء تکنیک های seo منفی میباشد. چون که برای بالا بردن مرتبه تارنما در گوگل از محتوای وبسایت خودمان و یا این که تبلیغ محتوای تولیدی خودمان به کارگیری نکرده ایم.

بهینه سازی منفی چیست و مشمول چه مواقعی می‌شود

بهینه سازی منفی چیست و مشمول چه مواقعی میگردد؟
تکنیک هایی که برای seo منفی بکار می‌روند بسیار خطرناک می باشند. حتی تکنیک هایی که در درحال حاضر حاظر هیچ تنبیهی از سوی موتورهای کاوش را متوجه تارنما ما نمی‌کنند. معمولا موتورهای کاوش هر چندین وقت یکبار الگوریتم های خویش را بروز رسانی کرده و در‌این بروز رسانی ها موتورهای کاوش توانمند به شناسایی وبسایت های متقلب بیشتری می شوند. تکنیک های seo منفی را با هم رسیدگی می‌کنیم:

خرید بکلینک
در seo منفی seo عمل برای یک تارنما حریف تعداد بسیار متعددی بکلینک را بصورت یکجا خریداری می نماید. به حافظه داشته باشید که خرید بکلینک بصورت محصور و از تارنما های مرتبط یک تکنیک مثبت در seo میباشد. اما در اینجا کلام از خریداری نمودن هزاران پیوند در روز برای یک تارنما حریف میباشد.

مقصود این نحوه این میباشد. که تارنما را تحت عنوان یک وبسایت متقلب جلوه دهد و سبب خواهد شد که تارنما دیرتر در حاصل کاوش بالا رود.

با دقت به تغییراتی که در گوگل و بینگ داده گردیده است. به کار گیری از این تکنیک بر روی وب سایت های جدید احداث می‌تواند اثر مخرب بیشتری نسبت تارنما های سابق خیس داشته باشد. چون فرض بر این میباشد که یک تارنما جدید احداث رقیبی ندارد و خودش مبادرت به خرید بکلینک نموده است.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 25
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

قرار دادن واژه و کلمه کلیدی در تیتر شیت اصلا عمل دشوار و دشواری وجود ندارد. ولی اجرا آن تماما ضروری میباشد. آموزش سئو در مشهد تیتر ورقه می بایست آنقدر دیدنی باشد که یوزرها بخواهند روی آن کلیک نمایند! لینک و پیوند بیلدینگ و ایده سطل ترک مثال ای از بکارگیری واژه کلیدی در تیتر در کنار نگهداری جذابیت آن میباشد. رایاپارس از واژه و کلمه کلیدی در سرتیتر ها به کارگیری نمائید. ahrefs بیشتر صفحه ها اینترنت را میتوان با قرار دادن یک تیتر در صدر و سرتیترها در باطن ورقه سئو کرد.

چنانچه عبارات کلیدی در تیتر و رمز تیترها بکار مراحل، خیر فقط قرائت نوشته‌علمی برای یوزرها بی آلایش خیس خواهد بود بلکه گوگل دقیقا به عبارتی محتوایی را در تارنما شما خواهد روءیت کرد که حقیقتا در وب سایت شما وجود داراست. سفارش می‌گردد که دست‌کم یکی سرتیترهای درون ورقه دقیقا واژه و کلمه کلیدی مربوطه باشد.

6- از لغت ها کلیدی در اسم و متن صفت ALT، تصاویر به کارگیری فرمایید
در شیت شما در حالتی‌که تصویری وجود دارااست، می توانید از آن برای سئو مقاله خویش برای گوگل به کار گیری فرمایید. برای اینکار بایستی دو مرحله تحت را جاری ساختن دهید

به کارگیری از واژه کلیدی در اسم عکس
استعمال از واژه کلیدی در متن صفت ALT
تغییر‌و تحول اسم عکس بی آلایش میباشد کافیست که پیش از لود عکس روی سرور در کامپیوتر خویش روی عکس کلیک کرده و آن‌گاه کلید F2 را زده و اسم تازه را تایپ و در یک خلأ کلیک نمائید. به عنوان مثال عکسی با اسم\"aaaabbbcc.jpg\" را میتوان به اسم \" small dog toys 1.jpg\" ذخیره کرد.

در باره صفت Alt نیز بعداز بار گذاری عکس می اقتدار در تگ HTML درج عکس از این صفت استفاده نمود. این صفت در‌صورتی‌که که عکس از سرور بار گذاری نشود فراخوانی گردد. گوگل از روش این متن می‌تواند با محتوای عکس رابطه برقرار نماید.

7- در نشانی شیت از واژه و کلمه کلیدی به کار گیری نمایید
یکی روش هایی که گوگل قادر است فهم صدق از ماهیت محتوای صفحه ها سایت شما داشته باشد نشانی صفحه ها وبسایت میباشد. به عبارت دیگر پس از پسوند تارنما، برای مثال.com هر عبارتی که درج خواهد شد به گوگل برای ادراک محتوای برگه یاری خواهد کرد.(در زمینه‌ی بقیه پسوند ها مانند.ir,.net,.org نیز به همین شکل است.) از جمله از دو مثال تحت کدامیک به گوگل برای ادراک محتوای ورقه امداد می نمایند.

www.ExampleDogToyWebsite.com/small-dog-toys
عالی مطلقا در آیتم دوم گوگل براحتی قادر است نشانی ورقه را با واژه و کلمه کلیدی کاوش گردیده به وسیله مخاطب مطابقت و همخوانی بدهد و به گوگل برای فهم و شعور محتوا امداد بیشتری می نماید. نکته قابل توجه آن میباشد که بدانید عدم رعایت این نکته کوشش های بهینه سازی شمارا از در بین نمی مارک البته رعایت آن سرعت بهبود جايگاه تارنما را ارتقاء می دهد.

8- درج پیوند های داخلی
در شرایطی که شما خودتان محتوای خودتان را تبیلغ نکنید. چرا دیگر افراد می بایست اینگونه کاری اجرا دهند. قرار دادن پیوند های داخلی به مقاله ها متعدد در seo تارنما مداقه متعددی داراست.

حتما درصورتی که شما بتوانید مقاله‌ها گذشته خویش را دستکاری نمایید و به مقاله ها نو خارق العاده خویش پیوند بدهید سکو مقاله‌ها شما بهبود خواهد یافت.

9- یک کدام از مهم ترین نکات seo اخذ پیوند فرنگی میباشد
واپسین و مهم‌ترین نکته برای اخذ مرتبه لینک و پیوند های فرنگی میباشد.

بک لینک و پیوند ها بوسیله وب سایت های دیگر به تارنما شما داده میگردد. گوگل مداقه متعددی برای بک پیوند ها در هنگام انتخاب چگونگی یک محتوا قائل میباشد. که امری به طور کامل منطقی میباشد. شما می‌توانید در باب خودتان و مهارت هایتان آحاد روز کلام فرمائید. البته چه کسی این صحبت ها را اعتقادوباور میکند. تا زمانیکه سایر افراد نیز از مهارت های شما حرف نکنند، کسی به تبلیغات شما دقت نخواهدکرد. این درباره گوگل نیز راستگو میباشد.

واقعیت این میباشد که برای داشتن بک لینک و پیوند می بایست خودتان نیز دست به فعالیت گردید و از تارنما های دارای اعتبار بخواهید که وب سایت شما‌را تبیلغ نمایند.

شاید 9 نکته فوق به لحاظ بسیار معمولی برسند. البته رعایت همین 9 نکته سبب ساز برتری اکثری از وبسایت ها در گوگل نسبت به رقبایشان میباشد. با رعایت همین نکات معمولی می‌توانید ترافیک وب سایت خویش را نیز ارتقاء دهید که به طور طبیعی به ارتقا فروش محصول ها تارنما نیز می انجامد.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 34
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 28 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

فراموش نکنید که کمپانی‌هایی که در حوزه شما شغل دارا هستند، حریف محسوب میشوند؛ براین اساس فهمیدن اینکه آن ها از کدام لغت ها کلیدی به کار گیری می‌نمایند. آموزش سئو در مشهد در معنای کشف استراتژی بازاریابی کمپانی‌های حریف میباشد. رایاپارس قرار وجود ندارد روی لغت ها کلیدی رقبایتان سرمایه‌گذاری نمائید، بلکه بایستی واحد سنجش توفیق آنان‌را در به کار گیری از آن کلمه ها بسنجید. ahrefs این عمل به شما یاری می نماید جايگاه وب سایت خویش را در گوگل ارتقاء بدهید.
درصورتی که در فهرست لغت ها کلیدی خویش و رقبایتان مفاد مشابهی یافتید، می توانید از خدمت‌های مبلغی گوگل برای ارتقای جايگاه خویش به کار گیری فرمایید. با این حالا همواره کلمه ها کلیدی متعددی می باشند که رقبای شما از آن غافل ما‌نده‌اند و شما می توانید از آن استعمال نمائید.
در‌این نصیب شما یاد خواهید گرفت که گزینش لغت ها کلیدی مطلوب را به دو مجموعه سهل و آسان و مشقت بار تقسیم نمایید. وب سایت‌هایی مانند KWFinder ترازو مشقت و سادگی عبارات کلیدی را بر طبق واحد سنجش رقابت، به شما نماد می دهند. ولی در صورتیکه این ابزارها را به عمل نمی‌برید، با دقت به نتیجه ها پژوهش ها خویش، به کارگیری از عبارات کلیدی را حق تقدم بندی فرمائید.
از حافظه نبرید مقصود شما تهیه و تنظیم فهرستی از عبارات کلیدی میباشد که توفیق زودهنگام را برای شما به ارمغان می آورد و به توسعه و گسترش‌های بلندمرتبه‌خیس در seo امداد می‌نماید.

از ابزار Google Adwords Keyword planner برای کوتاه کردن فهرست عبارات کلیدی به کار گیری نمایید.
مهم ترین مرحله در فراگیریِ یافتن شایسته ترین عبارات کلیدی، به کار گیری درست از ابزار پژوهش کلمه ها کلیدی میباشد. درین نصیب شما ناچارید آمارهایی با اعداد و ارقام تنظیم نمائید و شایسته ترین ابزار برای این فعالیت، افزونه Keyword palnner میباشد که طرز تصویب‌اسم و به کارگیری از آن را تا قبل از این گستردن داده‌ایم.
این ابزار وسعت جستجوها و واحد سنجش ترافیک برای هر واژه کلیدی را در پوسته گزارش به شما ارائه میدهد. درین مرحله شاید موردنیاز باشد با استعمال از Google Trends آمارهای کامل‌تری تهیه و تنظیم نمایید.
برای آنکه خوب متوجه خواسته ما گردید، به‌این نمونه دقت نمائید: از Keyword planner به کار گیری فرمائید تا مجموع عبارات کلیدی فهرستتان را برای شما تحقیق کند. بعد از آن قبل از حذف کردن کلماتی که به نظریه Keyword planner مطلوب وجود ندارد، از گوگل ترندز استعمال فرمائید تا مشاهده کنید سرمایه‌گذاری بر روی این واژه کلیدی با اعتنا به وسعت و معیار جستجوها، چقدر برای شما اثرگذار خواهد بود. در نقطه نهایی، شما فهرستی کوتاه‌خیس از آنچه در صدر تهیه و تنظیم کرده بودید، خواهید داشت.

گردآوری بندی

بنابراین با دقت به مطالبی که در‌این نوشته‌علمی فراگیری داده شد، پروسه گزینش عبارات کلیدی مطلوب برای سایتتان را با هم مرور کردیم. از خاطر نبرید که آغاز مشتری‌ها و مخاطبان تارنما خویش را بشناسید، آن‌گاه کلمه ها کلیدی مربوط به استحصال و کارتان را یادداشت نمائید. بعداز جاری ساختن این پروسه، حالت رقبا را در به کار گیری از لغت ها کلیدی رصد فرمایید. آن گاه با نحوه حذف و حق تقدم‌بندی، استراتژی محکمی برای به کار گیری از لغات کلیدی تدوین فرمائید. در نقطه پایان، فهرستی از لغات کلیدی خواهید داشت که برای بسط تجارت، بالا بردن بازدید، ارتقا ترافیک وبسایت و فروش بیشتر، فوق‌العاده خواهد بود. فراموش نکنید که یادگرفتن یافتن شایسته ترین کلمه ها کلیدی درس مهمی برای شما دارااست و آن به صورت متناوب اجرا دادن مطالعه عبارات کلیدی میباشد. خوب میباشد این عمل را هر یکسری ماه یک توشه جاری ساختن دهید. شاید بد نباشد که قبل از آغاز هر فصل این فرآیند را تکرار فرمائید. به گذر زمان مجال و در کنار سئو وبسایت، چیره خواهید شد در SERP مرتبه بهتری دستیابی فرمایید و به وسیله گوگل تحت عنوان تارنما دارای اعتبار به یوزرها معرفی گردید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 27
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 27 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

گوگل برای دو مورد بها متعددی قائل میباشد یکی‌از ترازو کاربرانی که به وب سایت شما وارد می‌گردد و دیگری ترازو تعامل یوزرها با وبسایت شما. در گوگل آنالیتیکس بخشی داریم که Session نامیده می گردد. آموزش سئو در مشهد این قسمت به وب سایت شما یک جايگاه بر طبق تعداد یوزرها و ترازو تعامل آن ها با تارنما شما خواهد بخشید. رایاپارس ترازو تعامل استفاده کننده با وب سایت مبتنی بر واحد سنجش ماندگاری مخاطب در وبسایت و تعداد صفحه های بازدید گردیده و رخدادهایی مانند تماشای فیلم یا این که نام نویسی در تارنما معقول می‌گردد. ahrefs به هم پیوستن مقاله ها تازه به مقاله‌ها کهن به ارتقاء Page Rank صفحه های وبسایت امداد خواهد کرد. شما میتوانید با امداد پیوند های داخلی رابطه در بین محتوای صفحه های و کلمه ها کلیدی مد لحاظ خویش را برای گوگل مشخص و معلوم خیس نمائید.

شما میتوانید خلال پیوند دادن به مقاله ها سابق، مقاله ها کهن خویش را آپ دیت رسانی فرمایید. تا کاربرانی که به‌این مقاله ها منتقل می‌شوند محتوای دیدنی و کاربردی مد حیث خویش را بیابند. هنگام ساخت‌و‌ساز لینک و پیوند داخلی به موردها پایین اعتنا داشته باشید:

هنگام ساخت پیوند های داخلی از عبارات کلیدی مطلوب که می‌خواهید برای آن ها سکو بگیرید به کارگیری نمائید.
هنگامیکه می‌خواهید لینک و پیوند داخلی ساخت فرمایید به مقاله‌ها پیشین و آتی پیوند ندهید. اینکار صرفا در وب لاگ ها معنا میدهد و در اینترنت تارنما فقط بایستی به مقاله‌ها مرتبط پیوند بخشید. به خاطر داشته باشید که به یک برگه بیش تر از حد پیوند ندهید.
عملکرد نمایید در دو گزاره اولیه پست خویش به پست های سابق لینک و پیوند بدهید. و به مقاله‌ها گذشته مرتبط نیز لینک و پیوند ساخت فرمایید.
استفاده کننده خویش را احمق فرض نکنید. همت فرمائید لینک و پیوند های خویش را طوری ساخت و ساز نمائید که برای استفاده کننده هم عنایت داشته باشد.
کارایی نمایید بر پایه ی لغت ها کلیدی به پست های سابق خیس پیوند ساخت نمایید.
پیوند های فرنگی یا این که بک پیوند ها
بک پیوند از تارنما های فرنگی

اخذ بک لینک و پیوند کیفیت خوب آسوده وجود ندارد. شما بایستی یک استراتژی معلوم برای اخذ بک لینک و پیوند داشته باشید و مجال کافی برای تولید بک پیوند مطلوب صرف نمائید. برای ساخت‌و‌ساز بک پیوند های کیفیت عالی به موردها تحت اعتنا نمائید:

به چگونگی بک پیوند تصور کنید و خیر به تعداد بک لینک و پیوند
سالها میباشد که گوگل اعلام کرده چگونگی بک پیوند برایش مهمتر از تعداد بک لینک و پیوند میباشد. البته گشوده هم تارنما هایی میباشند که سوای دقت به چگونگی وبسایت از آن بک پیوند تهیه و تنظیم می نمایند. اخذ 10 بک لینک و پیوند از وبسایت های کیفیت خوب برای تارنما شما ارزشمندتر از اخذ 100 بک لینک و پیوند از وب سایت های بی چگونگی میباشد. نکته ای که می بایست به آن اعتنا فرمایید این میباشد که با وجود بروز رسانی های الگوریتم گوگل پنگوئن بک لینک و پیوند های بی چگونگی ممکن میباشد به ارزش حذف کلی وب سایت شما از حاصل گوگل به پایان برسد.

از وب سایت های مرتبط پیوند تهیه و تنظیم فرمائید
در ایجاد بک پیوند بایستی کوشش نمائید در وب سایت هایی که مسئله آن ها با وبسایت شما مرتبط میباشد و مخاطبان آن به مال و سرویس ها شما عشق مند میباشند پیوند تهیه و تنظیم فرمائید. اینکار موجب می‌شود که گوگل راحتتر مسئله تارنما شمارا شعور نماید و یوزرها تارنما شما نیز ارتقا یابند. ارتقا ترافیک وب سایت قادر است به ارتقا فروش مال و سرویس ها در وب سایت شما بیانجامد.

از تولید بک پیوند های اتومات اجتناب فرمایید
تعداد تارنما هایی که بصورت خود کار بک پیوند تولید می نمایند بی شمار میباشد. البته در سال 2018 می اقتدار مطمئن بود که استعمال از این پیوند ها در‌صورتی‌که برای وبسایت ضرر و زیان نداشته باشد، مسلماً سودی هم برای وب سایت نخواهد داشت.

پیوند به تارنما های دیگر یا این که Outgoing links
پرسش: آیا پیوند دادن به یک وب سایت دیگر میتواند بر روی بهینه سازی وبسایت شما اثرگذار باشد؟ می‌دانید که پیوند دادن به وبسایت های مخرب برای وبسایت شما مضر میباشد. اما آیا پیوند دادن به وبسایت های اثرگذار برای seo تارنما شما اثر گذار میباشد؟ آری. استدلال آن هم این میباشد که با ساخت‌و‌ساز لینک و پیوند به تارنما های دارای اعتبار شما نشانه می دهید محتوای شما در به عبارتی سطح، از اعتبار برخوردار‌است. ولی نباید در ساخت‌و‌ساز بک لینک و پیوند فرنگی زیاده روی کرد.

outbound links چیست؟
پیوند به وب سایت های دیگر outbound links به شما یاری می نماید تا با تولید پیوند به سایتی در حوضه عمل خویش به موتورهای کاوش زمینه مشاجره خویش را بگویید. جايگاه وب سایت شما میتواند با به کارگیری از پیوند به وب سایت های دیگر بهبود یابد. خصوصیت های پیوند به وبسایت های دیگر:

برای موتورهای کاوش مشخص و معلوم می نماید که مورد محتوای شما درباره چیست. اینکار از روش رابطه مورد محتوا و لینک و پیوند خروجی شکل می‌گیرد.
به تارنما شما قابلیت میدهد که با سایتی مرتبط در حوزه شغل خویش درباره‌ی باشد.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 24
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

با دقت به اینکه ارتقاء نرخ کلیک وب سایت یکی کارداران موءثر در افزایش سکو تارنما میباشد. آموزش سئو در مشهد یکی‌از شایسته ترین شیوه شغل های سئو متا توضیحات این میباشد. رایاپارس که محتوای آن را طوری بنویسید که کاربر را به خویش جذب نماید و سبب به ارتقا کلیک وب سایت گردد. ahrefs یک مجله را در حیث بگیرید، تبلیغات خبرنامه با امداد یک تیتر و یک‌سری خط متن کوتاه، شما‌را ترغیب به ارتباط تلفنی و خرید یک محصول می نمایند. شما نیز بایستی همین فعالیت را با توضیحات تارنما خویش جاری ساختن دهید.

شما می بایست در متا تگ توضیحات خویش با یک لحن فعال مطالب را مطرح کنید و محتوای ورقه خویش را طوری مطرح نمایید که مخاطب ترغیب به کلیک خواهد شد. در صورتیکه تبلیغات خزانه ملت در سطح شهر را چشم باشید یک بنر با رنگ برنده سرخ و یکی 1397 با عبارت خودت میدونی کدوم خزانه نوشته شده بود. و اکثر اوقات یوزرها لینکدین اسم خزانه رو خزانه شهر پیش گویی زده بودند، عدم استعمال از Call to Action در‌این تبلیغ منجر شد که هزینه تبلیغاتی را خزانه ملت به پردازد و فایده تبلیغ را خزانه شهر برنده شود. در شرایطی‌که شما در به کار گیری لهجه و لحن مطلوب برای جذب کلیک به وب سایت خویش در توضیحات وب سایت به کارگیری نکنید. هزینه ساخت و ساز نیاز در کاربر را شما پرداخت می‌کنید و کلیک را رقبای شما بدست می‌آورند.

تبلیغات مطابق سرگرم کردن احساسات می‌تواند از هر تبلیغی موثرتر باشد. مثلا می شود به تبلیغات کمپانی پپسی در تلویزون مرز و بوم دبی و تبلیغ کمپانی دوراسل Duracell اشاره نمود که در هر دوی آن ها شم همدردی و تعاون و خانواده دوستی در استفاده کننده تحریک میشود تا استفاده کننده را به خرید دعوت نماید. تبلیغ دارای اسم و رسم کمپانی بنز که در آن ترمز ماشین بازدارنده مرگ راننده و بدون شغل ماندن فرشته مرگ می‌گردد نیز احساس شوخ طبعی استفاده کننده را مقصود می‌گیرد. شما می‌توانید در توضیحات شیت خویش نیز از این شیوه برای جذب کاربر منفعت ببرید.

گوگل به شما قابلیت و امکان درج یک یا این که دو گزاره کوتاه در قسمت توضیحات تارنما را می‌دهد. این جمله ها وظیفه ترغیب مخاطبان به کلیک بر روی وب سایت را دارا‌هستند. شما میتوانید سرویس ها وبسایت خویش را در‌این نصیب تبلیغ فرمائید.

جمله ها زمانبر و نامفهوم سبب به عدم دقت استفاده کننده خواهند شد. شما بایستی در کوتاه ترین جملا‌ت ممکن احساسات استفاده کننده را سرگرم فرمائید.

نکته ای که نباید از حافظه موفقیت اعتنا فراوان به به کارگیری از توضیحات منحصربه‌فرد در هر شیت و اجتناب از به کارگیری محتوای تکراری درین نصیب میباشد. ضمنا هیچ یک از صفحه های تارنما نباید فاقد متا تگ توضیحات باشد.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 30
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

دکان های آنلاین خواستار ارتقاء نرخ تبدیل و همینطور کاهش نرخ پریدن وبسایت خویش میباشد. آموزش سئو در مشهد مطالعات علامت می‌دهد که ارتقاء بی راه خروج یوزرها از وبسایت به جهت سرعت لود ضعیف صفحه ها وبسایت است. رایاپارس به‌دنبال درباره سرعت لود صفحه های وب سایت و التفات آن در بهینه سازی وبسایت بیشتر حرف خوا هیم کرد. ahrefs توصیه می‌دهیم که چنانچه فروشگاه اینترنتی دارید این نوشته‌ی علمی را مسلماً تحقیق نمائید.

چرا سرعت لود صفحه های اصلی میباشد؟
مداقه سرعت لود صفحه ها در seo وبسایت

بسیار منطقی میباشد که سرعت لود صفحه های تارنما خویش را تا مکان ممکن ارتقا دهید.

یوزرها بلقوه وبسایت از اینکه برای بار گذاری صفحه ها تارنما انتظار بکشند، ناراضی خواهند بود. این برهان ارتقاء نرخ خروج وبسایت میباشد.(نرخ خروج احتساب واحد سنجش یوزرها بیرون گردیده از وبسایت در یک برگه معین از تارنما میباشد.)

مطالعات متعددی حاکی از آن میباشد که یوزرها توقع دارد که وب سایت در 2 ثانیه بار گذاری گردد.(یوزرها از ثانیه 3 به بعد از آن برای خروج از وب سایت تصمیم می‌گیرند.) در صورتی وبسایت شما در‌این فرصت بار گذاری نشود یوزرها به تدریج برای خروج از وبسایت مهیا می گردند و به برگه کاوش گشوده گشته و درپی سایتی می‌شوند که تجربیات کاربری خوب را با سرعت فراتر لود صفحه ها به آن‌ها ارائه بدهد.

مطالعات دیگری که دراین باره انجام شده نماد میدهد که سه چهارم یوزرها به وبسایت هایی که با سرعت زیر لود گردیده اند گشوده نخواهند گشت. طبق لحاظ سنجی انجام یافته این یوزرها بعداز 4 ثانیه تمایل به خروج و عدم رجوع و برگشت مجدد به وب سایت می‌گیرند.

فرصت بار گذاری صفحه های وبسایت را باصرفه فرمایید

با اعتنا به‌این حقیقت ها، می بایست مطمئن گردید که صفحه های وب سایت شما حداکثر در 2 ثانیه لود می گردند.

وبسایت خویش را برای گوشی سئو نمائید
پیاده سازی و seo وبسایت برای تلفن همراه همواره ایده خیر میباشد چون که دو-سوم یوزرها موبایل های هوشمند برای دسترسی به وب از تلفن همراه های خویش سود میگیرند.

این داده های عددی برای مالکان دکان های اینترنتی حیاتی میباشد و با اعتنا به گسترش مخاطبان موبایل های هوشمند می بایست وبسایت خویش را برای این گروه از مخاطبان سئو نمایند.

یکی‌از نکاتی که بایستی به خیال داشته باشید این میباشد که ورژن موبایلی تارنما به هیچ وجه نباید از ورژن پایین اینترنت کندتر لود گردد.

این بدان شکل میباشد که برای سئو تارنما برای گوشی صرفا نمی اقتدار به یکسری کد برای تغییر‌و تحول ظواهر وب سایت برای اکران درست در تلفن همراه، پشت گرمی کرد. بلکه می بایست بدین اعتنا داشت که یوزرها موبایلی در پهنا 2 ثانیه برای ماندن و یا این که رفتن از تارنما شما تصمیم گیری می نمایند.

نکته: هنگام آزمایش سرعت تارنما، سرعت لود ورژن دسکتاپ و گوشی را نظارت فرمایید.

نکته: ساخت سایت به طور AMP فقط شیوه ساخت سایت برای گوشی میباشد که سرعت بار گذاری صفحه های را سئو می نماید. البته تمامی seo کاران موافق به کار گیری از آن نیستند. معارضان این شیوه بر این باورند که کدهای وب سایت را بایستی تا مکان ممکن برای سریعترین مجال لود سئو کرد و برای اکران وبسایت در موبایل های تلفن از طریق پیاده سازی ریسپانسیو سود گرفت. با اعتنا به آمریکایی بودن سرورهایAMP و تحریم های کشور ایران، این گفته می‌تواند قابل درنگ باشد.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 26
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 22 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

چنانچه یک دامنه تازه خریده باشید یا این که یک ورقه از وبسایت خویش را بروز رسانی کرده‌باشید. آموزش سئو در مشهد یااینکه ساختار وب سایت خویش را تغییر و تحول داده‌باشید. رایاپارس حتماً میخواهید گوگل این تغییرات را در کاغذ حاصل خویش به اکران بگذارد. ahrefs ربات های گوگل Google’s crawlers به خیر و خوبی از عهده این فعالیت بر خواهند آمد. در حالتی که در سایتی مالامال استفاده کننده شیت جدیدی اضافه فرمایید، این برگه تخت‌گاز بوسیله مخاطبان تارنما تبلیغ و بازدید میگردد و حتی پیش از آنکه بخواهید برای ایندکس شدن آن در گوگل کاری ایفا دهید کاغذ شما بوسیله گوگل شناسایی گردیده و سکو مطلوب را به دست خواهد آورد.

البته برای تارنما‌هایی با ترافیک ساده یا این که معدود، گوگل برای ایندکس کردن سریع صفحه ها ممکن میباشد به یاری شما نیاز داشته‌باشد. گوگل ابزارهایی را برای اعمال این شغل ایجاد و در دست یوزرها و مدیران وب سایت قرار داده‌میباشد. هر یک از این ابزارها بسته به آنکه شما بخواهید یک ورقه از وبسایت یا این که تمام یا این که بخشی از وبسایت دوباره Crawl خواهد شد، به فعالیت خواهد آمد. پیش از فراگیری شیوه recrawl صفحه های وب سایت این دو نکته را می بایست تذکر کنیم:

هیچ کدام از این ابزارها گوگل را ناچار به ایندکس سریع صفحه های نخواهند کرد و شما می بایست برای ایندکس شدن صفحه های شکیبا باشید.
راه‌حل سریع برای ایندکس کردن صفحه های تارنما ایجاد محتوای مخصوص، پیوند های داخلی و سئو ساختار منوی وب سایت و تهیه و تنظیم بک لینک و پیوند از تارنما‌های دیگر میباشد. ابزارهای معرفی گردیده هیچکدام ایندکس شدن صفحه های را بوسیله گوگل گارانتی نمیکنند و نباید به‌تیتر جایگزینی برای بازاریابی محتوا گزینه به کار گیری قرار گیرند.
نکته: گوگل در شیت https://support.google.com/webmasters/answer/6065812 ابزارهای معرفی گردیده در‌این نوشته ی علمی را تحت عنوان ابزارهایی برای ایندکس کردن صفحه ها معرفی کرده‌میباشد. مقصود دو نکته‌ای که در ابتدا بیان شد این میباشد که تذکر نماید این ابزارها قرار وجود ندارد مکان بهینه سازی را بگیرند. قابل ذکر میباشد که خویش گوگل هم توصیه می دهد که به‌مکان به کار گیری از ابزارهای ایندکس کردن دستی صفحه های، محتوای خویش را در کانال‌های اجتماعی و بقیه تارنما‌های مرتبط تبلیغ فرمائید. همینطور خویش گوگل نیز اذعان داشته میباشد که استعمال ابزارهای نام برده در معنای گارانتی ایندکس شدن صفحه های نخواهد بود.

درخواست از گوگل برای crawl دوباره صفحه ها وبسایت

ابزار Fetch as Google
ابزار Google’s Fetch یک ابزار مطلوب برای سرعت بخشیدن به ایندکس شدن یک تارنما نو یا این که یک محتوای نو میباشد.

fetch as google ابزاری برای ایندکس سریع

پیش از هر کاری بایستی وارد حساب خویش در وبمستر گوگل گردید. در حالتی‌که در وبمستر حساب ندارید تصویب وب سایت در وبمستر تولز گوگل بیش تر از یکسری دقیقه فرصت شما‌را نخواهد گرفت. بعداز تصویب وب سایت یا این که ورود به حساب خویش روی اسم وبسایت خویش در داشبرد وبمستر کلیک فرمائید تا وارد نصیب مدیر وب سایت گردید. بعد شما میتوانید از پنل سمت چپ ابزار fetch را یافته و نشانی شیت دلخواه را به آن بدهید تا برگه نو با‌گاز ایندکس گردد. شما میتوانید بدین ابزار نشانی ورقه اساسی تارنما برای ایندکس کردن تمام وبسایت یا این که نشانی یک برگه خاص را بدهید. شما می توانید با امداد مورد Crawl this URL and its direct links کاغذ نو و تمامی صفحه های پیوند گردیده به آن را بازبینی و ایندکس نمایید. تعداد نشانی‌هایی که‌این ابزار میتواند در هر درخواست ایندکس نماید دارنده محدودیت‌هایی میباشد.

نکته: گوگل در راهنمای اساسی خویش سفارش می دهد که از ابزار Fetch as Google فقط برای ایندکس کردن یک برگه استعمال شود و در حالتی‌که بخواهید تک تک صفحه های وب سایت را ایندکس نمائید عالی میباشد که نقشه وبسایت را به گوگل بیافزاید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 28
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 21 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

برای بهینه سازی وبسایت شما بایستی محتوایی جالب ساخت نمائید. آموزش سئو در مشهد استراتژی بازاریابی موثری برای عرضه این محتوا داشته باشید تا چیره گردید. رایاپارس seo اجرای تعدادی شغل و تکان به طور صحت دارد تا بتوان مخاطبان مال و سرویس ها را به خرید تشویق و ترغیب کرد یا این که آنکه استفاده کننده را به تعامل با وبسایت فراخواند. ahrefs اصل ضروری بهینه سازی – ترفندهای یازده گانه seo برای توفیق

1- صنعت و مخاطبان آن
صنعت شما و مخاطبان آن می بایست درجه نخستین در جلب اعتنا باشند. برای این مراد به سوال ها تحت جواب دهید.

صنعتی که شما در آن سرگرم شغل می باشید چیست؟
رقبای مهم شما چه افرادی می باشند؟
مکانی که رقبای بلقوه شما بازاریابی می نمایند کجاست؟
استراتژی بهینه سازی رقبای شما چیست و این استراتژی چه طور ایفا می‌گردد؟
سرسخت ترین حریف شما کدام میباشد؟
بدین سوالهای که جواب دهید برای ایفا فرآیند آن گاه فراهم خواهید بود و می توانید، یک استراتژی اثر گذار بهینه سازی برای وب سایت خویش ساخت و ساز فرمایید.

2- پژوهش ها عبارات کلیدی
همان گونه که سعی میکنید که نیازهای مخاطبان به مال و سرویس ها صنعت خویش را فهم و شعور فرمائید پژوهش ها کلمه ها کلیدی شایسته ترین نحوه برای درک کردن هدف یوزرها از کلمه های کاوش گردیده آن ها در موتورهای کاوش میباشد.

در پژوهش ها لغات کلیدی شما به یکسری مورد بایستی اعتنا نمایید. نخستین : چیزی که یوزرها برای یافتن آن در گوگل کاوش می نمایند. دوم: شیوه اعمال این کاوش میباشد. کوچکترین مشکلی در دعوا پژوهش ها لغات کلیدی می‌تواند سبب ساخت و ساز خلل در فرآیند بهینه سازی خواهد شد.

هنگام پژوهش ها لغات کلیدی به تغییراتی که ذوق وسلیقه یوزرها در طی های متفاوت با آن روبرو میباشد. اعتنا داشته باشید. نسنجیدن این تغییرات به ناکامی استراتژی بهینه سازی شما سبب شود.

مقصود مخاطب

3- غرض استفاده کننده
مقصود مخاطب از کاوش لغت ها مرحله آینده میباشد که برای توفیق کمپین های بهینه سازی بایستی بپیمایید. مثلا فرض نمایید که مخاطب برای عبارت \"ابزارهای ماژولار که می توانم با آن‌ها چیزهای متعدد بسازم\" را کاوش نماید. ولی شما با پژوهش ها عبارات کلیدی خویش متوجه میشوید که عباراتی مانند فروش قطعات ماژولار و ایجاد کرد وسایل با قطعات ماژولار بیشتر کاوش گردیده اند. استعمال از هرکدام از این عبارات کلیدی منجر می گردد که یک ارتقاء 10 برابری در واحد سنجش ترافیک ورقه فرود وب سایت خویش را ببینید.

درصورتی که پژوهش ها لغت ها کلیدی را اجرا نداده باشید و فقط براساس تغییر‌و تحول ذوق و سلیقه یوزرها، لغات کلیدی خویش در وب سایت را گزینش فرمایید. عبارات کلیدی را که ترافیک بیشتری برای شما به ارمغان خواهند آورد را هیچ وقت کشف نمی‌کنید.

هرچه پژوهش ها لغات کلیدی را دقیق تر ایفا دهید لغات بیشتری خواهید یافت که مجال قابل قبولی برای پیشی به چنگ آوردن از رقبا به شما می‌دهند.

4- آنالیتیکس و گزارش ها
به خیال داشته باشید که هیچ چیز به اندازه یک گزارش ظریف در بهینه سازی مداقه ندارد. در حالتی که شما نتوانید نتیجه ها را بدست آمده از کمپین های تبلیغاتی را به صحت گزارش گیری نمائید. نخواهید توانست تصمیم صدق برای تهیه و تغییر و تحول این کمپین ها برای کسب به کاربر و مشتری بیشتر اتخاذ نمائید.

به خیال داشته باشید که همگی بیزنس ها به طور روزمره یا این که هفتگی به تهیه و تنظیم استراتژی های بهینه سازی خویش نیاز ندارد. اکثری از صنعت های حتی هر شش ماه یکبار نیز به تغییری در کلمه ها کلیدی خویش نیاز ندارند.

البته درصورتی که شما در صنعتی کار می‌کنید که واحد سنجش تغییرات در آن زیاد میباشد و بازار تخت‌گاز از جهتی به دلیل دیگر تغییر و تحول مسیر می دهد. ممکن میباشد که مایحتاج باشد سرعت پردازش کلمه ها کلیدی برای seo وب سایت خویش را ارتقاء دهید.

وقتی که شما لغت ها کلیدی را بدرستی گزینش فرمائید گزارشات گوگل آنالیتیکس براحتی می‌توانند به شما بگویند که کدامیک از این کلمه ها در کار توانسته اند که ترافیک مد لحاظ را جذب کرده و کدام یک به اصلاح و تغییرات نیاز دارا هستند.

با اجرا این فرآیند به طور مفید، شما براحتی می‌توانید تغییر تحول آجل در صنعت خویش را پیشبینی کرده و برای آن از پیشین فراهم باشید. داده های عددی و چک گوگل آنالیتیکس به جهت مهیا آوردن همین قابلیت و امکان پیشبینی و گزینش صدق سعی کمپین های بهینه سازی اهیمت داراست.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 24
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 20 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

گوگل ادز و گوگل آنالیتیکس هر دو ابزار با ارزشی برای بازاریابی دیجیتال محسوب می گردند؛ از این لحاظ که هر دو گزارش‌های ارزشمندی یاور با جزئیات در امر طرز سعی کمپین‌ها و رجوع سرمایه (ROI) در دست دیجیتال مارکترها و صاحبان مشاغل قرار می دهند. آموزش سئو در مشهد ولی سؤال اینجاست که به هیچ وجهً چرا می بایست گوگل ادز را به گوگل آنالیتیکس وصل کنیم. رایاپارس چرا می بایست گوگل ادز را به گوگل آنالیتیکس وصل کنیم. ahrefs اذن دهید این‌طور برایتان توضیح دهیم؛ عده ای که‌این دو پلتفرم را به هم وصل کرده‌اند شاهد بهبود قابل توجهی در گزارش‌ها بودند. در واقع زمانی شما گوگل ادز را به گوگل آنالیتیکس وصل نمایید گزارش‌های بدون نقص‌تری اخذ خواهید کرد که در سود آن می توانید تبلیغاتی با غرض‌گیری ظریف‌خیس اعمال فرمایید. تبلیغاتی که دقیقاً مشتریانی را مقصود میگیرند که به‌دنبال یک مال یا این که سرویس ها خاص می گردند. بنابراین بازدهی تبلیغاتتان ارتقا خواهد یافت.

به عبارت معمولی‌خیس، فارغ از وصل کردن این دو پلتفرم به هم، قیف خریدتان ناقص خواهد ماند؛ یعنی نمی‌توانید تلاش گوگل ادز را با بقیه شبکه‌های بازاریابی مقایسه نمائید یا این که مشاهده کنید تبلیغاتتان چطور سبب به کسب درآمد می شوند. البته با وصل کردن این دو به هم میتوانید چرخه بی نقص مشتریان را ببینید؛ از روش برخوردشان با تبلیغ شما تازمانیکه مقصود متبوع شمارا ایفا می دهند (مثل خرید کردن، رسیدگی محتوا، نام نویسی در وبسایت و غیره).

با اتصال گوگل ادز و گوگل آنالیتیکس به هم مزایای پایین برایتان نتایج میشود:

داده‌های مرتبط با تبلیغ و کارایی تارنما که در گزارش گوگل ادز اکران داده می شد را در آنالیتیکس مشاهده کنید.
تراکنش‌های مالی و اهدافی را که در گوگل آنالیتیکس معین کرده‌اید به حساب گوگل ادز منتقل فرمایید.
نرخ تبدیل بر پایه ی دستگاه یوزرها را به حساب گوگل ادز خویش جابجایی دهید.
معیارهایی را که در آنالیتیکس میبینید – مثل نرخ خروج، مجال ماندگاری و مجال ماندگاری در ورقه – را به حساب گوگل ادزتان منتقل فرمائید.
بازاریابی با گوگل ادزتان را توسط داده ها بازاریابی داینامیک و آنالیتیکس بهبود ببخشید.
در نصیب گزارش‌های قیف خرید یکسری کانالی (multi-channel funnels reports) آنالیتیکس داده‌های بیشتری اخذ نمایید.
در حالتی‌که تا به امروز از گوگل ادز و گوگل آنالیتیکس به کار گیری می‌کردید البته هنوز این دو را به هم وصل نکرده‌اید پس می بایست بدانید داده ها ارزشمندی را از دست داده‌اید. البته هنوز دیر نشده، همین الآن دست به فعالیت گردید و با این یادگرفتن، این دو پلتفرم را به هم وصل نمائید و از مزایای آن برای تبلیغاتتان منفعت ببرید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 21
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 19 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

گوگل به صراحت اعلام نموده است که متا تگ توضیحات یکی عامل ها درجه دهی به وبسایت نمیباشد. آموزش سئو در مشهد البته توضیحات کیفیت عالی به ارتقا نرخ کلیک Click-through rate می انجامد و ارتقا نرخ کلیک خویش یکی‌از کارداران افزایش مرتبه در گوگل و بقیه موتورهای کاوش میباشد. رایاپارس به چه شکل توضیحات متا بهتر بنویسیم؟ هنگام ساخت‌و‌ساز متن متا تگ توضیحات مورد ها تحت را متبوع داشته باشید. ahrefs لغت ها کلیدی : مطمئن گردید که توضیحات متا دارنده کلمه ها کلیدی اساسی شیت می‌باشند. در صورتی متا تگ توضیحات در برگه جستجوی گوگل به کارگرفته گردد این عبارات کلیدی بالد Bold یا این که پر رنگ خواهند شد.

جملا‌ت خویش را خوانا و قابل شعور تعیین فرمایید: به کار گیری بیشتراز حد از عبارات کلیدی در متا تگ توضیحات سبب ناخوانا شدن و نا مفهوم شدن آن شود، با دقت به آنکه توضیحات متا بصورت ثانویه بر روی seo وب سایت شما اثر می‌گذارد. نباید خوانایی و جذابیت متن را فدای استعمال عبارات کلیدی کرد.

به توضیحات متا بعنوان تبلیغی برای محتوای شیت نگاه نمایید: متن توضیحات می بایست تا مکان ممکن دیدنی و مرتبط باشد. توضیحات می بایست با محتوای متن شما هم موزیک بوده و تا مکان ممکن مخاطب را به کلیک کردن روی لینک و پیوند مقاله ترغیب نماید.

ارتفاع: تعداد کاراکتر های متا تگ توضیحات می بایست در بین 135-160 کاراکتر باشد. گوگل این عدد را به تازگیً ارتقا داده میباشد. در‌حالتی که تعداد کاراکتر ها بیشتراز این عدد باشد گوگل آن را در کاغذ نتیجه ها کاوش خواهد ناکامی.

نکته: اینک توضیحات متا قادر است تا 300 کاراکتر هم باشد. ولی می بایست بدین نکته اعتنا داشت که گوگل مانند پیشین برای لغات کلیدی گوناگون ارتفاع کاراکتر متفاوتی برای توضیحات ورقه کاوش میپذیرد. با یه خرده کاوش متوجه میشوید که در بعضی لغت ها کلیدی توضیحات بیش تر از 160 کاراکتر بوسیله گوگل شکسته گردیده اند. بدین ترتیب همواره پیش از گزینش ارتفاع کاراکتر توضیحات خویش واژه و کلمه کلیدی را در گوگل کاوش فرمائید و تعداد مجاز کاراکتر برای توضیحات متا را گزینش کنید.

توضیحات متا تکراری در صفحه ها خویش به شغل نبرید: گوگل صفحاتی که متا تگ اسکن داشته باشند را ممکن میباشد از ورقه نتیجه ها کاوش حذف نماید. در‌حالتی که تعداد متا تگ های توضیحات اسکن گردیده در وب سایت زیاد باشد تمام تارنما ممکن میباشد با پنالتی روبرو گردد.

از rich snippets به کار گیری فرمائید: ریچ اسنیپت rich snippets ها با اضافه کردن داده ها به لینک و پیوند وب سایت شما در شیت حاصل کاوش به ارتقا بازدید تارنما شما امداد می نمایند. کوشش فرمائید از داده ها گرافیکی مانند ستاره برای حیث یوزرها، فیلم و عکس و مانند اینها در‌این نصیب به کارگیری نمایید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 30
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

درصورتی که از صاحبان تارنما پرسش خواهد شد که شایسته ترین واقعه ممکن برای وبسایت آن‌ها چیست. آموزش سئو در مشهد خواهند خاطرنشان کرد، ارتقاء فروش و ارتقا فروش یک وبسایت با ارتقاء بازدید وب سایت ممکن شود. رایاپارس ارتقاء داده های عددی بازدید چه‌طور بر فروش اثر می‌گذارد. ahrefs هر چه تعداد عده ای که از وبسایت بازدید می نمایند بیشتر باشد. احتمال اینکه تنی چند از آن ها به مشتری وب سایت تبدیل شوند نیز بیشتر می‌شود. در بازاریابی اساسی وجود دارااست که ترازو بازدید از یک دکان را با ارتقاء نرخ خرید وب سایت مرتبط می‌داند. یعنی آنکه در صورتی‌که نرخ بازدید از وبسایت را بالا ببرید نسبت خریداران به بازدید کنندگان وبسایت نیز ارتقا میابد. به لهجه معمولی خیس یعنی درصد بیشتری از یوزرها وبسایت از شما خرید خواهند کرد.
رویه های ارتقاء بازدید وبسایت
راه و روش های ارتقاء بازدید تارنما را مطلقا نمیتوان در‌این قسمت بصورت بی نقص اسم پیروزی. اما میتوان مهم‌ترین شیوه های ارتقا بازدید وب سایت را بصورت تحت ذکر داشت:
1- تبلیغات
خواسته از تبلیغات در اینجا هر نحوه بازاریابی میباشد که بابت آن هزینه پرداخت میکنید. مجموع شیوه های تبلیغات کلیکی گوگل، توصیه تبلیغ به وبسایت های مرتبط و به صاحبان صفحه ها اجتماعی پربازدید و ... کلیه درین نصیب قرار خواند گرفت.
2- شغل در شبکه‌های‌عمومی
تحقیقاتی که در ایالات متحده انجام یافته میباشد آرم می دهد که معیار کاوش برای جنس و سرویس ها در شبکه‌های‌مردمی روز آپ دیت در درحال حاضر ارتقاء میباشد. به این ترتیب میتوان با صرف فرصت و تبلیغ جنس و سرویس ها خویش در شبکه های مردمی بازدید تارنما را ارتقا اعطا کرد.
3- ساخت محتوا برای گروه های متعدد مخاطبان
در‌این شیوه شما برای مخاطبانی گوناگون از قبیل : مخاطبانی که محتوای کامل و نوشته ی علمی وار می‌خواهند، مخاطبانی که بدنبال تصویر متاع می‌باشند، مخاطبانی که بدنبال تحقیق ارزش مال با دیگر فرآورده ها می باشند، مخاطبانی که بدنبال فیلم می‌باشند، مخاطبانی که مطالب را بصورت تیتروار می‌خوانند. مقاله تهیه و تنظیم می‌کنید.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 25
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 15 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : mohammadsrc

احتمالا اسم این تکنیک گوگل هنگامی به گوش شما خورده که جدید وب سایت خویش را فعال‌ساز‌ی کرده‌اید و درپی بالا بردن جايگاه تارنما خویش در حاصل جستجوی گوگل میباشید. آموزش سئو در مشهد برای آنکه خاطر شما‌را شل کنیم، عالی میباشد. رایاپارس بدانید که گوگل هیچ زمان اینگونه ادعایی را نپذیرفته. ahrefs البته سئوکاران در سرتاسر عالم معتقدند گوگل سندباکس وجود داراست. فعلا فقط منبع جان دار، تجربیات سئوکارانی میباشد که توانسته‌اند درجه وب سایت‌ها را در گوگل افزایش دهند.

Google Sandbox effect چه می نماید؟
اسم گوگل سندباکس از سطل‌های شنی خردسالان گرفته گردیده که در کنار کنار دریا، با آنان بازی می‌نمایند. انگیزه این اسم گذاری این میباشد که تارنما‌های نو ساخت‌و‌ساز گردیده که مانند خردسال ها خردسال می باشند، غرض این ترفند گوگل قرار می گیرند. غرض مهم گوگل از راه اندازی اینگونه سرویسی، دوری از گسترش سریع وب سایت‌های اسپم در حاصل کاوش بوده‌میباشد. سندباکس خلاقیت گوگل میباشد تا وب سایت‌های ضعیف و اسپم که قصد دارا هستند با نقض ضوابط گوگل سکو خویش را ارتقاء دهند، نتوانند مرتبه بالایی استخراج نمایند. گوگل تارنما‌های جدید تاسیس گردیده را پیش از ایندکس شدن در مقر داده خویش قرار می دهد و از نگاه کیفی آن ها را پژوهش می‌نماید. برهه زمانی فرصت سندباکس شدن وب سایت را بعضی سئوکاران حدود ۶-۹ ماه و بعضا دیگر حدود ۱ تا ۴ ماه تقریب زده‌اند. درین دوران فرصت، وبسایت‌های نو ساخت و ساز گردیده با لغات کلیدی معدود رقابت، در جستجوها ظواهر می شوند، البته در عبارات کلیدی لبریز رقابت، وب سایت‌هایی اکران داده می شوند که از لحاظ تجربیات کاربری امتیاز بالایی گرفته‌اند.

خروج از گوگل سندباکس

هنگامی که تارنما‌ها بتوانند به گوگل ثابت نمایند که خطایی در ساختار داخلی آنها نیست، از Google sandbox بیرون میشوند. با این شغل، اکثر وب سایت‌های جدید تاسیس گردیده، بایستی اقدامات ذیل را اجرا دهند تا بتوانند جايگاه خودشان را در گوگل ارتقاء دهند. از حافظه مبرید که هنگامی وب سایت شما از سندباکس بیرون میگردد، دیگر هیچ گاه به وارد آن نمی شود.

1. با عبارت Site:www.yourdomain.com وبسایت خویش را نظارت فرمایید. شاید به هیچ وجه سندباکس نشده باشید و وب سایت شما اختلال دیگری داشته باشد.

2. لینک و پیوند بیلدینگ‌های بهینه سازی کلاه سیاه را ابدا استعمال نکنید.

3. نقشه وبسایت خویش را در گوگل وبمستر تولز تصویب نمایید.

4. محتوای وب سایت خویش را مطابق اصول بهینه سازی، با صرفه فرمائید.

5. اسم لینک و پیوند صفحه های را تغییر و تحول دهید و در نشانی صفحه ها، از کلمه ها کلیدی به کارگیری فرمائید.

6. از هاست و دامنه دارای اعتبار به کار گیری نمائید.

7. لینک و پیوند های بد و وخیم را از وبسایت خویش حذف فرمایید.

تاریخچه گوگل سندباکس
چه شد که نخستین دفعه سئوکاران به ترفند گوگل برای عدم درجه‌بندی وبسایت‌های نو فعال سازی گردیده تردید کردند؟ داستان به سال ۲۰۰۴ برمی‌شود که وبمسترها و متخصصان seo، وب سایت‌های نو‌ای تاسیس کردند و علی‌رغم کارکردن بر روی بهینه سازی وبسایت، متوجه شدند گوگل آنان را مرتبه بندی نکرده‌میباشد. آنان متوجه شدند گوگل مطالب تارنما‌های تازه را ایندکس کرده، البته حتی به کار گیری از لغات کلیدی نادر‌رقابت هم سبب ساز نشده که سکو آنها در گوگل بالا برود. مورد دیگری که شک و تردید آن‌ها‌را بیشتر کرد، این بود که متوجه شدند در بقیه موتورهای کاوش یعنی یاهو و بینگ، مرتبه خیر و خوبی استخراج کرده‌اند. اینجا بود که تئوری «سندباکس» یا این که به عبارتی سطل شنی (باکس شنی) ساخت شد.

تیزهوش فیشکین، موسس و نهاد‌گذار وب سایت MOZ معتقد بود که تارنما SEOmoz علی‌رغم داشتن بک پیوند‌های قادر، بعداز تاسیس به برهه زمانی ۹ماه پنالتی گردیده بود. اینجا بود که بقیه صاحبان وبسایت‌ها و سئوکاران تجربه مشابهی را به اشتراک گذاشتند و وجود این تکنیک گوگل، به صورت غیر قانونی پذیرش شد.:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 56
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 14 شهريور 1401 | نظرات ()

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 12 صفحه بعد