صدای کاربران، ابزار اصلی جست و جوی آینده
نوشته شده توسط : mohammadsrc

Siri از اپل، Alexa از آمازون نرم افزار دستیار گوگل برای گوگل، گواه این می باشند که جست و جویبار صوتی در آتی مکان جست و جوی‌بار متنی را خواهد گرفت. آموزش سئو در مشهد در این حالت مسلماً الگوریتم ای گوگل هم از قافله عقب نخواهند ماند. رایاپارس در آتی seo، احتمالاً بایستی عنا وین صفحه ها و قسمت های اصلی محتواها را به طور صوت در اختیار بگذاریم. گوگل همین حال خلاقیت خویش را با “گوگل دایرکت” به اکران گذارده میباشد. با این فناوری، مرتبط ترین محتواها بعد از جست جوی‌بار صوتی مخاطب نظارت گردیده. ahrefs آنهایی که سئوی بهتری دارا هستند، فراتر علامت داده میشوند.

Rhys Wynne مدیریت Winwar Media هم دراین مورد اعتقاد دارد که در بعدی اشخاص برای سرچ کردن کوئری خویش نیازی به تایپ کلمه و واژه کلیدی با صفحه کلید را ندارند. بلکه صرفا با صدای خویش میتوانند به موتورهای جست و جو اعلام نمایند که در ادامه چه می‌باشند. درواقع در آتی صدای هر شخص، جانشینی برای عبارات کلیدی متنی خواهد بود.

۵- اسنیپت ها، ابزاری برای جلب اتکا گوگل
در فناوری امروز گوگل، اسنیپت هایی در SERP وجود دارا‌هستند که محتوای مربوط به نیاز استفاده کننده را پیدا می نمایند. در آجل، این فناوری افزایش می‌یابد؛ تا جایی که محتواهای نامرتبط با نیاز یوزرها، به صورت خود کار از SERP حذف میشوند.

درنتیجه، در صورتی میخواهید در آتی seo و سکو نیکی داشته باشید، می بایست به برای اسنیپت ها التفات ویژه ای قائل گردید.

۶- محتوا، محتوا و گشوده هم محتوا
فراتر هم به عنایت محتوا چه در سئوی مدرن و چه در seo آجل اشاره کردیم. گوگل بارها و بارها بر این مورد تأکید کرده که چگونگی محتوا در سکو بندی تارنما ها گزینش کننده میباشد. اکثری از الگوریتم های این شرکت هم برای تشخیص مرتبط ترین و مفیدترین محتواها پیاده سازی گردیده اند.

می بایست بدانید که گوگل، این غول موتورهای جست و جو، از معیاری به اسم EAT برای چک محتواها به کار گیری می نماید. EAT، مخفف واژه های Expertise (تخصص)، Authoritativeness (اعتبار) و Trustworthiness (قابل اتکا بودن) میباشد. یعنی گوگل در محتواهای تارنما ها پیرو این سه خصوصیت میباشد. اکنون هر محتوایی که‌این مشخصات را بیشتر تأمین نماید، منزلت برتری برای گوگل خواهد داشت.

مثلا، گوگل نگاه می نماید که آیا یک محتوا ظریف میباشد؟ آیا به حیث می‌رسد تالیف کننده این محتوا در‌این قضیه تخصص داشته میباشد؟ آیا سایتی که‌این محتوا را منتشر کرده قابل متکی بودن میباشد؟

:: برچسب‌ها: آموزش سئو در مشهد ,
:: بازدید از این مطلب : 98
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 5 آبان 1401 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: